http://kariera.mk

Vetëdorëzohet në Polici zyrtari i lartë i PS-së

para 5 muajve - Koha Jone

Nëndrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili mban dhe detyrën politike si sekretar organizativ i Partisë Socialiste, është vetëdorëzuar në Polici disa ditë pasi u shpall...

Vetëdorëzohet zv/drejtori i Kadastrës në Durrës, në kërkim për legalizime false

para 5 muajve - Top Channel

Arben Isaku është vetëdorëzuar në Policinë e Durrësit. Ai u shpall në kërkim pasi akuzohet për veprat penale ”Korrupsioni pasiv nga persona që ushtrojnë funksione publike” , ”Shpërdorimi të detyrës ” dhe...

E bujshme/Ishte shpallur në kërkim, vetëdorëzohet zyrtari i lartë i PS në Durrës (EMRI)

para 5 muajve - Sot News

Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar...

Vetëdorëzohet në polici zv.drejtori i Kadastrës Durrës

para 5 muajve - Shekulli

Është vetëdorëzuar në polici zv.drejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë pasi akuzohet për falsifikim të dokumentesh. Mësohet se bashkë me të është...

E bujshme/ Arrestohet zyrtari i lartë i PS në Durrës (EMRI)

para 5 muajve - Sot News

Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar...

Abuzimi me legalizimet, vetëdorëzohet nëndrejtori i Kadastrës

para 5 muajve - BalkanWeb

DURRES Vetedorezohet ne polici nendrejtori i Kadastres se Durresit, pasi akuzohet se ishte pjese e nje skeme abuzime per legalizimet. NJOFTIMI Jepnin leje legalizimi duke falsifikuar dokumentat. Ndalohet...

Vetëdorëzohet në polici zyrtari në Durrës, sekretari organizativ i PS

para 5 muajve - Opinion

Është vetëdorëzuar në policinë e Durrësit zv.drejtori i shpallur në kërkim i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili aktualisht është sekretari organizativ i PS në këtë qytet. Po kështu së bashku me...

Arrestohet numri 2 i PS-së/ Ja emri dhe akuza….

para 5 muajve - Standard

Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar...

Vetëdorëzohet në Polici zyrtari i lartë i PS-së, akuzohet për falsifikim

para 5 muajve - Arbresh

Nëndrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili mban dhe detyrën politike si sekretar organizativ i Partisë Socialiste, është vetëdorëzuar në Polici disa ditë pasi u shpall...

Arrestohet numri 2 i PS-së/ Ja emri dhe akuza

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK