http://kariera.mk

Shteti danez pranon përgjegjësinë për rastet e abuzimit të fëmijëve

para 5 muajve - Portalb

Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, u ka kërkuar zyrtarisht falje qindra viktimave të abuzimit seksual, në shtëpitë e administruara nga shteti. Nga viti 1945 deri në 1976 fëmijët u abuzuan seksualisht,...

Shteti danez pranon përgjegjësinë për rastet e abuzimit të fëmijëve

para 5 muajve - Lajm

???????????????????????????????????? Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, u ka kërkuar zyrtarisht falje qindra viktimave të abuzimit seksual, në shtëpitë e administruara nga shteti. Nga viti 1945 deri...

Abuzimet në shtëpitë e fëmijëve, shteti danez kërkon falje publike

para 5 muajve - Vizion Plus

Kryeministrja daneze Mette Frederiksen ku ka kërkuar zyrtatrisht falje qindra viktimave të abuzimit seksual, në shtëpitë e drejtuara nga shteti. Sipas një hetimi zyrtar, nga viti 1945 deri në 1976 fëmijët...

Danimarka pranon përgjegjësinë për rastet e abuzimit të fëmijëve

para 5 muajve - Koha.net

Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, u ka kërkuar zyrtarisht falje qindra viktimave të abuzimit seksual, në shtëpitë e administruara nga shteti. Nga viti 1945 deri në 1976 fëmijët u abuzuan seksualisht,...

Shteti danez pranon përgjegjësinë për rastet e abuzimit të fëmijëve

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, u ka kërkuar zyrtarisht falje qindra viktimave të abuzimit seksual, në shtëpitë e administruara nga shteti. Nga viti 1945 deri në 1976 fëmijët u abuzuan seksualisht,...

Shteti danez pranon përgjegjësinë për rastet e abuzimit të fëmijëve

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, u ka kërkuar zyrtarisht falje qindra viktimave të abuzimit seksual, në shtëpitë e administruara nga shteti. Nga viti 1945 deri në 1976 fëmijët u abuzuan seksualisht,...

Danimarka pranon përgjegjësinë për rastet e abuzimit të fëmijëve

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, u ka kërkuar zyrtarisht falje qindra viktimave të abuzimit seksual, në shtëpitë e administruara nga shteti. Nga viti 1945 deri në 1976 fëmijët u abuzuan seksualisht,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK