http://kariera.mk

Historia prekëse e australianit që kuptoj se ka prejardhje nga Kosova

para 4 muajve - Insajderi

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Njihuni me australianin që zbuloi befasisht se është shqiptar

para 4 muajve - Portalb

Një 29-vjeçar nga Australia ka rrëfyer historinë e tij prekëse sesi kuptoi që në fakt ka prejardhje shqiptare dhe nuk është australian, shkruan Botasot. Të parët e Josiha Cameroon kishin migruar në Australi...

Histori prekëse, australiani vjen në Kosovë pasi e kuptoi se është shqiptar

para 4 muajve - OraInfo

Mund t’iu duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident...

Njihuni me australianin që zbuloi befasisht se është shqiptar

para 4 muajve - Tetova1

Një 29-vjeçar nga Australia ka rrëfyer historinë e tij prekëse sesi kuptoi që në fakt ka prejardhje shqiptare dhe nuk është australian, shkruan Botasot. Të parët e Josiha Cameroon kishin migruar në Australi...

Historia që iu bën me lotë: Australiani e kuptoi që ishte shqiptar, nga Cameroon e ktheu mbiemrin në Shala

para 4 muajve - InfoShqip

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Histori prekëse, australiani që e kuptoi se është shqiptar

para 4 muajve - Infokusi

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Australiani që e kuptoi se ishte shqiptar

para 4 muajve - Arbresh

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Australiani që kuptoj se është kosovar: Derisa aeroplani po ateronte në Prishtinë, më dolën lotët

para 4 muajve - Periskopi

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Rrëfimi i australianit që e kuptoi se ishte kosovar [Video]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Rrëfimi i australianit që e kuptoi se ishte kosovar

para 4 muajve - Bota Press

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Australiani që kuptoj se është kosovar: Derisa aeroplani po ateronte në Prishtinë, më dolën lotët

para 4 muajve - Gazeta Observer

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala. Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Histori prekëse, australiani që e kuptoi se është shqiptar

para 4 muajve - Albinfo

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

Histori prekëse, australiani që e kuptoi se është shqiptar

para 4 muajve - RTV 21

Josiah Cameroon e ktheu mbiemrin e të parëve, u bë Josiah Shala Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në një aksident në vendin e punës, gjyshja përfundoi në psikiatri,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK