http://kariera.mk

Tjetër viktimë nga deti, humb jetën pushuesi në plazhin e Spillesë

para 5 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 73 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak. I...

ilustrimShqipëri, një i mëshuar ndërron jetë në plazhin e Spille-s

para 5 muajve - Antpress

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur...

Një pushues shqiptar humb jetën në plazhin e Spilles

para 5 muajve - Lajm

Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar...

Shqipëri, një i mëshuar ndërron jetë në plazhin e Spille-s

para 5 muajve - Alsat-M

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur...

Humb jetën një pushues në plazhin e Spillesë

para 5 muajve - Aktuale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak. I...

Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar

para 5 muajve - Zhurnal

Spille, 13 gusht- Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për...

Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar

para 5 muajve - Koha.net

Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar...

Një tjetër vdekje në plazhet e Shqipërisë, i moshuari pëson sulm në zemër

para 5 muajve - GazetaBlic

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur...

Ndërron jetë i moshuari në Spille, dyshohet se pësoi atak pasi hyri në det

para 5 muajve - Klan Kosova

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur...

Një tjetër pushues humb jetën në Spille

para 5 muajve - Shekulli

Një tjetër pushues ka humbur jetën ditën e sotme në Kavajë. Përmes një njoftimi Policia e Tiranës bën me dije se ditën e sotme, rreth orës 10.40 në Spille, shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është...

Ndërron jetë i moshuari në Spille, dyshohet se pësoi atak pasi hyri në det

para 5 muajve - Top Channel

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur...

Një tjetër i mbytur në plazhet shqiptare, humb jetën pushuesi në Spille

para 5 muajve - Vizion Plus

Një tjetër pushues ka humbur jetën në brigjet e bregdetit shqiptar. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka nddhur në Spille, ku viktima është një 73 vjeçar me iniciale GJ. V. I moshuari bëhet me dije...

Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar

para 5 muajve - Shenja

Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar...

Dyshohet për atak kardiak, vdes i moshuari në plazhin e Spillesë

para 5 muajve - BalkanWeb

Një i moshuar ka humbur jetën në plazhin e  Spillesë në Kavajë. Policia njofton se viktima e identifikuar me iniciale GJ.V dyshohet se ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka humbur jetën. Më datë 13.08.2019,rreth...

Vdes një i moshuar në plazhin e Spilles

para 5 muajve - Insajderi

Një 70 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme në plazhin e Spillesë. Viktima është Gjon Vuksani, ndërsa dyshohet se shkak i vdekjes së tij ka qenë një atak kardiak. Vuksani jetonte në Tiranë...

Vdes një pushues në plazhin e Spillesë…

para 5 muajve - Standard

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak. I...

Humb jetën një pushues në plazhin e Spillesë

para 5 muajve - Koha Jone

jë ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak. I...

E FUNDIT/ Humb jetën pushuesi në plazhin e Spillesë

para 5 muajve - Albeu

Një 70 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme në plazhin e Spillesë. Viktima është Gjon Vuksani , ndërsa dyshohet se shkak i vdekjes së tij ka qenë një atak kardiak . Vuksani jetonte në Tiranë...

Ngjarje e rëndë, humb jetën pushuesi në Spille (EMRI)

para 5 muajve - Sot News

Një tjetër pushues ka humbur jetën në plazhin e Spillesë. Mësohet se viktima është identifikuar si Gjon Vuksani, rreth 70 vjeç. Paraprakisht dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti...

Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar

para 5 muajve - Ekonomia Online

Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar...

Pasi hyri në det pëson arrest kardiak, ndërron jetë i moshuari në Spille

para 5 muajve - Periskopi

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur...

Ndërron jetë një pushues në plazhin e Spillesë

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak. I...

Tragjike: Vdes një i moshuar në plazhin e Spilles

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një 70-vjeçar ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme në plazhin e Spillesë. Viktima është Gjon Vuksani, ndërsa dyshohet se shkak i vdekjes së tij ka qenë një atak kardiak. Vuksani jetonte në Tiranë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK