http://kariera.mk

Kërcënuan shqiptarët myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia, dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim policor

para 4 muajve - Zhurnal

Dy  shtetas shqiptarë, të cilët  që u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia dhe duke kërkuar që ata të...

Dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim policor

para 4 muajve - Alsat-M

Dy  shtetas shqiptarë, të cilët  që u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia dhe duke kërkuar që ata të...

Dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim

para 4 muajve - Lajm

Dy  shtetas shqiptarë, të cilët u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova duke u kërkuar që ata...

Dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim

para 4 muajve - Tetova Sot

Dy  shtetas shqiptarë, të cilët u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova duke u kërkuar që ata...

Policia shqiptare në kërkim të radikalëve katolik që kër cënuan pushuesit nga Maqedonia e Kosova

para 4 muajve - Ina

Policia shqiptare në kërkim të radikalëve katolik që kër cënuan pushuesit nga Maqedonia e Kosova Policia shqiptare është duke i kërkuar dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë...

Analisti kontrovers i del në mbrojtje dy radikalëve katolikë që ofenduan rëndë kosovarët

para 4 muajve - Periskopi

Gazetari e analisti ekstremist shqiptar, Kastriot Myftaraj, përmes një shkrimi të postuar në llogarinë e tij Facebook, ka reaguar ndaj Drejtorisë së Antiterritor në Policinë e Shtetit, të cilët janë në...

Analisti kontrovers i del në mbrojtje dy radikalëve katolikë që ofenduan rëndë kosovarët

para 4 muajve - Sovrani

Gazetari e analisti ekstremist shqiptar, Kastriot Myftaraj, përmes një shkrimi të postuar në llogarinë e tij Facebook, ka reaguar ndaj Drejtorisë së Antiterritor në Policinë e Shtetit, të cilët janë në...

Analisti i urryer në mbrojtje dy radikalëve katolikë shqiptarë që ofenduan rëndë kosovarët

para 4 muajve - Fakti Ditor

Gazetari e analisti ekstremist shqiptar, Kastriot Myftaraj, përmes një shkrimi të postuar në llogarinë e tij Facebook, ka reaguar ndaj Drejtorisë së Antiterritor në Policinë e Shtetit, të cilët janë në...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Antpress

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët “ashtu...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Antpress

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët “ashtu...

Dy radikalët fetarë në kërkim pasi kërcënuan myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Aktuale

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video teksa...

Policia shqiptare vihet në kërkim të radikalëve katolik që kërcënuan pushuesit nga Maqedonia e Kosova

para 4 muajve - Koha.mk

Tiranë, 13 gusht – Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin”...

Radikalisti katolik që paralajmëroi “rrjepjen e kosovarëve”, njihet edhe për një skandal tjetër

para 4 muajve - Insajderi

Luigi Marku nga Dibra e Shqipërisë është kthyer sërish në vëmendjen e mediave, pasi ai ka shfaqur edhe njëherë tjetër gjuhën e tij të urrejtjes ndaj myslimanëve. Kësaj radhe ndaj myslimanëve të Kosovës...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Lajm

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët “ashtu...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Flaka

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët “ashtu...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Tetova Sot

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët “ashtu...

Ofendoi myslimanët e Kosovës, por Marku i ishte gëzuar edhe sulmit në Zelandë të Re

para 4 muajve - GazetaBlic

Luigi Marku nga Dibra e Shqipërisë është kthyer sërish në vëmendjen e mediave, pasi ai ka shfaqur edhe njëherë gjuhën e tij të urrejtjes ndaj myslimanëve. Kësaj radhe ndaj myslimanëve të Kosovës dhe Maqedonisë...

Katolikët nga Shqipëria kërcënojnë myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Tetova Sot

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia Shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video teksa...

Pas raportimit të Insajderit, Policia e Shqipërisë nis hetimet ndaj radikalëve katolik që kërcënojnë myslimanët

para 4 muajve - Insajderi

Pas raportimit të Gazetës Insajderi, Policia e Shqipërisë ka nisur hetimet ndaj dy radikalistëve katolik të cilët kërcënonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia se nëse shkojnë në plazhet e Shqipërisë,...

Dy radikalët fetarë në kërkim pasi kërcënuan myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Klan Kosova

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video teksa...

Katolikët nga Shqipëria kërcënojnë myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 13 gusht – Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia Shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria,...

Katolikët nga Shqipëria kërcënojnë myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Alsat-M

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia Shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video teksa...

Dy radikalë fetarë në kërkim/ Ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Top Channel

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video teksa...

Shqipëria nis kërkimin e dy radikalëve fetarë që ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Koha.net

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për dy persona. Luigi Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video...

Video me ofendime ndaj myslimanëve, shpallen në kërkim dy persona

para 4 muajve - Gazeta Tema

Policia ka shpallur në kërkim dy persona pasi ata në një video të publikuar në media bëjnë thirrje kundër myslimanëve që hyjnë në Shqipëri. Nga policia u shpallën në kërkim A.Z 39 vjeç banues në Malësi...

Kërcenuan shqiptarët nga Kosova dhe Maqedonia se do t’i ‘rjepin për se gjalli’, ja çka ndodhi me dy radikalët fetar katolik

para 4 muajve - Tetova1

Turistët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut kanë marrë një kërcënim të ashpër një ditë me parë. Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe...

Kërcenuan shqiptarët nga Kosova dhe Maqedonia se do t’i ‘rjepin për se gjalli’, ja çka ndodhi me dy radikalët fetar katolik

para 4 muajve - InfoShqip

Turistët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut kanë marrë një kërcënim të ashpër një ditë me parë. Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe...

Kërcenuan kosovarët se do t’i ‘rjepin për se gjalli’, ja çka ndodhi me dy radikalët fetar katolik

para 4 muajve - OraInfo

Turistët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut kanë marrë një kërcënim të ashpër një ditë me parë. Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe...

Shqipëria nis kërkimin e dy radikalëve katolik që ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Infokusi

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për dy persona. Luigi Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim 2 ekstremistët

para 4 muajve - Koha Jone

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike. Sipas njoftimit, dy shtetas janë...

Nxitën urrejtjen fetare, shpallen në kërkim dy shtetas

para 4 muajve - Vizion Plus

Drejtoria e Antiterrorit ka shpallur në kërkim dy shtetas për nxitje të urrejtjes fetare. Shtetasit e shpallur në kërkim janë A.Z., 39 vjeç, banues në Hot, Malësi e Madhe dhe L.M., 36 vjeç banues në Kallmet...

Katolikët nga Shqipëria kërcënojnë myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

para 4 muajve - Lajm

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia Shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video teksa...

Ofenduan myslimanët në bregdet, në kërkim dy radikalë shqiptarë

para 4 muajve - Shekulli

Policia ka shpallur në kërkim dy radikalë shqiptarë që ofendonin pushuesit myslimanë në bregdetin shqiptar. Mësohet se në kërkim janë A.Z,,  39 vjeç, banues në Hot, Malësi e Madhe dhe L.M,  36 vjeç, banues...

Video me ofendime ndaj myslimanëve, shpallen në kërkim dy persona

para 4 muajve - Gazeta Tema

Policia ka shpallur në kërkim dy persona pasi ata në një video të publikuar në media bëjnë thirrje kundër myslimanëve që hyjnë në Shqipëri. Nga policia u shpallën në kërkim A.Z 39 vjeç banues në Malësi...

Antiterrori shpall në kërkim dy ekstremistët fetarë pasi ofenduan pushuesit kosovarë

para 4 muajve - Standard

Drejtoria e Antiterrorit ka shpallur në kërkim dy shtetas shqiptar të cilët dëgjohen në disa video të publikuara nga një portal kosovar, të cilët shprehin tone ksenofobe ndaj pushuesve kosovarë dhe nga...

Nxisnin urrejtje ndaj myslimanëve, policia shpall në kërkim dy persona

para 4 muajve - Opinion

Dy persona janë shpallur në kërkim nga Drejtoria e Antiterrorit në Policinë e Shtetit, pasi akuzohen për “nxitje të urrejtjes ose grindjeve”. Mësohet se në kërkim janë shpallur  A.Z., 39 vjeç, banues në...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim 2 ekstremistët

para 4 muajve - BalkanWeb

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike. Sipas njoftimit, dy shtetas janë...

Shpallen në kërkim 2 ekstremistët që fyen besimtarët myslimanë

para 4 muajve - GazetaBlic

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike. Sipas njoftimit, dy shtetas janë...

Të rrjepim kosovarët siç ua bëri serbi! Shpallen në kërkim dy ekstremistët nga Lezha dhe Malësia e Madhe

para 4 muajve - Albeu

Dy video të publikuara sëfundmi në rrjetet sociale nga dy persona që bënin thirrje për sulm ndaj shqiptarëve të Kosovës dhe Maqedonisë vetëm për shkakun se ishin myslimanë kanë shkaktuar mjaft shqetësim...

Ofenduan myslimanët që pushojnë në bregdetin shqiptar, policia shpall në kërkim dy radikalët fetar

para 4 muajve - Sot News

Nisur nga disa publikime një ditë më parë në mediat online, ku shkruhet se: “Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të cilat janë ardhur në redaksinë e Gazetës Insajderi, dëgjohen...

Shqipëria nis kërkimin e dy radikalëve fetarë që ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Ekonomia Online

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për dy persona. Luigi Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video...

Shqipëria nis kërkimin e dy radikalëve fetarë që ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për dy persona. Luigi Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që thanë se kosovarët do t’i rrjepin si serbi

para 4 muajve - Gazeta e re

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët “ashtu...

Ofendoi myslimanët e Kosovës, por Marku i ishte gëzuar edhe sulmit në Zelandë të Re

para 4 muajve - Arbresh

Luigi Marku nga Dibra e Shqipërisë është kthyer sërish në vëmendjen e mediave, pasi ai ka shfaqur edhe njëherë gjuhën e tij të urrejtjes ndaj myslimanëve. Kësaj radhe ndaj myslimanëve të Kosovës dhe Maqedonisë...

Shqipëria nis kërkimin e dy radikalëve fetarë që ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Arbresh

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për dy persona. Luigi Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video...

Shqipëria nis kërkimin e dy radikalëve fetarë që ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

para 4 muajve - Periskopi

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për dy persona. Luigi Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video...

Policia shqiptare njofton se janë shpallur në kërkim dy radikalët fetar katolik që kërcënuan kosovarët

para 4 muajve - Fakti Ditor

Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia të cilët shkojnë për pushime në bregdetin shqiptarë. Menjëherë pas raportimeve në...

Policia shqiptare njofton se janë shpallur në kërkim dy radikalët fetar katolik që kërcënuan kosovarët

para 4 muajve - Gazeta Observer

Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia të cilët shkojnë për pushime në bregdetin shqiptarë. Menjëherë pas raportimeve në...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim dy ekstremistët

para 4 muajve - Ekonomia Online

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë shqiptare bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike. Sipas njoftimit, dy shtetas janë shpallur...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim 2 ekstremistët

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike. Sipas njoftimit, dy shtetas janë...

“Do t’ju rjepim si serbi”, radikalët katolik të Shqipërisë kundërshtojnë shkuarjen e kosovarëve në deti

para 4 muajve - Fakti Ditor

Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të cilat janë ardhur në redaksinë e Gazetës Insajderi, dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia të cilët shkojnë për pushime...

”Do t’ju rrjepim si Serbi”, radikalët katolik të Shqipërisë kundërshtojnë shkuarjen e shqiptarëve musliman n’deti

para 4 muajve - Tetova1

Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të cilat janë ardhur në redaksinë e Gazetës Insajderi, dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia të cilët shkojnë për pushime...

“Do t’ju rjepim si serbi”, radikalët katolik të Shqipërisë kundërshtojnë shkuarjen e kosovarëve në deti

para 4 muajve - Insajderi

Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të cilat janë ardhur në redaksinë e Gazetës Insajderi, dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia të cilët shkojnë për pushime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK