http://kariera.mk

Rrëfimi i të riut nga Gjilani që përfundoi tre fakultete dhe është i papunë: I mashtrova prindërit e mi

para 4 muajve - Insajderi

Tre fakultete të nivelit bachelor, dy master dhe mbi 40 certifikime, Fitim Redenicës nga qyteti i Gjilanit nuk i kryejnë punë që ai të punësohet në ndonjë institucion shtetëror apo privat. Redenica i cili...

Përfundoi fakultetin e tretë dhe ka 40 certifikime, i riu shqiptar i papunë bën rrëfimin prekës: Më vjen keq që mashtrova veten dhe prindërit

para 4 muajve - Lajme.al

Papunësia e të rinjve mbetet një problem shumë serioz, jo vetëm në Shqipëri por edhe në Kosovë. Kjo bën që shumë prej tyre të largohen jashtë vendit, po ka dhe nga ata që zgjedhin të ndjekin universitet...

Përfundoi fakultetin e tretë dhe ka 40 certifikime, i riu shqiptar i papunë bën rrëfimin prekës: Më vjen keq që mashtrova veten dhe prindërit!

para 4 muajve - Sot News

Papunësia e të rinjve mbetet një problem shumë serioz, jo vetëm në Shqipëri por edhe në Kosovë. Kjo bën që shumë prej tyre të largohen jashtë vendit, po ka dhe nga ata që zgjedhin të ndjekin universitet...

Fitimi me tre fakultete dhe 40 certifikime shpreson të bëhet kamarier

para 4 muajve - Lajm

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe të vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

Fitimi me tre fakultete dhe 40 certifikime shpreson të bëhet kamarier

para 4 muajve - Ina

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe të vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

Përfundoi fakultetin e tretë, ka 40 certifikime, i riu kosovar i papunë

para 4 muajve - GazetaBlic

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe të vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

E kreu fakultetin e tretë, ka 40 certifikime, i riu kosovar i papunë

para 4 muajve - OraInfo

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe në vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

S’ka punë për gjilanasin me tri fakultete

para 4 muajve - Albinfo

I zhgënjyer Fitim Redenica Fitim Redenica nga Gjilani ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi, por pavarësisht kësaj, ai nuk ka arritur ende ta gjejë një vend pune...

Përfundoi fakultetin e tretë, ka 40 certifikime, i riu kosovar i papunë

para 4 muajve - Fakti Ditor

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe në vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

Ky është djaloshi Shqiptar që sot kreu fakultetin e tretë: Ka 40 certifikime, por nuk punon as kamarier

para 4 muajve - InfoShqip

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe të vendin tonë. Madje, pjesa dërmuese e tyre janë të diplomuar dhe vazhdojnë të kërkojnë punë, apo edhe të detyrohen të dalin...

Përfundoi fakultetin e tretë, ka 40 certifikime, i riu kosovar i papunë

para 4 muajve - Infokusi

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe të vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

Përfundoi fakultetin e tretë, ka 40 certifikime, i riu kosovar i papunë

para 4 muajve - Periskopi

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe në vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

Përfundoi fakultetin e tretë, ka 40 certifikime, i riu kosovar i papunë

para 4 muajve - Arbresh

Papunësia e madhe, veçmas e të rinjve vazhdon të jetë një nga problemet kyçe të vendin tonë. Fitim Redenica nga Gjilani sot ka përfunduar fakultetin e tretë, teksa po kthehet edhe me një diplomë në shtëpi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK