http://kariera.mk

Të burgosurit e Sigurisë së Lartë prodhojnë shtretër nga druri, disa prej tyre jepen për donacion

para 4 muajve - Insajderi

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë...

Të burgosurit e Kosovës ndërtojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - OraInfo

Të burgosurit në Kosovë dinë edhe të bëjnë gjera të mira. Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut...

Të burgosurit e Kosovës ndërtojnë edhe shtretër

para 4 muajve - OraInfo

Të burgosurit në Kosovë dinë edhe të bëjnë gjera të mira. Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut...

Të burgosurit  prodhojnë shtretër nga druri në Burgun e Sigurisë së Lartë

para 4 muajve - Infokusi

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - RTV 21

Të burgosurit shprehin talentin në punën dhe zanatet e tyre Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut...

Iniciativë e veçantë, të burgosurit në Kosovë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - GazetaBlic

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit në Burgun e Sigurisë së Lartë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - Koha.net

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit në Kosovë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - Tetova Sot

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit në Burgun e Sigurisë së Lartë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - Epoka e Re

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - Gazeta Observer

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit në Kosovë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - PortaliOnline

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Me ndihmën e “Help Kosovo”, të burgosurit në Burgun e Sigurisë së Lartë nisin prodhimin e shtretërve të drurit

para 4 muajve - Arbresh

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit në Burgun e Sigurisë së Lartë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - Periskopi

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

Të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë prodhojnë shtretër nga druri

para 4 muajve - Ekonomia Online

Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje, të mbështetur nga organizata joqeveritare “ Help Kosovo”, të burgosurit e Burgut të Sigurisë së Lartë, kanë filluar prodhimin e shtretërve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK