http://kariera.mk

OBSH: Rritet vrullshëm numri i të sëmurëve me fruth

para 5 muajve - GazetaBlic

Fruthi po përhapet në mbarë botën. Veçanërisht e prekur është Afrika. Por edhe në Europë përhapja e kësaj sëmundjeje jep shkas për shqetësim. OBSH kërkon më shumë vaksinime. Në gjysmën e parë të vitit...

OBSH: Rritet vrullshëm numri i të sëmurëve me fruth

para 5 muajve - Shekulli

Fruthi po përhapet në mbarë botën. Veçanërisht e prekur është Afrika. Por edhe në Europë përhapja e kësaj sëmundjeje jep shkas për shqetësim. OBSH kërkon më shumë vaksinime. Në gjysmën e parë të vitit...

OBSH: Rritet numri i të sëmurëve me fruth

para 5 muajve - Opinion

Fruthi po përhapet në mbarë botën. Veçanërisht e prekur është Afrika. Por edhe në Evropë përhapja e kësaj sëmundjeje jep shkas për shqetësim. OBSH kërkon më shumë vaksinime. Në gjysmën e parë të vitit...

OBSH: Rritet vrullshëm numri i të sëmurëve me fruth

para 5 muajve - Klan Kosova

Fruthi po përhapet në mbarë botën. Veçanërisht e prekur është Afrika. Por edhe në Europë përhapja e kësaj sëmundjeje jep shkas për shqetësim. OBSH kërkon më shumë vaksinime. Në gjysmën e parë të vitit...

OBSH: Rritet vrullshëm numri i të sëmurëve me fruth

para 5 muajve - DW

Fruthi po përhapet në mbarë botën. Veçanërisht e prekur është Afrika. Por edhe në Europë përhapja e kësaj sëmundjeje jep shkas për shqetësim. OBSH kërkon më shumë vaksinime. Në gjysmën e parë të vitit...

OBSH: Rritet vrullshëm numri i të sëmurëve me fruth

para 5 muajve - Arbresh

Fruthi po përhapet në mbarë botën. Veçanërisht e prekur është Afrika. Por edhe në Europë përhapja e kësaj sëmundjeje jep shkas për shqetësim. OBSH kërkon më shumë vaksinime. Në gjysmën e parë të vitit...

OBSH: Rritet vrullshëm numri i të sëmurëve me fruth

para 5 muajve - Gazeta Observer

Fruthi po përhapet në mbarë botën. Veçanërisht e prekur është Afrika. Por edhe në Europë përhapja e kësaj sëmundjeje jep shkas për shqetësim. OBSH kërkon më shumë vaksinime. Në gjysmën e parë të vitit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK