http://kariera.mk

Greqia përfshihet nga zjarri, kërkon ndihmë nga BE

para 5 muajve - Bashke

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Evropian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

BE mobilizohet për shuarjen e zjarreve në Greqi

para 5 muajve - Alsat-M

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Europian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

Greqia përfshihet nga zjarri, kërkon ndihmë nga BE

para 5 muajve - Koha.mk

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Evropian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

BE-ja mobilizohet për shuarjen e zjarreve në Greqi

para 5 muajve - Aktuale

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Europian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

Greqia përfshihet nga zjarri – kërkon ndihmë nga BE-ja

para 5 muajve - Insajderi

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Evropian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

BE-ja mobilizohet për shuarjen e zjarreve në Greqi

para 5 muajve - Flaka

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Europian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

BE-ja mobilizohet për shuarjen e zjarreve në Greqi

para 5 muajve - Flaka

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Europian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

BE-ja mobilizohet për shuarjen e zjarreve në Greqi

para 5 muajve - Tetova Sot

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Europian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

Greqia përfshihet nga zjarri, kërkon ndihmë nga BE

para 5 muajve - Arbresh

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Evropian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

Greqia përfshihet nga zjarri, kërkon ndihmë nga BE

para 5 muajve - Albinfo

Greqia kërkoi ndihmën e Bashkimit Evropian për të luftuar zjarret që kanë përfshirë ishullin Eube. BE ka mobilizuar mjetet e ndërhyrjes, njoftoi sot komisioneri, Christos Stylianides, i ngarkuar për menaxhimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK