http://kariera.mk

Partitë që fshihen pas lojës me Serbinë

para 5 muajve - Medial

Çdoherë që përmendet Serbia si pengesë për veprimet e pushtetit, duhet përmendur testi PISA: ku qe ndërhyrja malinje e saj? 1. Qytetarët që mund të ballafaqohen së shpejti me fushatën zgjedhore, mund ta...

Austria e shqetësuar për rrugën ballkanike të emigracionit

para 5 muajve - Shekulli

Përdorimi i rrugës ballkanike nga ana e emigrantëve të Lindjes së Mesme, ka shkaktuar një pakënaqësi në Austri, e cila është përpjekur ta menaxhojë situatën në mënyra të ndryshme. Por bashkëpunimi me vendet...

Mos u fshihni pas Serbisë

para 5 muajve - KDPolitik

Çdoherë që përmendet Serbia si pengesë për veprimet e pushtetit duhet përmendur testin PISA: ku qe ndërhyrja malinje e saj? Autor: Veton SURROI 1. Qytetarët që mund të ballafaqohen së shpejti me fushatën...

Profesori kroat: Pse Vuçiç nuk do të nënshkruajë asnjë marrëveshje me Kosovën

para 5 muajve - Gazeta Tema

Ivo Banac, një historian, shkrimtar dhe profesor kroat në Universitetin Amerikan Yale, vlerëson se Presidenti serb Aleksandar Vuçiç nuk do të nënshkruajë një marrëveshje ligjërisht të detyrueshme me Kosovën,...

Profesori kroat: ja pse Vuçiç nuk do të nënshkruajë asnjë marrëveshje me Kosovën

para 5 muajve - Shenja

Ivo Banac, një historian, shkrimtar dhe profesor kroat në Universitetin Amerikan Yale, vlerëson se Presidenti serb Aleksandar Vuçiç nuk do të nënshkruajë një marrëveshje ligjërisht të detyrueshme me Kosovën,...

BE e ka fshirë Ballkanin Perendimor

para 5 muajve - Standard

Nga Vessela Tcherneva Qeveria gjermane e mblodhi takimin e Berlinit për të prerë bisedimet prapa-skene midis Vuçiçit dhe Thaçit, mbi një marrëveshje të mundshme të shkëmbimit të territorit. Kancelarja...

Profesori kroat: ja pse Vuçiç nuk do të nënshkruajë asnjë marrëveshje me Kosovën

para 5 muajve - Te Sheshi

Ivo Banac, një historian, shkrimtar dhe profesor kroat në Universitetin Amerikan Yale, vlerëson se Presidenti serb Aleksandar Vuçiç nuk do të nënshkruajë një marrëveshje ligjërisht të detyrueshme me Kosovën,...

BE e ka fshirë Ballkanin Perendimor

para 6 muajve - Medial

Qeveria gjermane e mblodhi takimin e Berlinit për të prerë bisedimet prapa-skene midis Vuçiçit dhe Thaçit, mbi një marrëveshje të mundshme të shkëmbimit të territorit. Kancelarja Merkel ftoi liderët e...

Çfarë do të presim nga KE

para 6 muajve - Shekulli

Petrit Selimi Ministri i Jashtëm Spanjoll Josep Borrell është i gatshëm të bëhet përfaqësuesi i ardhshëm i lartë për punët e jashtme dhe politikën e sigurisë, ministri i jashtëm de fakto i Bashkimit Evropian,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK