http://kariera.mk

Makina përplas motoçikletën, 2 të plagosur

para 5 muajve - Top Channel

Rreth orës 22:45 një automjet ka përplasur një motoçikletë në rrugën e Dibrës në Tiranë. Si pasojë e përplasjes janë plagosur drejtuesi i motoçikletës shtetasi me iniciale A.M dhe pasagjerja e motoçikletës...

E FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë

para 5 muajve - Albeu

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit. Personi në fjalë identiteti...

Video/ Makina përplas motorin pranë QSUT, 1 i plagosur

para 5 muajve - BalkanWeb

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Ngjarja është shënuar pranë QSUT, ndërsa raportohet për një person të plagosur. “BalkanWeb” sjell pamjet e aksidentit, teksa shihen një numër i madh...

Video/ Makina përplas motorin pranë QSUT, 1 i plagosur

para 5 muajve - Koha Jone

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Ngjarja është shënuar pranë QSUT, ndërsa raportohet për një person të plagosur. “BalkanWeb” sjell pamjet e aksidentit, teksa shihen një numër i madh...

Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit. Personi në fjalë identiteti...

Aksident i 3-fishtë në Lushnje-Fier, plagosen 2 persona

para 5 muajve - Shekulli

Një aksident i 3-fishtë është regjistruar ditën e sotme në Lushnje-Fier, pranë zonës Bishqethëm. Dy prej makinave përfunduan në kanalin e ujërave të zeza, ndërsa drejtuesi i automjetit të tretë u largua...

Përplasen dy makina në Fier-Lushnje, përfundojnë në kanal

para 5 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “pushimi i shoferit” dhe nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy automjete...

Përplasen dy makina në Fier-Lushnje, njëra përfundon në kanal

para 5 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “pushimi i shoferit” dhe nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy automjete...

Aksident në Fier, përplasen dy makina

para 5 muajve - Vizion Plus

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të martë në aksin  nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Pushimi i shoferit” ku janë përplasur dy makina. Si rezultat i perplasjes janë rregjistruar...

Aksident i rëndë në Lushnjë/ 2 makina përfundojnë në kanal, tjetra zhduket, dy gra dërgohen me urgjencë në spital

para 5 muajve - Sot News

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 të...

Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kanal

para 5 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Fier- Lushnje , në vendin e quajtur "Pushimi i Shoferit". Mësohet se në aksident janë përfshirë tre makina, dy prej të cilave kanë përfunduar në kanalin...

Aksident në Lushnjë, 2 makina përfundojnë në kanal, tjetra zhduket

para 5 muajve - BalkanWeb

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 të...

Aksident në autostradën Fier – Lushnje, përplasen tre makina

para 5 muajve - Standard

Aksident në autostradën Fier – Lushnje, përplasen tre makina. Dy të plagosur jashtë rrezikut. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur si pushimi i shoferit.

Aksident në autostradën Fier – Lushnje, përplasen tre makina

para 5 muajve - Koha Jone

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Lushnje, ku janë përfshirë tre automjete. Si pasojë e këtij aksidenti janë plagosur lehtë dhe janë dërguar në spital dy presona. Dy prej automjeteve që u aksidentuan...

Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kanal (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Fakti Ditor

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur “Pushimi i Shoferit”. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre makina, dy prej të cilave kanë përfunduar në kanalin...

Përplasen tre automjete në Lushnjë, dy të persona të plagosur

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor në autostradën Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të njohur si “Pushimi i Shoferit”. Nga përplasja, dy mjete mësohet se kanë përfunduar në...

Aksident tragjik në Lushnje/ Humb jetën 29-vjeçari…

para 5 muajve - Standard

Sot rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “Varrezat e Ardenicës” shtetasi Arian Velcani, 29 vjeç, banues në Kolonjë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka dalë nga rruga. Si pasojë e daljes nga rruga,...

Aksident i rëndë në Lushnje, vdes një person e plagoset një tjetër

para 5 muajve - Vizion Plus

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në Lushnje. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:15 në vendin e quajtur “Varrezat...

Aksident i rëndë në Lushnjë, ndërron jetë 29-vjeçari

para 5 muajve - BalkanWeb

LUSHNJE Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar këtë mbrëmje në Lushnjë. Shtetasi A.V 29 vjeç ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij tip “Benz” dhe ka dalë nga rruga në afërsi të “Varrezave të...

Aksident fatal, humb jetën 29-vjeçari plagoset një tjetër

para 5 muajve - Albeu

Nje aksident i rende i ka marre jeten nje 29 vjecari dhe ka lene te plagosur nje 42 vjecar. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “Varrezat e Ardenicës” shtetasi A.V, 29 vjeç, banues...

Lushnje/ Makina del nga rruga, vdes 29-vjeçari

para 5 muajve - Opinion

Një 29-vjeçar ka mbetur i vdekur si pasojë i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje. Mësohet se në aksidentin e ndodhur në afërsi të “Varrezave të Ardenicës”, ka mbetur i plagosur dhe një...

Aksident në Lushnjë, humb jetën 29-vjeçari, plagoset një tjetër

para 5 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Lushnjë, në vendin e quajtur “Varrezat e Ardenicë s”. Policia bën të ditur se shtetasi A.V, 29 vjeç, banues në Kolonjë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka dalë...

Aksident në Ardenicë, humb jetën 28-vjeçari

para 5 muajve - Top Channel

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Ardenicë. Një mjet ku udhëtonin dy persona ka dalë nga rruga, duke lënë të vdekur 28-vjeçarin Arjan Velçani. Mësohet se i plagosuri tjetër ndodhet në spital...

Makina e përplas për vdekje 65 vjeçarin

para 5 muajve - RTV 21

Makina përplaset me motoçikletën Drejtuesi i një motoçiklete ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Fier. Mësohet se viktima është D.N, i cili po udhëtonte me motoçikleta kur është...

Fier/ Makina përplaset me motoçikletën, humb jetën 65-vjeçari

para 5 muajve - Top Channel

Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi motoçikleta me të cilën ai po udhëtonte është përplasur me një makinë në afërsi të fshatit Levan. Ndërkohë 24-vjeçari G.S, drejtues i automjetit tjetër është shoqëruar...

Makina përplaset me motoçikletën, vdes 65 vjeçari

para 5 muajve - Vizion Plus

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në Fier. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:15 në afërsi të fshatit Levan ku një automjet tip “Volkswagen” që drejtohej nga shtetasi...

Makina përplaset me motorin në Fier, humb jetën 65-vjeçari

para 5 muajve - BalkanWeb

FIER Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në By-passin e Fierit. Një makinë është përplasur me një motor. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15 afër fshatit Levan. Si rrjedhojë e përplasjes...

Në Fier makina përplaset me motoçikletën, humb jetën 65-vjeçari

para 5 muajve - Ekonomia Online

Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi motoçikleta me të cilën ai po udhëtonte është përplasur me një makinë në afërsi të fshatit Levan. Ndërkohë 24-vjeçari G.S, drejtues i automjetit tjetër është shoqëruar...

Fier/ Makina përplaset me motorin, humb jetën 65-vjeçari

para 5 muajve - Blitz

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në By-passin e Fierit. Një makinë është përplasur me një motor. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15 afër fshatit Levan. Si rrjedhojë e përplasjes...

E FUNDIT/ Makina përplas motorin, humb jetën i moshuari

para 5 muajve - Albeu

Nje 65 vjecar ka humbur jeten sot pasi teksa ka qene duke udhetuar me motor, eshte perplasur nga nje makine. Policia ka bere me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15, në afërsi të fshatit Levan,...

Aksident në Fier, vdes 65-vjeçari

para 5 muajve - Opinion

Një 65-vjeçar ka mbetur i vdekur si pasjë i një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në në afërsi të fshatit Levan, në Fier. Viktima është identifikuar me inicialet D.N, i cili është përplasur për vdekje...

Aksident në Kryebushat, makina përplas motorin plagoset drejtuesi

para 5 muajve - Vizion Plus

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi është regjistruar pasditen e kësaj të hëne në Kryebushat, në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, ku një automjet tip opel me targa...

Makina përplas motoçikletën, humb jetën 65-vjeçari në Fier

para 5 muajve - Shekulli

Një makinë ka përplasur për vdekje një 65-vjeçar në Fier, i cili ishte duke udhëtuar me një motoçikletë. Policia ka bere me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15, në afërsi të fshatit Levan,  ku...

Fier, aksident rrugor, ndërron jetë drejtuesi i motorit

para 5 muajve - Aktuale

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme, si pasojë e së cilit ka humbur jetën një person. Në aksin rrugor Fier-Levan, një automjet ka përplasur një motor, ku ka gjetur vdekjen drejtuesi...

Tragjike në Fier/ Përplaset për vdekje motoristi

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Drejtuesi i një motori ka humbur jetën vetëm pak minuta më parë në bypassin e Fierit. Ai është përplasur nga një makinë në këtë rrugë. Policia sapo ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Ende nuk ka informacion...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK