http://kariera.mk

Në vendkalimin kufitar të Bogorodicës pritet rreth gjysmë ore

para 5 muajve - Aktuale

Qarkullimi në shtet është rritur, ndërsa në kalimin kufitar të Bogorodicës pritet 15 deri në 30 minuta. Siç informon LAMM, në vendkalimet e tjera kufitare, në anën e Maqedonisë së Veriut, nuk ka vonesa...

Në vendkalimin kufitar të Bogorodicës pritet rreth gjysmë ore

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Qarkullimi në shtet është rritur, ndërsa në kalimin kufitar të Bogorodicës pritet 15 deri në 30 minuta. Siç informon LAMM, në vendkalimet e tjera kufitare, në anën e Maqedonisë...

Në vendkalimin kufitar të Bogorodicës pritet rreth gjysmë ore

para 5 muajve - Medial

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Qarkullimi në shtet është rritur, ndërsa në kalimin kufitar të Bogorodicës pritet 15 deri në 30 minuta. Siç informon LAMM, në vendkalimet e tjera kufitare, në anën e Maqedonisë...

Komunikacioni në Maqedoni, nuk ka pritje të gjata në kalimet kufitare

para 5 muajve - Arbresh

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet nëpër korsi të thata dhe pa ndalesa. Frekuentimi i makinave në kalimin kufitar Bogorodica është rritur dhe për dalje nga shteti pritet 30 minuta. Lidhja Auto-moto...

Në VK “Bogorodicë” për dalje nga shteti pritet prej 15 e deri në 30 minuta

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 13 gusht – Rritja e frekuencës së automjeteve  në VK Bogorodicë ku koha e pritjes për dalje nga shteti është prej 15 e deri në 30 minuta. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë, nuk...

Në VK “Bogorodicë” për dalje nga shteti pritet prej 15 e deri në 30 minuta

para 5 muajve - Medial

Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Rritja e frekuencës së automjeteve  në VK Bogorodicë ku koha e pritjes për dalje nga shteti është prej 15 e deri në 30 minuta. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e...

Gjendja e komunikacioni rrugor në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Arbresh

Komunikacioni nëpër rrugët shtetërore po zhvillohet nëpër korsi të thata. Siç njoftojnë nga LAMM, dendësia e komunikacioni jashtë qyteteve është rritur. Në vendkalimin kufitar ‘Bogorodicë’ koha e pritjes...

Në pikat kufitare të Bogorodicës dhe Tabanocit pritet më shumë se gjysmë ore

para 5 muajve - Tetova Sot

Trafiku në rrugët shtetërore këtë mëngjes paraqitet intensiv, ndërsa në vendkalimet kufitare Bogorodicë dhe Tabanoc pritet më shumë se 30 minuta. Siç informon LAMM, në vendkalimet e tjera kufitare nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK