http://kariera.mk

Saveski: Është naive të mendojmë se Boki 13 është koka e aferës “Reket”

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Në një intervistë për “Faktor”, Zdravko Saveski komenton aferën “Reket” duke thënë se është naive të mendojmë se Bojan Jovanovski është koka e këtij rasti. Saveski fjalimin...

Saveski: Është naive të mendojmë se Boki 13 është koka e aferës “Reket”

para 5 muajve - Tetova Sot

Në një intervistë për “Faktor”, Zdravko Saveski komenton aferën “Reket” duke thënë se është naive të mendojmë se Bojan Jovanovski është koka e këtij rasti. Saveski fjalimin nëpërmjet radios të gazetarit...

Saveski: Është naive të mendojmë se Boki 13 është koka e aferës ‘Haraçi’

para 5 muajve - Gazeta Observer

Në një intervistë për ‘Faktor’, Zdravko Saveski komenton aferën ‘Haraçi’ duke thënë se është naive të mendojmë se Bojan Jovanovski është koka e rastit ‘Haraçi’. Saveski fjalimin nëpërmjet radios të gazetarit...

Saveski: Është naive të mendojmë se Boki 13 është koka e aferës “Reket”

para 5 muajve - Fakti Ditor

Në një intervistë për “Faktor”, Zdravko Saveski komenton aferën “Reket” duke thënë se është naive të mendojmë se Bojan Jovanovski është koka e këtij rasti. Saveski fjalimin nëpërmjet radios të gazetarit...

Gaiser: Do të publikoj edhe informacione tjera, karriera e Zaevit si kryeministër ka përfunduar

para 5 muajve - Republika

Gazetari italian i cili publikoi pamje nga rasti “Haraçi”, Laris Gaiser, tha se do të ketë ndryshime të forta në skenën politike në Maqedoninë e Veriut, por nuk mund ta di se çfarë do të ndodhë, nëse do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK