http://kariera.mk

Zjarr masiv në pyllin pranë Ersekës

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 14 gusht – Një zjarr masiv ka rënë gjatë natës dhe vijon ende në pyllin pranë fshatit Boshanj në Ersekë, në juglindje të vendit. Bëhet fjalë për një sipërfaqe 15 ha. Ndonëse terreni është malor,...

Zjarr i madh në Ersekë/ 15 ha dushqe dhe pisha përfshihen nga flakët, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

para 5 muajve - Blitz

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Boshanj të Ersekës. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe prej 15 hektarë me dushk dhe pisha. Si pasojë e flakëve, po digjet me shpejtësi një pjesë e pyllit...

Zjarr masiv në pyllin pranë Ersekës

para 5 muajve - Top Channel

Një zjarr masiv ka rënë gjatë natës dhe vijon ende në pyllin pranë fshatit Boshanj në Ersekë, në juglindje të vendit. Bëhet fjalë për një sipërfaqe 15 ha. Ndonëse terreni është malor, autoritetet po ndërhyjnë...

Zjarr i madh në Ersekë, shkrumbohen 15 hektarë me pisha

para 5 muajve - Koha Jone

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Boshanj të Ersekës. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe prej 15 hektarë me dushk dhe pisha. Si pasojë e flakëve, po digjet me shpejtësi një pjesë e pyllit...

Zjarr i madh në Ersekë, shkrumbohen 15 ha dushqe dhe pisha

para 5 muajve - BalkanWeb

Një zjarr masiv ka rënë në fshatin Boshanj të Ersekës. Raportohet se zjarri ka përfshirë sipërfaqe prej 15 hektarë me dushk dhe pisha në pyll. Si pasojë e flakëve, po digjet me shpejtësi pjesa e pyllit...

Pylli përfshihet nga zjarri masiv, e pamundur ndërhyrja nga toka

para 5 muajve - Opinion

Një zjarr masiv ka përfshirë pyllin pranë fshatit Boshanj në rrethin e Kolonjës duke dëmtuar një sipërfaqe deri në 15 ha me dushk dhe pisha. Si pasojë e flakëve pjesa e pyllit mbi fshatin Boshanj po digjet...

Pylli përfshihet nga zjarri masiv, e pamundur ndërhyrja nga toka

para 5 muajve - Lajm

Një zjarr masiv ka përfshirë pyllin pranë fshatit Boshanj në rrethin e Kolonjës duke dëmtuar një sipërfaqe deri në 15 ha me dushk dhe pisha. Si pasojë e flakëve pjesa e pyllit mbi fshatin Boshanj po digjet...

Erseka në panik/ Zjarri i madh vë në lëvizje zjarrfikësit, vështirësi në ndërhyrjeje

para 5 muajve - Sot News

Një zjarr i madh raportohet të ketë përfshirë një masiv pyjor në Ersekë. Mësohet se zjarri ka rënë në fshatin Boshanj. Rreth 15 hektarë me pisha dhe dushk janë përfshirë nga flakët. Sakaq, ende nuk dihen...

Zja.rr masiv në rrethin e Kolonjës, digjen 15 ha dushk e pisha

para 5 muajve - Medial

Një zjarr masiv ka përfshirë pyllin pranë fshatit Boshanj në rrethin e Kolonjës duke dëmtuar një sipërfaqe deri në 15 ha me dushk dhe pisha. Si pasojë e flakëve pjesa e pyllit mbi fshatin Boshanj poi digjet...

Zjarr masiv në rrethin e Kolonjës, digjen 15 ha dushk e pisha

para 5 muajve - Vizion Plus

Një zjarr masiv ka përfshirë pyllin pranë fshatit Boshanj në rrethin e Kolonjës duke dëmtuar një sipërfaqe deri në 15 ha me dushk dhe pisha. Si pasojë e flakëve pjesa e pyllit mbi fshatin Boshanj poi digjet...

Zjarr masiv në pyllin pranë Ersekës

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një zjarr masiv ka rënë gjatë natës dhe vijon ende në pyllin pranë fshatit Boshanj në Ersekë, në juglindje të vendit. Bëhet fjalë për një sipërfaqe 15 hektarë. Ndonëse terreni është malor, autoritetet...

Zjarr masiv në Ersekë, digjen 15 hektarë dushqe dhe pisha

para 5 muajve - Lexo

Zjarr masiv ka rënë në fshatin Boshanj të Ersekës. Janë djegur 15 hektarë dushqe dhe pisha. Zjarri është ndarë në 7 vatra dhe është krijuar vështirësi për të hyrë që të mundësohet shuarja e tij. Kujtojmë...

‘Shkrumbohet’ Kolonja, zhduken 15 ha me pisha nga zjarret që dyshohen të qëllimshme

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Boshanj të Ersekës. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe prej 15 hektarë me dushk dhe pisha. Si pasojë e flakëve, po digjet me shpejtësi një pjesë e pyllit...

Zjarr masiv në Ersekë, vështirësi në ndërhyrjen e zjarrfikëseve

para 5 muajve - Arbresh

Një zjarr i madh raportohet të ketë përfshirë një masiv pyjor në Ersekë. Mësohet se zjarri ka rënë në fshatin Boshanj. Rreth 15 hektarë me pisha dhe dushk janë përfshirë nga flakët. Sakaq, ende nuk dihen...

Zjarr masiv afër Korçës

para 5 muajve - Zhurnal

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat, ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

Zjarr masiv afër Korçës

para 5 muajve - GazetaBlic

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat, ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

E FUNDIT/ Flakët pushtojnë malin e Borshit, zjarrëfiksja e ka të pamundur të ndërhyjë

para 5 muajve - Albeu

Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje nëse kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale duke mos përjashtuar temperaturat...

Rikthehen zjarret në Shqipëri, flakët pushtojnë malin e Borshit

para 5 muajve - Sot News

Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje nëse kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale duke mos përjashtuar temperaturat...

Zjarr masiv afër Korçës

para 5 muajve - Arbresh

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat, ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

Rikthehen zjarret në Shqipëri, flakët pushtojnë malin e Borshit

para 5 muajve - Arbresh

Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje nëse kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale duke mos përjashtuar temperaturat...

Zjarret kërcënojnë banesat/ Flakët në anë të rrugës Korçë-Ersekë

para 5 muajve - Top Channel

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe toke në kilometrin e parë të rrugës Korçë – Ersekë. Zjarri nisi në afërsi të zonës së njohur si antenat ndërsa u përhap me shpejtësi i favorizuar edhe nga era....

Zjarr në Korçë, rrezikohen disa shtëpi

para 5 muajve - Koha.net

Sipërfaqe të tëra me shkurre të djegura nga një zjarr i madh në Korçë. Zjarri, sipas të dhënave të para, ka rrezikuar disa shtëpi në një lagje periferike të qytetit. Ka qenë në kohë ndërhyrja e shërbimit...

Zjarr në Korçë, rrezikohen disa banesa

para 5 muajve - Vizion Plus

Siperfaqe të tëra me shkurre të djegura nga një zjarr i madh në Korçë. Zjarr sipas të dhënave të paraka rrezikuar disa banesa në një lagje periferike të qytetit. Ka qenë në kohë ndërhyrja e sherbimit zjarrfikës...

Zjarr i madh në Korçë, digjet një sipërfaqe e konsiderueshme toke

para 5 muajve - BalkanWeb

Një sipërfaqe toke është përfshirë nga flakët në afërsi të rrugës nacionale Korçë- Ersekë. Gazetarja “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se zjarri ka rënë në vendin e quajtur “Antenat” dhe dyshohet të jetë...

Zjarr i madh në Korçë, digjet një sipëfaqe toke (Dyshimet)

para 5 muajve - BalkanWeb

Një sipërfaqe toke është përfshirë nga flakët në afërsi të rrugës nacionale Korçë- Ersekë. Gazetarja “BalkanWeb” raporton se zjarri ka rënë në vendin e quajtur “Antenat” dhe dyshohet të jetë vënë qëllimisht...

Zjarr në Korçë, rrezikohen disa shtëpi

para 5 muajve - Arbresh

Sipërfaqe të tëra me shkurre të djegura nga një zjarr i madh në Korçë. Zjarri, sipas të dhënave të para, ka rrezikuar disa shtëpi në një lagje periferike të qytetit. Ka qenë në kohë ndërhyrja e shërbimit...

Zjarr në kodrat e Levanit në Fier, nuk rrezikohen banesat

para 5 muajve - Top Channel

Një sipërfaqe me ullishte është përfshirë nga zjarri pasditen e së hënës. Zjarri ka rënë në kodrat e Levanit në Fier. Shkaqet e rënies së zjarrit ende nuk dihen ndërkohë që janë vetë banorët e zonës që...

E FUNDIT/ Zjarri ka pushtuar kodrën me ullishte në Fier, flakët po përhapen me shpejtësi

para 5 muajve - Albeu

Një zjarr masiv masiv ka përfshirë një kodër të mbjellë me ullishte në zonën e Levanit në Fier. Bëhet me dije se zjarri ka rënë në një kodër ku paraqitet një terren mjaft i vështirë dhe për këtë ende nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK