http://kariera.mk

Rifillojnë fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Portalb

Në aeroportin e Hong Kongut kanë rifilluar fluturimet, pas një nate kaosi ku protestuesit pro-demokracisë u përleshen me policinë. Fluturimet po zhvillohen siç ishte planifikuar, megjithëse disa ende mbetën...

Rifillojnë fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Vizion Plus

Në aeroportin e Hong Kongut kanë rifilluar fluturimet, pas një nate kaosi ku protestuesit pro-demokracisë u përleshen me policinë. Fluturimet po zhvillohen siç ishte planifikuar, megjithëse disa ende mbetën...

Pas kaosit rinisin fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Zhurnal

Në aeroportin e Hong Kongut kanë rifilluar fluturimet, pas një nate kaosi ku protestuesit pro-demokracisë u përleshen me policinë. Fluturimet po zhvillohen siç ishin planifikuar, megjithëse disa ende mbetën...

Rifillojnë fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Shenja

Në aeroportin e Hong Kongut kanë rifilluar fluturimet, pas një nate kaosi ku protestuesit pro-demokracisë u përleshen me policinë. Fluturimet po zhvillohen siç ishte planifikuar, megjithëse disa ende mbetën...

Pas kaosit rinisin fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Opinion

Në aeroportin e Hong Kongut kanë rifilluar fluturimet, pas një nate kaosi ku protestuesit pro-demokracisë u përleshen me policinë. Fluturimet po zhvillohen siç ishin planifikuar, megjithëse disa ende mbetën...

Rifillojnë fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Në aeroportin e Hong Kongut kanë rifilluar fluturimet, pas një nate kaosi ku protestuesit pro-demokracisë u përleshen me policinë. Fluturimet po zhvillohen siç ishte planifikuar, megjithëse disa ende mbetën...

Rifillojnë fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - RTV 21

Hong Kongu ka hyrë në javën e dhjetë të protestave Në aeroportin e Hong Kongut kanë rifilluar fluturimet, pas një nate kaosi ku protestuesit pro-demokracisë u përleshen me policinë. Fluturimet po zhvillohen...

Protestat në Hong Kong/ Shkopinj dhe spërkatës me piper kundër demonstruesve

para 5 muajve - Top Channel

Policia u përplas me protestuesit pro-demokracisë në aeroportin e Hong Kongut këtë mbrëmje, duke lëvizur në terminalin ku demonstruesit ndodheshin. Oficerët e armatosur me spërkatës me piper dhe shkopinj...

Përshkallëzohen protestat në Hong Kong, anulohen fluturimet

para 5 muajve - Vizion Plus

Situata në Hong Kong vijonë të jetë e tensionuar si pasojë e protestave të nsirua në këtë qytet. Të gjitha fluturimet që nisen nga Aeroporti ndërkombëtarë i Hong Kongut janë të martën për të dytën ditë...

OKB thirrje për “dialog” në Hong Kong

para 5 muajve - Shenja

Komisionerja e Lartë e OKB-së për të Drejtat e Njeriut, Michelle Bachelet, ka theksuar se janë shqetësuese ngjarjet dhe dhuna në rritje në Rajonin Administrativ Special Hong Kong të Kinës dhe se “krijimi...

Anulohen sërish fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Opinion

Protestat antiqeveritare në Hong Kong kanë bërë që të fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kongut të anulohen për të dytën ditë radhazi. Aeroporti, i cili është një nga më të ngarkuarit në botë,...

Anulohen sërish fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Koha.net

Fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kongut janë anuluar sërish, për të dytën ditë radhazi, për shkak të protestave antiqeveritare. Aeroporti, i cili është një nga më të ngarkuarit në botë, ka...

Paralizohet sërish aeroporti i Hong Kong-ut, pezullohen fluturimet

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Kontrolli i fluturimeve është pezulluar në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kongut për të dytën ditë radhazi për shkak të protestave antiqeveritare. Aeroporti, i cili është një nga më të ngarkuarit në botë,...

Anulohen sërish fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kongut janë anuluar sërish, për të dytën ditë radhazi, për shkak të protestave antiqeveritare. Aeroporti, i cili është një nga më të ngarkuarit në botë, ka...

Anulohen sërish fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Shenja

Fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kongut janë anuluar sërish, për të dytën ditë radhazi, për shkak të protestave antiqeveritare. Aeroporti, i cili është një nga më të ngarkuarit në botë, ka...

Aeroporti Ndërkombëtar i Hong Kongut rifillon fluturimet

para 5 muajve - Ekonomia Online

Të martën kanë rifilluar pjesërisht fluturimet nga Aeroporti Ndërkombëtar i Hong Kongut, një ditë pasi protestuesit bllokuan tërësisht qendrën e transportit ajror, transmeton Anadolu Agency (AA). Kompania...

Anulohen fluturimet në Aeroportin e Hong Kong-ut

para 5 muajve - RTV 21

Përshkallëzohet dhuna në javën e 10-të të protestave në Hong Kong Fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kong-ut janë anuluar për shkak se me mijëra protestues bllokuan terminalet, pas një mobilizimi...

Për shkak të protestave në Hong-Kong, Kina i ridrejton udhëtarët

para 5 muajve - Koha.mk

Pekin, 12 gusht – Autoritetet kineze bënë të ditur se për shkak të protestave në Hong-Kong, do të mundësojnë  që më shumë udhëtarë të ridrejtohen në aeroporte të tjera në rajonin Gejter Bej, me qëllim...

Aeroporti i Hong-Kongut anulon të gjitha fluturimet

para 5 muajve - Aktuale

Autoritetet e Aeroportit të Hong Kongut anuluan të gjitha fluturimet, ndërsa protestat antiqeveritare vazhdojnë edhe në aeroport. Qindra protestues janë grumbulluar ne sallat gjigande te aeroportit duke...

Protestat në Hong Kong nuk kanë të ndalur

para 5 muajve - Insajderi

Ky raund tubimesh pro-demokracisë shënon fundjavën e dhjetë me radhë të mbajtjes së demonstratave. Zyrtarët kinezë janë të indinjuar që Sekretari i Jashtëm britanik Dominic Raab pati një bisedë telefonike...

Java e 10 e protestave, anulohen fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Arbresh

Fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kongut janë anuluar për shkak se me mijëra protestues bllokuan terminalet, pas një mobilizimi edhe më të madh për shkak të zemërimit që shkaktuan përplasjet...

Java e 10 e protestave, anulohen fluturimet në aeroportin e Hong Kongut

para 5 muajve - Ekonomia Online

Fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Hong Kongut janë anuluar për shkak se me mijëra protestues bllokuan terminalet, pas një mobilizimi edhe më të madh për shkak të zemërimit që shkaktuan përplasjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK