http://kariera.mk

Fillon normalizimi i trafikut në urën Goce Dellcev

para 5 muajve - Aktuale

Fillon normalizimi i trafikut në urën Goce Dellcev. Kahu nga Posta deri në Pallatin e Gjykatave do të zhvillohet normal, me të treja korsitë të hapura, ndërsa krahu tjetër nga Mavrovka për në qeveri, vetëm...

Regjim i ri komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Medial

Shkup, 12 gusht 2019 (MEDIAL) – Regjim i ri komunikacioni vendoset nesër në urën “Goce Dellçev” në Shkup, me ç’rast komunikacioni në shtrirjen nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në një korsi,...

Nga nesër, regjim i veçantë komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Alsat-M

Nga dita e nesërme do të vendoset regjim i veçantë i komunikacionit në urën “Goce Dellçev” në Shkup, qarkullimi i komunikacionit nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në një korsi, ndërsa komunikacioni...

Nga nesër, regjim i veçantë komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 gusht – Nga dita e nesërme do të vendoset regjim i veçantë i komunikacionit në urën “Goce Dellçev” në Shkup, qarkullimi i komunikacionit nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në...

Fillon normalizimi i trafikut në urën Goce Dellcev

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Fillon normalizimi I trafikut në urën Goce Dellcev. Kahu nga Posta deri në Pallatin e Gjykatave do të zhvillohet normal, me të treja korsitë të hapura, ndërsa krahu tjetër...

Fillon normalizimi i trafikut në urën Goce Dellcev

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht – Fillon normalizimi I trafikut në urën Goce Dellcev. Kahu nga Posta deri në Pallatin e Gjykatave do të zhvillohet normal, me të treja korsitë të hapura, ndërsa krahu tjetër nga Mavrovka...

Fillon normalizimi i trafikut në urën Goce Dellcev

para 5 muajve - Alsat-M

Fillon normalizimi I trafikut në urën Goce Dellcev. Kahu nga Posta deri në Pallatin e Gjykatave do të zhvillohet normal, me të treja korsitë të hapura, ndërsa krahu tjetër nga Mavrovka për në qeveri, vetëm...

Nga nesër, regjim i veçantë komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 gusht – Nga dita e nesërme do të vendoset regjim i veçantë i komunikacionit në urën “Goce Dellçev” në Shkup, qarkullimi i komunikacionit nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në një...

Regjim i ri komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Flaka

Regjim i ri komunikacioni vendoset nesër në urën “Goce Dellçev” në Shkup, me ç’rast komunikacioni në shtrirjen nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në një korsi, ndërsa komunikacioni në shtrirjen...

Nga nesër, regjim i veçantë komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Aktuale

Nga dita e nesërme do të vendoset regjim i veçantë i komunikacionit në urën “Goce Dellçev” në Shkup, qarkullimi i komunikacionit nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në një korsi, ndërsa komunikacioni...

Nga nesër, regjim i veçantë komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Tetova Sot

Nga dita e nesërme do të vendoset regjim i veçantë i komunikacionit në urën “Goce Dellçev” në Shkup, qarkullimi i komunikacionit nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në një korsi, ndërsa komunikacioni...

Nga nesër, regjim i veçantë komunikacioni në urën “Goce Dellçev”

para 5 muajve - Lajm

Nga dita e nesërme do të vendoset regjim i veçantë i komunikacionit në urën “Goce Dellçev” në Shkup, qarkullimi i komunikacionit nga QT Mavrovasja drejt Qeverisë do të zhvillohet në një korsi, ndërsa komunikacioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK