http://kariera.mk

Meta dhe Kryemadhi mbesin pa fjalë nga kosi i Prevallës (Fotot)

para 5 muajve - Infokusi

Presidenti Ilir Meta bashkë me bashkëshorten, Monika Kryemadhi dhe fëmijët e tyre vijojnë pushimet në zonën turistike të Prevallës. Ndryshe nga ditët e tjera, ku presidenti e niste ditën me mesazhe politike,...

‘Shtiren’ sikur nuk takohen e s’flasin me njëri-tjetrin, Meta e Kryemadhi ‘thyejnë’ rregullin/ Çifti publikon foton dhe ka një mesazh. Kush është miku që ‘i bashkoi’?

para 5 muajve - Lajme.al

Ndërsa gjithmonë preferojnë që në publik ta trajtojnë me indiferentizëm njëri-tjetrin dhe flasin sikur nuk ndajnë të njëjtin krevat dhe shtëpi, presidenti Meta dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi duket...

Meta lavdëron kosin e blegtorit nga Prevalla

para 5 muajve - RTV 21

Meta me familje pushon në Prevallë Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, së bashku me familjen e tij, tash e sa ditë po shijon bukuritë e Maleve të Sharrit. Prevalla, Brezovica dhe Bjeshkët e Sharrit, ishin...

Meta bëhet ekspert kosi në malet e Kosovës

para 5 muajve - Albeu

Krahas ngjitjeve në maja dhe notit në liqenet akullnajore, Presidenti Ilir Meta na ka shfaqur edhe një anë tjetër të tij, atë të degustimit të ushqimeve, specifikisht të kosit. Përmes një postimi në Facebook,...

‘Shtiren’ sikur nuk takohen e s'flasin me njëri-tjetrin, Meta e Kryemadhi ‘thyejnë’ rregullin/ Çifti publikon foton dhe ka një mesazh (Kush është miku që ‘i bashkoi’)

para 5 muajve - Sot News

Ndërsa gjithmonë preferojnë që në publik ta trajtojnë me indiferentizëm njëri-tjetrin dhe flasin sikur nuk ndajnë të njëjtin krevat dhe shtëpi, presidenti Meta dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi duket...

‘Shtiren’ sikur nuk e takojnë e flasin me njëri-tjetrin, Meta e Kryemadhi ‘thyejnë’ rregullin/ Çifti publikon foton dhe ka një mesazh (Kush është miku që ‘i bashkoi’)

para 5 muajve - Sot News

Ndërsa gjithmonë preferojnë që në publik ta trajtojnë me indiferentizëm njëri-tjetrin dhe flasin sikur nuk ndajnë të njëjtin krevat dhe shtëpi, presidenti Meta dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi duket...

Meta publikon foto nga bjeshkët, prezanton se kush e prodhon kosin më të mirë në botë…

para 5 muajve - Standard

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi kanë publikuar një fotografi sot nga Prevalla e Kosovës, në të cilën kanë dalë së bashku me një blegtor. Meta e ka vlerësuar mjaft Bajramin,...

Presidenti Meta mesazh nga Prevalla: Nëse do të jepej një çmim ndërkombëtar…

para 5 muajve - Koha Jone

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vijon të shijojë freskinë e malit në zonën turistike të Prevallës, në këto ditë të nxehta gushti. Në një mesazh në rrjetet sociale, Presidenti Meta flet për një mik...

Meta mesazh nga Prevalla: Nëse do jepej një çmim ndërkombëtar…

para 5 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vijon të shijojë freskinë e malit në zonën turistike të Prevallës, në këto ditë të nxehta gushti. Në një mesazh në “Facebook”, Meta flet për një mik të ri që ka njohur...

Ilir Meta organizon konkursin e kosit në Prevallë: Ja kush do ta fitonte çmimin ndërkombëtar!

para 5 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Republikës vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në rrjetin social, Ilir...

Nga bjeshkët, Meta prezanton se kush e prodhon kosin më të mirë në botë

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi kanë publikuar një fotografi sot nga Prevalla e Kosovës, në të cilën kanë dalë së bashku me një blegtor. Meta e ka vlerësuar mjaft Bajramin,...

Presidenti Meta i mahnitur me kosin e Bajramit në Prevallë

para 5 muajve - PortaliOnline

Presidenti Ilir Meta bashkë me bashkëshorten, Monika Kryemadhi dhe fëmijët e tyre vijojnë pushimet në zonën turistike të Prevallës. Ndryshe nga ditët e tjera, ku presidenti e niste ditën me mesazhe politike,...

Meta tregon se kush e prodhon kosin më të mirë në Prevallë

para 5 muajve - Periskopi

Presidenti i Shqipërisë vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në Facebook, Ilir Meta thotë...

Presidenti shqiptar Ilir Meta po vazhdon pushimet në Prevallë

para 5 muajve - Arbresh

Presidenti i Shqipërisë vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike. Në një postim në Facebook, Ilir Meta thotë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK