http://kariera.mk

Vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Aktuale

Gjykimi për parregullsitë zgjedhor “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike vazhdon sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor...

Sot vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Gjykimi për lëndën “Titanik” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhor, vazhdon sot në Gjykatën Penale në Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë...

Vazhdon sot procesi gjyqësor i “Titanik”

para 5 muajve - Portalb

Gjykimi për parregullsitë zgjedhor “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike vazhdon sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor...

Sot vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Lajm

Gjykimi për lëndën “Titanik” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhor, vazhdon sot në Gjykatën Penale në Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor gjyqësor....

Vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Alsat-M

Gjykimi për parregullsitë zgjedhor “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike vazhdon sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor...

Vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Tetova1

Gjykimi për parregullsitë zgjedhor “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike vazhdon sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor...

Vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Medial

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Gjykimi për parregullsitë zgjedhor “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike vazhdon sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik”...

Vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Tetova Sot

Gjykimi për parregullsitë zgjedhor “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike vazhdon sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor...

Vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Shenja

Gjykimi për parregullsitë zgjedhor “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike vazhdon sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor...

Sot vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

para 5 muajve - Arbresh

Gjykimi për lëndën “Titanik” që ka të bëjë me parregullsitë zgjedhor, vazhdon sot në Gjykatën Penale në Shkup. Kjo është seanca e dytë gjyqësore për “Titanik” për këtë javë pas pushimit njëmujor gjyqësor,...

Vazhdoi seanca për lëndën “Titanik”, mbrojtja kërkoi anulim, gjykata refuzoi kërkesën

para 5 muajve - Flaka

Seanca gjyqësore për rastin Titanik, për parregullësitë zgjedhore, vazhdoi me shpalosjen e dëshmive të reja me shkrim. Para fillimit të seancës avokati mbrojtës i të akuzuarve, Petar Vasilev, kërkoi anullimin...

Mbaruan pushimet në gjyqësorë, kërkohet shtyerja e “Titanik”, arsyeja, dorëheqja e Janevës

para 5 muajve - TV21

Mbaruan pushimet, punëtorët e gjyqësorit kanë pushuar por edhe prokurorët të cilët që sot disa herë në javë do të duhet të marrin pjesë në seanca gjyqësore për lëndët e ngritura nga PPS. “Sot mbaroi pushimi...

U kërkua anulimi i “Titanikut” për shkak rastit “Reket”, gjykata nuk pranon

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 gusht, zhurnal.mk – Avokati Petar Vasilev i cili është avokat i të akuzuarve në rastin ‘Titanik’, sot kërkoi anulim të gjykimi për shkak të rastit “Reket” dhe dorëheqjes së Katica Janevës, por...

Prokurorët e PSP-së kthehen në punë

para 5 muajve - Albeu

Prej sot në Gjykatën Penale duhet të vazhdojnë seancat gjyqësore për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike. Sipas paralajmërimit, në ueb faqen e tyre ka të caktuara seanca gjyqësore për lëndën Titanik,...

U kërkua anulimi i “Titanikut” për shkak “Zhvatjes”, gjykata nuk pranon

para 5 muajve - Tetova Sot

Avokati Petar Vasilev i cili është avokat i të akuzuarve në rastin ‘Titanik’, sot kërkoi anulim të gjykimi për shkak të rastit ‘Haraçi’ dhe dorëheqjes së Katica Janevës, por gjykata refuzoi. “Pas situatës...

Gjykimi për rastin ‘Titanik’ vazhdon të mërkurën

para 5 muajve - Arbresh

Gjykimi për parregullsitë zgjedhore në ‘Titanik’ do të vazhdojë ditën e mërkurë. Lënda është në procedurë dëshmuese ndërsa gjyqtar është Osmani Shabani. Deri tani janë publikuar rreth 4.700 materiale të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK