http://kariera.mk

ASH: Qytetarët e komunës së Tearcës të lënë në mëshirën e pushtetit lokal

para 5 muajve - Medial

Derisa i tërë opinioni publik është i kthyer nga krimi dhe korrupsioni i niveleve të larta shtetërore, banorët e komunës së Tearcës përballen me mungesën elementare të jetesës. Kjo komunë që sipas statistikave...

ASH: Qytetarët e komunës së Tearcës të lënë në mëshirën e pushtetit lokal

para 5 muajve - Shenja

Derisa i tërë opinioni publik është i kthyer nga krimi dhe korrupsioni i niveleve të larta shtetërore, banorët e komunës së Tearcës përballen me mungesën elementare të jetesës. Kjo komunë që sipas statistikave...

ASH: Kushte të mjerueshme për banorët e Tearcës, pa ujë dhe pa kanalizim

para 5 muajve - Tetova1

Aleanca për Shqiptarët reagon për gjendjen e rëndë të banorëve të Tearcës. “Derisa i tërë opinion publik është i kthyer nga krimi dhe korrupsioni të niveleve të larta shtetërore, banorët e komunës së Tearcës...

ASH: Qytetarët e Komunës së Tercës të lënë në mëshirën e pushtetit lokal

para 5 muajve - Arbresh

Partia opozitare shqiptare Aleanca për Shqiptarët, përmes një kumtese për media ka reaguar në lidhje me gjendjen e ujit të pijshëm në Komunën e Tearcës. Nga ASH thonë se derisa i tërë opinion publik është...

ASH: Kushte të mjerueshme për banorët e Tearcës, pa ujë dhe pa kanalizim

para 5 muajve - Shprehja.com

Aleanca për Shqiptarët reagon për gjendjen e rëndë të banorëve të Tearcës. “Derisa i tërë opinion publik është i kthyer nga krimi dhe korrupsioni të niveleve të larta shtetërore, banorët e komunës së Tearcës...

ASH: Kushte të mjerueshme për banorët e Tearcës, pa ujë dhe pa kanalizim

para 5 muajve - Ina

Aleanca për Shqiptarët reagon për gjendjen e rëndë të banorëve të Tearcës. “Derisa i tërë opinion publik është i kthyer nga krimi dhe korrupsioni të niveleve të larta shtetërore, banorët e komunës së Tearcës...

ASH: Qytetarët e komunës së Tearcës të lënë në mëshirën e pushtetit lokal

para 5 muajve - Koha.mk

Tearcë, 14 gusht – Derisa i tërë opinion publik është i kthyer nga krimi dhe korrupsioni të niveleve të larta shtetërore, banorët e komunës së Tearcës përballen me mungesën elementare të jetesës. Kjo komunë...

ASH: Qytetarët e komunës së Tercës të lënë në mëshirën e pushtetit lokal

para 5 muajve - Tetova Sot

Derisa i tërë opinion publik është i kthyer nga krimi dhe korrupsioni të niveleve të larta shtetërore, banorët e komunës së Tearcës përballen me mungesën elementare të jetesës. Kjo komunë që sipas statistikave...

Lëvizja BESA kërkoi dorëheqjen e Kryetarit të Tearcës

para 5 muajve - Portalb

Pas skandalit në lidhje me ujin e pijshëm në Tearcës, ku Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) dëshmoi se uji i pijshëm është i përzier me fekale , Lëvizja Besa (LB) kërkon dorëheqjen e kryetarit të Tearcës,...

Lëvizja BESA: ISHP-ja ndalon ujin për pije në Tearcë, të dorëhiqet kryetari i komunës

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 gusht – Për fat të keq sot, Instituti i Shëndetit Publik në Tetovë, ka publikuar analizat për ujin e pijshëm në fshatin Tearcë, të cilët ndalojnë rreptësisht që uji të përdoret për pije sepse...

Uji në Tearcë ndalohet për pije, mund të përdoret vetëm për çështje teknike

para 5 muajve - Flaka

Uji në fshatin Tearcë të Komunës së Tetovës edhe më tej është i ndotur dhe nuk mund të përdoret për pije. Kështu flasin rezultatet nga Qendra e Shëndetit Publik të Tetovës, nga ku njoftojnë se të gjitha...

Lëvizja BESA: ISHP-ja ndalon ujin për pije në Tearcë, të dorëhiqet kryetari i komunës

para 5 muajve - Medial

Shkup, 12 gusht 2019 Për fat të keq sot, Instituti i Shëndetit Publik në Tetovë, ka publikuar analizat për ujin e pijshëm në fshatin Tearcë, të cilët ndalojnë rreptësisht që uji të përdoret për pije sepse...

Në disa fshatra të Tearcës uji i ndotur, banorët vështirë po përballojnë të nxehtin afrikan!

para 5 muajve - Shprehja.com

Qendra e Shëndetit Publik në Tetovë ka bërë të ditur se uji është i ndotur në disa fshatra të komunës së Tearcës dhe se nuk duhet të konsumohet nga qytetarët e këtyre vendbanimeve. Ilia Iliovski nga kjo...

Problemi me ujin në Tearcë, Lëvizja BESA kërkon dorëheqjen e kryetarit të komunës

para 5 muajve - Shprehja.com

Lëvizja BESA ka shprehur shqetësime lidhur me problemet me ujin të banorëve të vendbanimeve të komunës së Tearcës. “Për fat të keq sot, Instituti i Shëndetit Publik në Tetovë, ka publikuar analizat për...

Në disa fshatra të Tearcës uji i ndotur, banorët vështirë po përballojnë të nxehtin afrikan!

para 5 muajve - Ina

Qendra e Shëndetit Publik në Tetovë ka bërë të ditur se uji është i ndotur në disa fshatra të komunës së Tearcës dhe se nuk duhet të konsumohet nga qytetarët e këtyre vendbanimeve. Ilia Iliovski nga kjo...

Problemi me ujin në Tearcë, Lëvizja BESA kërkon dorëheqjen e kryetarit të komunës

para 5 muajve - Ina

Lëvizja BESA ka shprehur shqetësime lidhur me problemet me ujin të banorëve të vendbanimeve të komunës së Tearcës. “Për fat të keq sot, Instituti i Shëndetit Publik në Tetovë, ka publikuar analizat për...

Problemet me ujin në Tearcë, “BESA” kërkon dorëheqjen e kryetarit të Komunës

para 5 muajve - Tetova Sot

“Për fat të keq sot, Instituti i Shëndetit Publik në Tetovë, ka publikuar analizat për ujin e pijshëm në fshatin Tearcë, të cilët ndalojnë reptësisht që uji të përdoret për pije sepse është infektuar me...

Uji në Tearcës, ndalohet për pije

para 5 muajve - Tetova1

Uji në fshatin Tearcë të Komunës së Tetovës edhe më tej është i ndotur dhe nuk mund të përdoret për pije. Kështu flasin rezultatet nga Qendra e Shëndetit Publik të Tetovës, nga ku njoftojnë se të gjitha...

Uji në Tearcë ndalohet për pije, mund të përdoret vetëm për çështje teknike

para 5 muajve - Aktuale

Uji në fshatin Tearcë të Komunës së Tetovës edhe më tej është i ndotur dhe nuk mund të përdoret për pije. Kështu flasin rezultatet nga Qendra e Shëndetit Publik të Tetovës, nga ku njoftojnë se të gjitha...

Problemet me ujin në Tearcë, “BESA” kërkon dorëheqjen e kryetarit të Komunës

para 5 muajve - Tetova1

“Për fat të keq sot, Instituti i Shëndetit Publik në Tetovë, ka publikuar analizat për ujin e pijshëm në fshatin Tearcë, të cilët ndalojnë reptësisht që uji të përdoret për pije sepse është infektuar me...

Problemet me ujin në Tearcë, “BESA” kërkon dorëheqjen e kryetarit të Komunës

para 5 muajve - Lajm

“Për fat të keq sot, Instituti i Shëndetit Publik në Tetovë, ka publikuar analizat për ujin e pijshëm në fshatin Tearcë, të cilët ndalojnë reptësisht që uji të përdoret për pije sepse është infektuar me...

Uji në Tearcë ndalohet për pije, mund të përdoret vetëm për çështje teknike

para 5 muajve - Alsat-M

Uji në fshatin Tearcë të Komunës së Tetovës edhe më tej është i ndotur dhe nuk mund të përdoret për pije. Kështu flasin rezultatet nga Qendra e Shëndetit Publik të Tetovës, nga ku njoftojnë se të gjitha...

Rezultatet e ISHP-së: Uji i Tearcës i papijshëm, i përzier me fekale

para 5 muajve - TV21

Uji i Komunës së Tearcës paraqet rrezik për shëndetin e banorëve, ai është i pa pijshëm. Këtë e thonë rezultatet e dala nga Instituti i Shëndetit Publik. Sipas rezultateve, uji çdo përdorim i ujit paraqet...

Uji në Tearcës, ndalohet për pije

para 5 muajve - Lajm

Uji në fshatin Tearcë të Komunës së Tetovës edhe më tej është i ndotur dhe nuk mund të përdoret për pije. Kështu flasin rezultatet nga Qendra e Shëndetit Publik të Tetovës, nga ku njoftojnë se të gjitha...

Publikohen rezultatet, uji në Tearcë i ndotur me fekale

para 5 muajve - Tetova1

Gjatë ditës së sotme Instituti i Shëndetit Publik ka publikuar rezultatet e ujit të pijshëm në Komunën e Tearcës. Sipas rezultateve uji është i papërdorshëm, si për pije ashtu edhe për përdorim teknik....

Publikohen rezultatet, uji në Tearcë as për pije as për përdorim teknik

para 5 muajve - Tetova1

Gjatë ditës së sotme Instituti i Shëndetit Publik ka publikuar rezultatet e ujit të pijshëm në Komunën e Tearcës. Sipas rezultateve uji është i papërdorshëm, si për pije ashtu edhe për përdorim teknik....

Uji në Tearcë është i ndotur me fekale

para 5 muajve - Arbresh

Qendra e Shëndetit Publik Tetovë vërtetoi se uji në fshatrat e Tearcës, Gllogjë dhe Përshevc nuk është i pijshëm. Nga Qendra e Shëndetit Publik rekomandojnë që në këto tre fshatra të mos përdoret uji për...

Rezultatet e ISHP-së: Uji i Tearcës i papijshëm, i përzier me fekale

para 5 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Uji i Komunës së Tearcës në Maqedoninë e Veriut paraqet rrezik për shëndetin e banorëve, ai është i pa pijshëm. Këtë e thonë rezultatet e dala nga Instituti i Shëndetit Publik. Sipas rezultateve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK