http://kariera.mk

VMRO-DPMNE: Gazetarët të cilët shkruajnë për krimet e Zaevit nuk janë të kotë, por janë zëri i qytetarëve

para 5 muajve - Iliria News

Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga kjo parti thonë se ata janë...

VMRO-DPMNE: Gazetarët të cilët shkruajnë për krimet e Zaevit nuk janë të kotë, por janë zëri i qytetarëve

para 5 muajve - Koha.mk

Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga kjo parti thonë se ata janë...

Zoran Zaev shpërthen në akuza: “Qeverinë nuk e rrezikojnë dot kriminelët e homoseksualët”

para 5 muajve - Vizion Plus

Kryeministri i Maqedonisë se veriut shpërthen ndaj atyre qe sipas tij synojnë te minojnë te ardhmen e vendit. Ai i është drejtuar me fyerje te renda edhe personazhit boki 13 qe shihet ne video dhe dëgjohet...

VMRO-DPMNE: Censura është turp për secilin shtet i ri

para 5 muajve - Lajm

Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga kjo parti thonë se ata janë...

VMRO-DPMNE: Gazetarët të cilët shkruajnë për krimet e Zaevit nuk janë të kotë, por janë zëri i qytetarëve

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga...

VMRO-DPMNE: Censura është turp për secilin shtet

para 5 muajve - Shenja

Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga kjo parti thonë se ata janë...

VMRO-DPMNE: Gazetarët të cilët shkruajnë për krimet e Zaevit nuk janë të kotë, por janë zëri i qytetarëve

para 5 muajve - Tetova1

Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga kjo parti thonë se ata janë...

“Reket”, veçori “të karakterit”, reagime

para 5 muajve - Aktuale

“Gjithsesi që nuk do të lejoj disa kriminelë, një gazetar kapriçoz dhe të më falë komuniteti LGBT një ‘pederast’ ta rrëzojë këtë Qeveri nga pushteti. Jo. Do të luftojmë deri në fund sepse gjithkush që...

“Zhvatja”/ Zoran Zaev: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast të rrëzojnë Qeverinë

para 5 muajve - Top Channel

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka mohuar çdo përfshirje në skandalin “Zhvatja”. Në ceremoninë e 18 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, Zaev nuk është përmbajtur në reagim duke deklaruar...

VMRO-DPMNE: Gazetarët të cilët shkruajnë për krimet e Zaevit nuk janë të kotë, por janë zëri i qytetarëve

para 5 muajve - Tetova Sot

Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga kjo parti thonë se ata janë...

“Reket”, veçori “të karakterit”, reagime

para 5 muajve - Medial

Shkup, 14  gusht 2019 (MEDIAL) – “ Gjithsesi që nuk do të lejoj disa kriminelë, një gazetar kapriçoz dhe të më falë komuniteti LGBT një ‘pederast’ ta rrëzojë këtë Qeveri nga pushteti. Jo. Do të luftojmë...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 5 muajve - Shekulli

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

para 5 muajve - InfoShqip

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa krimi.nelë,...

Zaev i ashpër: S'lejoj që qeverinë të ma rrëzojnë një kriminel dhe një "gay"

para 5 muajve - Albeu

Kryeministri i Maqedonise se Veriut Zoran Zaev ka reaguar për rastin "Reket”, më një gjuhë të ashpër. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta përfshije atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, një...

Nuk e lejoj një pederast të rrëzojë qeverinë! Zaev plas ‘bombën’…

para 5 muajve - Standard

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar...

Zaev i kërkoi falje komunitetit LGBTI

para 5 muajve - Medial

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev përmes Tuiterit i kërkoi falje komunitetit LGBTI dhe sqaroi se në deklaratën që e dha mbrëmë fjala “pederast” është përdorur që të japë një veçori...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “peder”

para 5 muajve - Tetova1

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev mbrëmë i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Shprehja.com

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev mbrëmë i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Ina

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev mbrëmë i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të...

VMRO-DPMNE: Gazetarët të cilët shkruajnë për krimet e Zaevit nuk janë të kotë, por janë zëri i qytetarëve

para 5 muajve - Republika

Partia opozitare, VMRO-DPMNE përmes një kumtese me shkrim thonë se gazetarët që shkruajnë për krimet skandaloze të Zoran Zaevit dhe kartelit rreth tij nuk janë të kotë. Nga kjo parti thonë se ata janë...

Nuk përmbahet Zaev: Nuk lejoj që kri minelë dhe një ‘ga y’ të rrëzojnë Qeverinë

para 5 muajve - Lexo

Kryeministri i Maqedonise se Veriut Zoran Zaev ka reaguar për rastin “Reket”, më një gjuhë të ashpër. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta përfshije atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, një...

‘Bomba’ e Zaevit: Nuk e lejoj një pederast të rrëzojë qeverinë!

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Antpress

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim të...

Zaevi i bie pishmanit

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka...

Zaevi kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Iliria News

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të madh....

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke...

Zaevi kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Aktuale

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të madh....

Zaevi i bie pishmanit

para 5 muajve - Derveni

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka respektin tim të madh....

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 13 gusht – Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti LGBT ka...

Reagime pas deklaratës së Zaev: Jo kryeministër, LGBT nuk do ju falë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Vetëm pak minuta pas publikimit të deklaratës së kryeministrit Zaev i cili duke komentuar aferën e rastit Harac ka thëns se nuk do të lejojë që asnjë i involvuar e as gazetar apo një...

Zoran Zaevi bëhet pishman u kërkon falje komunitetit LGBT

para 5 muajve - Tetova Sot

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim të...

Zaev: Nuk do të lejoj që një pederast ta rrëzojë Qeverinë

para 5 muajve - Antpress

Duke folur për përfshirjen e tij ose qeveritarëve në skandalin Reket, Kryeministri Zoran Zaev tha se gjithkush që është involvuar do të mbajë përgjegjësi, por nuk do të lejojë që kriminelë dhe një pederast...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Lajm

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim të...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Tetova1

Pas reagimeve të a.shpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “p.ederast” si karakter për person. “Komuniteti L.GBT ka respektin tim...

ZAEV: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 5 muajve - Medial

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

para 5 muajve - Shprehja.com

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa krimi.nelë,...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

para 5 muajve - Flaka

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person, përcjell FLAKA. “Komuniteti LGBT ka respektin...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

para 5 muajve - Ina

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa krimi.nelë,...

Shpërthimi i pazakontë i Zaev: Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë (kryeministri maqedonas i kërkoi falje komunitetit LGBTI)

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe...

Zaev: Nuk mendoj për dorëheqje e as për zgjedhje të parakohëshme

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Duke e komnetuar aferën “Zhvatja”, kryeminstri Zoran Zaev tha se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, një gazetar kapriçioz dhe një peder,...

“Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë”! Shpërthimi i pazakontë i Zaev

para 5 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe...

Skandali, Zaev: Nuk do të lejojë që një pederast të rrëzojnë qeverinë

para 5 muajve - Opinion

Zoran Zaev, kryeministri i Maqedonisë së Veriut ka folur përsëri në lidhje me skandali korruptiv rastin “Reket”. Gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve, Zaev  u shpreh se nuk do...

Reagime pas deklaratës së Zaev: Jo kryeministër, LGBT nuk do ju falë

para 5 muajve - Flaka

Vetëm pak minuta pas publikimit të deklaratës së kryeministrit Zaev i cili duke komentuar aferën e rastit Harac ka thëns se nuk do të lejojë që asnjë i involvuar e as gazetar apo një homoseksual të prish...

​Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë – video

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë - video

para 5 muajve - KosovaPress

Ai theksoi se Qeveria është e vendosur të luftojë deri në fund dhe secili të mbajë përgjegjësi për atë që po ndodh me rastin Reket. Ai flet edhe për Janevën ku e quan qasjen e saj si idoteske dhe se drejtësia...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe...

Zaev: Nuk do të lejoj një ‘peder’, një gazetar i kotë dhe disa kriminelë të rrëzojnë Qeverinë

para 5 muajve - Infokusi

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje të...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 5 muajve - Alsat-M

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

para 5 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. > Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa...

Zaev: Nuk lejoj disa kriminelë të më rrëzojë nga Qeveria

para 5 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje të...

Zaev: Nuk do të lejoj një peder, një gazetar i kotë dhe disa kriminelë të rrëzojnë Qeverinë

para 5 muajve - Gazeta e re

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje të...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

para 5 muajve - Flaka

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev nuk përmbahet: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 5 muajve - Tetova1

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev: Një homoseksual nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 5 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

Zaev: Nuk do te lejoj që disa kriminel, nje gazetar dhe nje pe.der ta rrezojnë qeverinë

para 5 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev ka deklaruar sot se ai personalisht nuk do te lejoje qe disa kriminel, nje gazetar dhe nje peder te rrezojne qeverine e tij. “Nuk do te lejoj disa kriminel, nje gazetar dhe te me...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK