http://kariera.mk

MV – Zaev: As dorëheqje dhe as zgjedhje të parakohshme

para 5 muajve - Medial

SHKUP, 14 gusht /MEDIAL-MIA/ – Pas kërkesës së opozitës për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme, lidhur me publikimin e rastit të dyshuar korruptiv ”Reket”, kryeministri maqedonas, Zoran Zaev  deklaroi...

Ahmeti: Po funksionojmë mirë dhe pa probleme me LSDM

para 5 muajve - Ina

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti thotë se nuk ka probleme në qeverisjen e përbashkët të LSDM dhe BDI. Sipas tij, partneriteti midis BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme, por ka dallime dhe paragjykime nga...

Ahmeti: Po funksionojmë mirë dhe pa probleme me LSDM

para 5 muajve - Shprehja.com

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti thotë se nuk ka probleme në qeverisjen e përbashkët të LSDM dhe BDI. Sipas tij, partneriteti midis BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme, por ka dallime dhe paragjykime nga...

Kryeministri nuk mendon për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri Zoran Zaev në komentin e kërkesës së opozitës për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme pas publikimit të rastit “Reket” ka thënë se nuk e ka qëllim të mendojë për një gjë të tillë. “Apsolutisht...

Kryeministri nuk mendon për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme

para 5 muajve - Iliria News

Kryeministri Zoran Zaev në komentin e kërkesës së opozitës për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme pas publikimit të rastit “Reket” ka thënë se nuk e ka qëllim të mendojë për një gjë të tillë. “Apsolutisht...

Kryeministri nuk mendon për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme

para 5 muajve - Aktuale

Kryeministri Zoran Zaev në komentin e kërkesës së opozitës për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme pas publikimit të rastit “Reket” ka thënë se nuk e ka qëllim të mendojë për një gjë të tillë. “Apsolutisht...

Kryeministri nuk mendon për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme

para 5 muajve - Medial

Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev në komentin e kërkesës së opozitës për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme pas publikimit të rastit “Reket” ka thënë se nuk e ka qëllim të mendojë...

Ahmeti: Partneriteti mes BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme

para 5 muajve - Aktuale

Partneriteti midis BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme, ka vlerësuar lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve se si është gjendja në koalicionin...

Ahmeti: Partneriteti mes BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme

para 5 muajve - Lajm

Partneriteti midis BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme, ka vlerësuar lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve se si është gjendja në koalicionin...

Ahmeti: Partneriteti mes BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme

para 5 muajve - Tetova Sot

Partneriteti midis BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme, ka vlerësuar lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve se si është gjendja në koalicionin...

Ahmeti: Partneriteti mes BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme

para 5 muajve - Medial

Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Partneriteti midis BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme, ka vlerësuar lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

Ahmeti: Partneriteti mes BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme

para 5 muajve - Flaka

Partneriteti midis BDI-së dhe LSDM-së funksionon pa probleme, ka vlerësuar lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve se si është gjendja në koalicionin...

Pendarovski: “Reketi” mund të shfrytëzohet kundër integrimit

para 5 muajve - InfoShqip

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski nuk e përjashton mundësinë vendet që nuk duan zgjerimin e BE-së, aferën “Reket” ta shfrytëzojnë si argument shtesë kundër anëtarësimit të Maqedonisë në Union. Sipas...

MV – Pendarovski: Zgjedhjet e parakohshme nuk janë në interes të vendit

para 5 muajve - Medial

SHKUP, 12 gusht /MEDIAL-MIA/ – Presidenti maqedonas, Stevo Pendarovski nuk komentoi faktin nëse është e mundur një rënie e qeverisë për shkak të rastit ”Reket”, por personalisht konsideron se zgjedhjet...

Pendarovski: “Reketi” mund të shfrytëzohet kundër integrimit

para 5 muajve - Flaka

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski nuk e përjashton mundësinë vendet që nuk duan zgjerimin e BE-së, aferën “Reket” ta shfrytëzojnë si argument shtesë kundër anëtarësimit të Maqedonisë në Union. Sipas...

Pendarovski: “Reketi” mund të shfrytëzohet kundër integrimit

para 5 muajve - Alsat-M

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski nuk e përjashton mundësinë vendet që nuk duan zgjerimin e BE-së, aferën “Reket” ta shfrytëzojnë si argument shtesë kundër anëtarësimit të Maqedonisë në Union. Sipas...

Pendarovski: “Reketi” mund të shfrytëzohet kundër integrimit

para 5 muajve - Lajm

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski nuk e përjashton mundësinë vendet që nuk duan zgjerimin e BE-së, aferën “Reket” ta shfrytëzojnë si argument shtesë kundër anëtarësimit të Maqedonisë në Union. Sipas...

Pendarovski: Jo zgjedhje të parakohshme pa regjistrim të popullsisë

para 5 muajve - Republika

Presidenti i shtetit Stevo Pendarovski i pyetur për mundësin e zgjedhjeve të parakohshme u shpreh i prerë se nuk mbështet kurrfarë zgjedhjesh sepse përpara janë integrimet në NATO dhe BE. por edhe pa mos...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK