http://kariera.mk

Komuniteti ndërkombëtar për lëndën “Reket”: Shteti ligjor të dëshmojë veten me vepra

para 5 muajve - Portalb

Komuniteti ndërkombëtar njëzëri u bë thirrje, këto ditë, autoriteteve në Maqedoninë e Veriut në lidhje me lëndën “Reket” për të dëshmuar me vepra se ligji sundon në vend dhe se shteti ligjor funksionon,...

Komuniteti ndërkombëtar për lëndën “Reket”: Shteti ligjor të dëshmojë veten me vepra

para 5 muajve - Lajm

Komuniteti ndërkombëtar njëzëri u bë thirrje, këto ditë, autoriteteve në Maqedoninë e Veriut në lidhje me lëndën “Reket” për të dëshmuar me vepra se ligji sundon në vend dhe se shteti ligjor funksionon,...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Iliria News

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Ndërkombëtarët: Shteti juridik të tregohet në vepra për rastin “Reket”

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Bashkësia ndërkombëtare këtyre ditëve është unanime në kërkesën deri te autoritetet në Maqedoninë e Veriut lidhur me rastin “Reket” të tregojnë në vepër se në vend ka sundim...

Bashkësia ndërkombëtare: Shteti juridik të tregohet në vepra për “Zhvatjen”

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 14 gusht – Bashkësia ndërkombëtare këtyre ditëve është unanime në kërkesën deri te autoritetet në Maqedoninë e Veriut lidhur me rastin “Reket” të tregojnë në vepër se në vend ka sundim të drejtësisë...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - InfoShqip

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket”!

para 5 muajve - Shekulli

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

“Bombat” e Maqedonisë së Veriut, Hahn mesazhe të prera Zaevit

para 5 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Hahn. Sipas një njoftimi të qeverisë, Zaev dhe Hahn kanë biseduar për zhvillimet e fundit...

Komisari Han edhe njëherë e porositi Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Portalb

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Zaev- Han: Në procedurë të shpejtë dhe efikase institucionet t’i zbardhin ngjarjet aktuale

para 5 muajve - Aktuale

Institucionet obligohen që në procedurë efikase t’i zbardhin ndodhitë aktuale dhe pa anulime t’i procedojnë lëndët për përgjimin joligjor të së kaluarës, kanë konstatuar kryeministri Zoran Zaev dhe komisari...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Alsat-M

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Flaka

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Hahn telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Hahn telefonon Zaevin, i kërkon të zbardhen me përgjegjësi gjitha ngjarjet aktuale

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht – Institucionet obligohen që në procedurë efikase t’i zbardhin ndodhitë aktuale dhe pa anulime t’i procedojnë lëndët për përgjimin joligjor të së kaluarës, kanë konstatuar kryeministri...

Zaev- Han: Në procedurë të shpejtë dhe efikase institucionet t’i zbardhin ngjarjet aktuale

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 13 gusht – Institucionet obligohen që në procedurë efikase t’i zbardhin ndodhitë aktuale dhe pa anulime t’i procedojnë lëndët për përgjimin joligjor të së kaluarës, kanë konstatuar kryeministri...

Bisedë telefonike Zaev- Han: Në procedurë të shpejtë dhe efikase institucionet t’i zbardhin ndodhitë aktuale

para 5 muajve - Medial

Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Institucionet obligohen që në procedurë efikase t’i zbardhin ndodhitë aktuale dhe pa anulime t’i procedojnë lëndët për përgjimin joligjor të së kaluarës, kanë konstatuar...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Tetova1

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

para 5 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë publike...

Bërns: Është koha për sundimin e së drejtës

para 5 muajve - Arbresh

Tani është koha që Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin e saj që t’i bashkohet sundimit të së drejtës, ka porositur ambasadorja amerikane Kejt Bërns në statusin në Twitter, duke e ndarë publikimin...

Bërns: Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin që t’i bashkohet sundimit të së drejtës

para 5 muajve - Fol

Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin e saj që t’i bashkohet sundimit të së drejtës, ka porositur ambasadorja amerikane Kejt Bërns në statusin në Tuiter, duke e ndarë publikimin e djeshëm...

Galloway: Forcimi i sundimit të së drejtës është thelbësor

para 5 muajve - Arbresh

Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Maqedoni të Veriut, Rachel Galloway në rrjetin social ‘Twitter’ në lidhje me aferën ‘Haraçi’ tha se forcimi i sundimit të së drejtës në Maqedoni të Veriut është thelbësor....

Bërns: Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin që t’i bashkohet sundimit të së drejtës

para 5 muajve - Tetova Sot

Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin e saj që t’i bashkohet sundimit të së drejtës, ka porositur ambasadorja amerikane Kejt Bërns në statusin në Tuiter, duke e ndarë publikimin e djeshëm...

Bërns në Tuiter: Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin që t’i bashkohet sundimit të së drejtës

para 5 muajve - Shenja

Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin e saj që t’i bashkohet sundimit të së drejtës, ka porositur ambasadorja amerikane Kejt Bërns në statusin në Tuiter, duke e ndarë publikimin e djeshëm...

Bërns në Tuiter: Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin që t’i bashkohet sundimit të së drejtës

para 5 muajve - Medial

Shkup, 12 gusht 2019 (MEDIAL) – Tani është koha Maqedonia e Veriut të tregojë angazhimin e saj që t’i bashkohet sundimit të së drejtës, ka porositur ambasadorja amerikane Kejt Bërns në statusin në Tuiter,...

“Reket”, Bërns: Tani është koha!

para 5 muajve - Bashke

Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter duke komentuar...

Bërns: Tani është koha që Maqedonia të tregojë përkushtim drejt sundimit të ligjit

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 gusht – Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vend, Kejt Bërns në profilin e saj në Twitter ka shkruar për rastin “Reket”. Ambasadorja shpërndau një shkrim të euro komesarit Johanes...

Bërns: Tani është koha që Maqedonia të tregojë përkushtim drejt sundimit të ligjit

para 5 muajve - Alsat-M

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vend, Kejt Bërns në profilin e saj në Twitter ka shkruar për rastin “Reket”. Ambasadorja shpërndau një shkrim të euro komesarit Johanes Han, ku thuhet...

“Reket”, Bërns: Tani është koha!

para 5 muajve - Aktuale

Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter duke komentuar...

Hahn: Luftoni pa ndërprerë korrupsionin në nivelet e larta

para 5 muajve - Aktuale

Eurokomisioneri për Zgjerim, Johanes Hahn, u ka apeluar përmes një mesazhi në Tuiter autoriteteve në Maqedoninw e Veriut, të vazhdojnë luftën kundër korrupsionit. “Lufta kundër korrupsionit në nivele të...

Reagoi ambasadorja amerikane për rastin “Reket”

para 5 muajve - Portalb

Kejti Meri Berns , Ambasadorja amerikane në Shkup ka reaguar sot në lidhje me zhvillimet në Maqedoninë e Veriut, ku në qendër të vëmendjes këto ditë është rasti “Reket” , njofton Portalb.mk. “Siç kemi...

Hahn porosi Qeverisë së Maqedonisë: Luftoni pa ndërprerë korrupsionin në nivelet e larta

para 5 muajve - Lajm

Eurokomisioneri për Zgjerim, Johanes Hahn, u ka apeluar përmes një mesazhi në Tuiter autoriteteve në Maqedoninw e Veriut, të vazhdojnë luftën kundër korrupsionit. “Lufta kundër korrupsionit në nivele të...

Ambasadorja amerikane: Maqedonia duhet të tregojë vendosmëri për sundimin e së drejtës

para 5 muajve - Arbresh

“Siç kemi thënë më herët, këto janë akuza serioze që kërkojnë përgjigje serioze, themelore, transparente dhe në kohë. Tani është koha që Maqedonia e Veriut të tregojë vendosmëri për të mbështetur sundimin...

Hahn: Luftoni pa ndërprerë korrupsionin në nivelet e larta

para 5 muajve - Koha.mk

Bruksel, 12 gusht – Eurokomisioneri për Zgjerim, Johanes Hahn, u ka apeluar përmes një mesazhi në Tuiter autoriteteve në Maqedoninw e Veriut, të vazhdojnë luftën kundër korrupsionit. “Lufta kundër korrupsionit...

Hahn porosi Qeverisë së Maqedonisë: Luftoni pa ndërprerë korrupsionin në nivelet e larta

para 5 muajve - Tetova Sot

Eurokomisioneri për Zgjerim, Johanes Hahn, u ka apeluar përmes një mesazhi në Tuiter autoriteteve në Maqedoninw e Veriut, të vazhdojnë luftën kundër korrupsionit. “Lufta kundër korrupsionit në nivele të...

Ambasadorja amerikane me mesazh të fortë: Përkushtim ndaj sundimit të ligjit

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 gusht – Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter...

Ambasadorja amerikane në Shkup: Tani është koha!

para 5 muajve - Lajm

Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. > Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter duke komentuar...

Ambasadorja amerikane në Shkup: Tani është koha!

para 5 muajve - Shprehja.com

Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter duke komentuar...

Ambasadorja amerikane në Shkup: Tani është koha!

para 5 muajve - Ina

Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter duke komentuar...

Hahn: Luftoni pa ndërprerë korrupsionin në nivelet e larta

para 5 muajve - Fakti Ditor

Eurokomisioneri për Zgjerim, Johanes Hahn, u ka apeluar përmes një mesazhi në Tuiter autoriteteve në Maqedoninw e Veriut, të vazhdojnë luftën kundër korrupsionit. “Lufta kundër korrupsionit në nivele të...

Ambasadorja amerikane me mesazh të fortë: Përkushtim ndaj sundimit të ligjit

para 5 muajve - Flaka

Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter duke komentuar...

Bërns: Tani është koha që Maqedonia të tregojë përkushtim drejt sundimit të ligjit

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vend, Kejt Bërns në profilin e saj në Twitter ka shkruar për rastin “Reket”. Ambasadorja shpërndau një shkrim të euro komesarit Johanes Han, ku thuhet...

“Zhvatja”, Hahn: Luftoni pa ndërprerë korrupsionin në nivelet e larta

para 5 muajve - Flaka

Eurokomisioneri për Zgjerim, Johanes Hahn, u ka apeluar përmes një mesazhi në Tuiter autoriteteve në Maqedoninw e Veriut, të vazhdojnë luftën kundër korrupsionit. “Lufta kundër korrupsionit në nivele të...

Ambasadorja amerikane dridh Maqedoninë e Veriut: Tani është koha!

para 5 muajve - Tetova1

Ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Kejt Bërns ka theksuar se tani është koha për përkushtim për sundimin e së drejtës. Këtë koment ambasadorja amerikane e ka bërë sot në tuiter duke komentuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK