http://kariera.mk

Nis sot Festa e Birrës, policia plan masash

para 5 muajve - BalkanWeb

Qyteti i bukur i Korçës starton sot Festën e Birrës, eventin më të madh festiv veror. Në kuadër të festës së përvitshme policia është angazhuar për garantimin dhe ruajtjen e sigurisë në këtë qytet. Nën...

Festa e Birrës, policia publikon planin e masave

para 5 muajve - Koha Jone

Qyteti i bukur i Korçës starton sot Festën e Birrës, eventin më të madh festiv veror. Në kuadër të festës së përvitshme policia është angazhuar për garantimin dhe ruajtjen e sigurisë në këtë qytet.  Nën...

Në pranga shoferi i i urbanit, drejtonte mjetin me patentë false

para 5 muajve - Standard

Një drejtues mjeti urban është ndaluar ditën e sotme nga Policia Rrugore, pasi drejtonte mjetin me patentë të falsifikuar. ‘Duke marrë shkas nga rrezikshmëria, por edhe nga ankesat e shumta nga qytetarë...

“Nami” në Tiranë, pranga shoferit të autobusit, ndëshkim taksive

para 5 muajve - Koha Jone

Policia Rrugore e Tiranës ka ndërmarrë një plan veprimi për mjetet e shërbimit publik, duke vënë në pranga një shofer autobusi dhe pezulluar disa patenta e certifikata transporti. Gjatë kontrollit, policia...

Tiranë/ Pranga shoferit të autobusit, ndëshkohet…

para 5 muajve - Opinion

Policia Rrugore e Tiranës k nisur një aksion për mjetet e shërbimit publik. Gjatë këtij aksioni ka rënë një shofer autobusi dhe janë pezulluar disa patenta e certifikata transporti. Po ashtu, mësohet se...

Arrestohet shoferi dhe ndëshkohen taksitë, dhjetëra të proceduar në Tiranë

para 5 muajve - Shekulli

Një shofer autobusi është arrestuar dhe disa patenta e certifikata transporti janë pezulluar nga Policia Rrugore e Tiranës, si pjesë e një plani veprimi për mjetet e shërbimit publik. Në total gjatë kontrollit,...

“Nami” në Tiranë, pranga shoferit të autobusit, ndëshkim taksive

para 5 muajve - BalkanWeb

Policia Rrugore e Tiranës ka ndërmarrë një plan veprimi për mjetet e shërbimit publik, duke vënë në pranga një shofer autobusi dhe pezulluar disa patenta e certifikata transporti. Gjatë kontrollit, policia...

Arrestohet shoferi i urbanit, drejtonte mjetin me patentë false

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një drejtues mjeti urban është ndaluar ditën e sotme nga Policia Rrugore, pasi drejtonte mjetin me patentë të falsifikuar. ‘Duke marrë shkas nga rrezikshmëria, por edhe nga ankesat e shumta nga qytetarë...

Efektivët e tërheqin zvarrë dhe e përplasin në tokë të riun, policia e Durrësit reagon për ngjarjen

para 5 muajve - Arbresh

Policia e Durrësit ka reaguar në lidhje me një ngjarje të publikuar mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale, ku përmes një videoje tregohej sesi një i ri përplasej në tokë nga policia e cila i vuri prangat....

Pa patentë dhe të alkoolizuar, 9 shoferëve të arrestuar në Durrës

para 5 muajve - Vizion Plus

Nëntë persona kanë rënë në prangat e policisë në Durrës, pasi 5 prej tyre drejtonin automjetin në gjendje të dehur dhe 4 shtetas drejtonin automjetin të pa pajisur me leje drejtimi. Gjithahstu në kuadër...

Policia e Durrësit: 1021 masa administrative

para 5 muajve - Koha Jone

Policia Rrugore e Durrësit, ka shtuar angazhimin për përballimin e fluksit gjatë sezonit turistik veror dhe rritjen e parametrave të sigurisë rrugore. Gjatë kësaj jave janë shtuar kontrollet në kuadër...

Video/Pa patentë dhe të alkoolizuar, pranga 9 shoferëve në Durrës

para 5 muajve - BalkanWeb

Policia Rrugore e Durrësit gjatë një jave ka vënë në pranga 9 shoferë, ndërsa nuk ka kursyer aplikimin masave administrative për shkelësit e rregullave në qarkullim. Nga kontrollet e kryera përgjatë 7...

Pa patentë dhe nën efektin e alkoolit, pranga 9 shoferëve në Durrës

para 5 muajve - Koha Jone

Policia Rrugore e Durrësit gjatë një jave ka vënë në pranga 9 shoferë, ndërsa nuk ka kursyer aplikimin masave administrative për shkelësit e rregullave në qarkullim. Nga kontrollet e kryera përgjatë 7...

Durrës, ndëshkohen shkelësit e qarkullimit, 9 të ndaluar dhe 1021 gjoba

para 5 muajve - Lexo

9 persona janë arrestuar në qytetin e Durrësit gjatë fundjavës për vepra të ndryshme penale. 5 prej të arrestuarve kanë rënë në pranga për shkak se drejtonte automjetin në gjendje të dehur ndërsa 4 të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK