http://kariera.mk

Operacioni “Mifoli” çon në pranga 2 persona dhe procedon 2 kryepleq. Sekuestrohet armë dhe drogë

para 4 muajve - Top Channel

Policia e Vlorës në kuadër të operacionit të koduar “Mifoli” ka vënë në pranga 2 shtetas, 1 e ka shpallur në kërkim si dhe ka proceduar penalisht 2 kryepleq të fshatrave Mifol dhe Aliban me akuzën e “shpërdorimit...

Kishte kultivuar kanabis, pranga 45 vjeçarit

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia e Fierit ka asgjesuar disa bimë narkotike dhe ka vënë në pranga kultivuesin e tyre. Operacioni u zhvillua në fshatin Vreshtaz, Njësia Administrative Cakran, nga ku u arrestua në flagrancë shtetasi...

Sekuestrohen drogë, armë dhe municione në Vlorë, arrestohen 2 persona, 1 në kërkim

para 4 muajve - Shekulli

Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy persona, ndërsa ka shpallur në kërkim një tjetër për kultivim të lëndëve narkotike. Operacioni i Koduar “Mifoli”  çoi në arrestimin e shtetasit A. L., 44 vjeç banues...

Drogë, armë e municione, arrestohen dy persona në Vlorë, një në kërkim

para 4 muajve - Vizion Plus

Dy persona janë arrestuar nga policia e Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike,. Shtetasit e arrestuar janë A.L., 44 vjeç banues në Mifol dhe Th.N., 53...

Kultivonin lëndë narkotike në Vlorë/ Dy në pranga, në hetim kryepleqtë

para 4 muajve - Opinion

Kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës  dy persona, janë proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash si dhe  një tjetër është shpallur në kërkim nën akuzën e kultivimit të lëndëve narkotike. Dy kryepleqtë...

Drogë, armë e municione, kapen 2 vlonjatët, nën hetim 2 kryepleqtë

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Gjatë aksionit, uniformat...

Aksioni anti-kanabis, arrestohen tre persona në Kuçovë

para 4 muajve - Albeu

Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis. Në pranga janë vënë Riza Gjoroveni, Fatos Bellanga dhe Mehmet Toska . Tre të arrestuarve i janë sekuestruar edhe...

Arrestohen tre persona, kultivonin kanabis

para 4 muajve - Opinion

Tre persona janë arrestuar nga policia e Bertit, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Policia bën të ditur se tre të arrestuarit kultivonin kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si...

EMRAT/ Arrestohen 3 shtetas duke kultivuar kanabis, sekuestrohen armë zjarri…

para 4 muajve - Standard

Tre shtetas të cilët kultivonin lëndë narkotike janë ndaluar nga Policia ditën e sotme. Ata janë shtetasit Riza Gjoroveni, Fatos Ballanga dhe Mehmet Toska. Ata u ndaluan pasi iu kapën duke kultivuar 860...

Me pushkë e automatik ruanin kanabisin, arrestohen tre beratasit

para 4 muajve - Vizion Plus

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit kanë finalizuar me sukses operacionin “Agimi”, nga ku u arrestuan në flagrancë tre shtetas. Shtetasit e arrestuar janë Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç,...

Vijon aksioni anti-kanabis, arrestohen tre persona në Kuçovë (Emrat) 

para 4 muajve - Sot News

Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis. Në pranga janë vënë Riza Gjoroveni, Fatos Bellanga dhe Mehmet Toska. Tre të arrestuarve i janë sekuestruar edhe...

Me pushkë e automatik, si e ruanin kanabisin 3 beratasit, arrestohen

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia e Beratit ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Ata janë kapur nga shërbimet policore duke kultivuar kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si dhe me...

Berat/ 3 persona nën pranga për kultivim hashashi dhe armëmbajtje pa leje

para 4 muajve - Top Channel

Mëngjesin e sotëm, gjatë finalizimit me sukses të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi. Nga njoftimi i policisë bëhet me dijeni se Riza Xhemal Gjoroveni,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK