http://kariera.mk

Videoja që ka mahnitur botën, makinat kthehen në të majtë dhe befasisht “zhduken”

para 5 muajve - InfoShqip

Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Twitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” në mur, kanë mbetur të habitur. Videoja është publikuar në Twitter dhe është shpërndarë...

Videoja që po bën xhiron e botës, veturat kthehen në të majtë dhe befas “zhduken”

para 5 muajve - GazetaBlic

Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Twitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” në mur, kanë mbetur të habitur. Përdoruesit e Twitter kanë mbetur të shtangur në një...

Videoja që po bën xhiron e botës, veturat kthehen në të majtë dhe befas “zhduken”

para 5 muajve - Tetova Sot

Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Twitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” në mur, kanë mbetur të habitur. Përdoruesit e Twitter kanë mbetur të shtangur në një...

Videoja që ka mahnitur krejt botën, veturat kthehen në të majtë dhe befasisht “zhduken”

para 5 muajve - Fakti Ditor

Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Twitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” në mur, kanë mbetur të habitur. Videoja është publikuar në Twitter dhe është shpërndarë...

Videoja që po bën  xhiron e botës, veturat kthehen në të majtë dhe befasisht “zhduken”

para 5 muajve - Gazeta Observer

Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Twitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” në mur, kanë mbetur të habitur. Videoja është publikuar në Twitter dhe është shpërndarë...

Videoja që ka mahnitur krejt botën, veturat kthehen në të majtë dhe befasisht “zhduken”

para 5 muajve - Bota Press

Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Twitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” në mur, kanë mbetur të habitur. Videoja është publikuar në Twitter dhe është shpërndarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK