http://kariera.mk

Manastirliu me ‘dorë të fortë’, jep paralajmërimin e fundit dhe tregon masat e ashpra: Nargjilet dhe cigaret elektronike s'lejohen më në lokale

para 4 muajve - Sot News

Nisur që nga sot, do hyjë në fuqi ndryshimi në ligj, përmes të cilit do të ndalohen cigaret me ngrohje dhe ato elektronike, shisha, nargjile, apo edhe cigaret me shije mente e të tjera produkte të duhanit....

“I paralajmëruari, gjysëm i shpëtuari! / Manastirliu me ‘dorë të fortë’, jep paralajmërimin e fundit dhe tregon masat e ashpra: Nga sot, nargjilet dhe cigaret elektronike nuk lejohen më në lokale

para 4 muajve - Sot News

Nisur që nga sot, do hyjë në fuqi ndryshimi në ligj, përmes të cilit do të ndalohen cigaret me ngrohje dhe ato elektronike, shisha, nargjile, apo edhe cigaret me shije mente e të tjera produkte të duhanit....

Hyn në fuqi ligji, nargjilet dhe cigaret elektronike nuk lejohen më në lokale

para 4 muajve - Gazeta Tema

Prej ditës së sotme hyn në fuqi ligji i ri për mbrojtjen e shëndetit nga produktet e duhanit, i cili ndër të tjera, sjell një forcim të masave kundër duhanpirjes në ambientet e mbyllura. Kështu, me ligjin...

Në Shqipëri sot hyn në fuqi ligji i ri i ashpërsuar kundër duhanit

para 4 muajve - Koha.net

Prej ditës së sotme hyn në fuqi ligji i ri për mbrojtjen e shëndetit nga produktet e duhanit, i cili ndër të tjera, sjell një forcim të masave kundër duhanpirjes në ambientet e mbyllura. Prej ditës së...

Nga sot, nargjilet nuk lejohen në ambiente të mbyllura

para 4 muajve - Koha Jone

Pas ndalimit të duhanit në ambientet e mbyllura, nga dita e sotme hyn në fuqi ndryshimet në ligj përmes të cilave ndalohen edhe cigaret me ngrohje dhe ato elektronike, shisha, nargjile apo cigare me shije...

Hyn në fuqi ligji i ri për masat kundër duhanit, gjobë dhe pezullim aktiviteti për shkelësit

para 4 muajve - Lexo

Prej ditës së sotme hyn në fuqi ligji i ri për mbrojtjen e shëndetit nga produktet e duhanit, i cili ndër të tjera, sjell një forcim të masave kundër duhanpirjes në ambientet e mbyllura. Kështu, me ligjin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK