http://kariera.mk

Grabiti katër banesa, arrestohet kavajasi

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia e Kavajës ka arritur të zbardhë 4 vjedhje banesash të ndodhura gjatë muajve të fundit në këtë qytet duke arrestuar edhe personin e dyshuar. Shtetasi I arrestuar, sipas policise, është B.A., 29...

Ishte kthyer në tmerrin e banorëve, kapet ‘mat’ dhe arrestohet hajduti i banesave (DETAJE)

para 4 muajve - Sot News

Zbardhen 4 vjedhje banesash, të ndodhura gjatë muajve të fundit në qytetin e Kavajës dhe vihet në pranga hajduti. Blutë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi me iniciale B. A., 29 vjeç, banues në Luz...

Ishte kthyer në tmerr për Kavajën, kapet hajduti i rrezikshëm

para 4 muajve - Medial

Policia e Kavajës ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili ishte kthyer në makthin e banorëve, pasi vidhte banesat. Vetëm gjatë muajve të fundit, policia ka zbardhur katër vjedhje banesash në Kavajë, prej të...

Ishte kthyer në tmerr për kavajsit, kapet hajduti i rrezikshëm

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia e Kavajës ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili ishte kthyer në makthin e banorëve, pasi vidhte banesat. Vetëm gjatë muajve të fundit, policia ka zbardhur katër vjedhje banesash në Kavajë, prej të...

Vidhte banesa në Kavajë, pranga 29-vjeçarit

para 4 muajve - Opinion

Një 29-vjeçar është arrestuar në qytetin e Kavajës pas një sërë vjedhjesh që kryente në banesa. Gjatë muajve të fundit, i riu është bërë  përgjegjës për 4 vjedhje banesash, prej ku ka marrë vlera monetare,...

Ishte kthyer në tmerrin e banorëve të Kavajës, arrestohet 29-vjeçari

para 4 muajve - Shekulli

Një 29-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi dyshohet të ketë kryer grabitjen e të pakët 4 banesave në këtë qytet. Sipas policisë, në pranga ka rënë shtetasi me inicialet B.A., 29 vjeç, banues në Luz...

Policia kap "tmerrin" e banorëve të Kavajës

para 4 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar një hajdut profesionist në Kavajë, i cili prej disa kohësh ishte kthyer në një shqetësim të madh për banorët e qytetit dhe fshatrave përreth. Bëhet fjalë për një 29 vjeçar, i cili...

Vidhte shtëpitë, kapet “skifteri” i Kavajës

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Kavajës ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili ishte kthyer në makthin e banorëve, pasi vidhte banesat. Vetëm gjatë muajve të fundit, policia ka zbardhur katër vjedhje banesash në Kavajë, prej të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK