http://kariera.mk

Arrestimi i Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave

para 4 muajve - Zhurnal

Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se...

Për një balerinë, si shkodrani i rrezikshëm vrau të riun 5 vjet më parë

para 4 muajve - Albeu

Policia arrestoi mbrëmë një 28 vjeçar pasi ishte duke përgatitur një vrasje në Tiranë. Bëhet fjalë për Sadetin Erkoceviq, i cili në vitin 2014 kishte kryer një tjetër vrasje dhe ishte dënuar me 20 vite...

Video e arrestimit të Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave

para 4 muajve - Top Channel

Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do...

Kush është "killeri" shkodran që u kap mbrëmë në Tiranë: Vrasja që kreu në 2014

para 4 muajve - Albeu

Policia arrestoi mbrëmë një 28 vjeçar të rrezikshëm nga Shkodra, i cili kishte ardhur në kryeqytet për të kryer një vrasje. Policia bëri me dije se i kapi atij edhe një armë, me të cilën do të bënte vrasjen....

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit të radhës

para 4 muajve - Top Channel

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje. Ka qenë...

Policia parandalon vrasjen, arrestohet shkodrani i armatosur

para 4 muajve - Zhurnal

Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e operacionit policor të koduar “Parandalimi” dhe bën me dije së është arritur të parandalohet një vrasje e mundshme që mund të ndodhte në rrugën “Bilal Xhaferri”...

VIDEO/ Po planifikonte vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në...

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit

para 4 muajve - Top Channel

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje....

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari/ VIDEO

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia e Tiranës ka arritur të parandalojë një vrasje dhe të arrestojë një person shumë të kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi i arrestuar është Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe...

Kush është shkodrani me rrezikshmëri të lartë që po planifikonte vrasjen e dytë mbrëmë në Tiranë, i kamufluar me syze dhe kapele, çfarë u gjet në çantën e dorës

para 4 muajve - Sot News

Mbrëmë në Tiranë është parandaluar nga policia një ngjarje e rëndë kriminale. Një person kishte planifikuar të kryente një vrasje në rrugën “Bilal Xhaferi”, por ndërhyrja e policisë ka bërë të mundur parandalimin...

Foto/ Ja shkodrani i rrezikshëm që u kap në Tiranë, vrau më 2014

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari...

Foto/ Ja kush është i riu nga Shkodra që do të kryente vrasje në Tiranë

para 4 muajve - Opinion

Është publikuar foto e të riut 28-vjeçar Sadetin Erkoçeviq, i cili është ndaluar nga policia përpara se të kryente një vrasje në Tiranë. Mësohet se ai është një nga 31 personat më të kërkuar nga policia...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari

para 4 muajve - Gazeta Tema

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje....

E FUNDIT/ Kapet "killeri" nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë

para 4 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar një 28 vjeçar, i cili dyshohej se do të kryente një vrasje gjatë mbrëmjes së djeshme në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se është arrestuar Sadetin Erkoçeviq, i cili më parë ishte...

Policia parandalon vrasjen, arrestohet shkodrani i armatosur (Emri-Video)

para 4 muajve - Shekulli

Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e operacionit policor të koduar “Parandalimi” dhe bën me dije së është arritur të parandalohet një vrasje e mundshme që mund të ndodhte në rrugën “Bilal Xhaferri”...

Gati për atentat, qytetarët ‘kapin’ vrasësin me pagesë në Tiranë

para 4 muajve - Standard

Policia e  Shtetit njoftoi sot se ka ndaluar një person shumë të rrezikshëm dhe ka bërë të mundur parandalimin e një krimi në Tiranë. Gjithçka, falë qytetarëve të Tiranës. Mbrëmë, pasi është marrë njoftimi...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)

para 4 muajve - BalkanWeb

Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se...

Si u parandalua vrasja në Tiranë, arrestohet i riu nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë

para 4 muajve - Koha Jone

Parandalohet vrasja e një personi në Tiranë dhe vihet në pranga një person i shumëkërkuar, i cilësuar me rrezikshmëri të lartë. Zëdhënësi Gentian Mullaj, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit...

Qytetarët parandalojnë vrasjen, policia arreston të riun e rrezikshëm

para 4 muajve - Opinion

Një 28-vjeçar ka rënë në pranga të policisë. Sipas njoftimit zyrtar ai do të kryente një vrasje në Tiranë, por falë bashkëpunimit mes qytetarëve dhe policisë është vënë në pranga. “ Të martën në mbrëmje,...

Policia në konferencë të jashtëzakonshme/ Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (EMRI)

para 4 muajve - Sot News

Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se...

Kapet “killeri” nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë

para 4 muajve - Tetova Sot

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje. Ka qenë...

Parandalohet ngjarja në Tiranë/ Arrestohet shkodrani i rrezikshëm

para 4 muajve - Lexo

Arrestohet Satedin Erkoçeviç, parandalohet vrasja e një personi në Tiranë. Deklarata e Plotë e Policisë së Shtetit Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi” Falë bashkëpunimit me qytetarët,...

E FUNDIT/ Kapet “killeri” nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë

para 4 muajve - Fakti Ditor

Policia ka arrestuar një 28 vjeçar, i cili dyshohej se do të kryente një vrasje gjatë mbrëmjes së djeshme në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se është arrestuar Sadetin Erkoçeviq, i cili më parë ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK