http://kariera.mk

Tabaku: Terr informativ, çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?

para 5 muajve - Standard

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku teksa ngre pyetje se çfarë po ndodh me sistemin e thesarit në vend, thekson se qeveria ka thyer standardet e transparencës. Përmes një postimi në “Facebook”...

“Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?”, ish-deputetja e PD kap detajin dhe bën denoncimin e rëndë: Ja ç’tregon kjo për qeverinë shqiptare!

para 5 muajve - Sot News

Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka denoncuar ditën e sotme mosfunksionimin e sistemit online të Thesarit. Tabaku deklaron në një postim në Facebook, se sistemi i Thesarit nuk funksionon që prej datës...

Tabaku: Terr informativ, çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?

para 5 muajve - BalkanWeb

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku teksa ngre pyetje se çfarë po ndodh me sistemin e thesarit në vend, thekson se qeveria ka thyer standardet e transparencës. Përmes një postimi në “Facebook”...

Jorida Tabaku: Terr informativ, çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?

para 5 muajve - Koha Jone

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku teksa ngre pyetje se çfarë po ndodh me sistemin e thesarit në vend, thekson se qeveria ka thyer standardet e transparencës. Përmes një postimi në “Facebook”...

Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Jorida Tabaku Që prej datës 2 Gusht sistemi i thesarit online nuk funksionon! Që kjo qeveri ka thyer çdo standart transparence është e qartë! Nuk publikohen me tenderat online, nuk dalin më vendimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK