http://kariera.mk

QEVERIA ANTISHQIPTARE E KOALICIONIT!

para 4 muajve - Fakti Ditor

Qeveria aktuale e koalicionit SDSM-DUI, në marrëdhëniet dhe qëndrimet ndaj shqiptarëve është njëlloj si qeveritë e Gligorovit dhe të Kolishevskit gjatë titizmi jugosllav. Zajko është pinjoll i Gligorovit...

Qeveria antishqiptare e koalicionit!

para 4 muajve - Lajm

Medai Shaholli Qeveria aktuale e koalicionit SDSM-DUI, në marrëdhëniet dhe qëndrimet ndaj shqiptarëve është njëlloj si qeveritë e Gligorovit dhe të Kolishevskit gjatë titizmi jugosllav. Zajko është pinjoll...

Qeveria antishqiptare e koalicionit !

para 4 muajve - Fol

Nga: Medai SHAHOLLI Qeveria aktuale e koalicionit SDSM-DUI, në marrëdhëniet dhe qëndrimet ndaj shqiptarëve është njëlloj si qeveritë e Gligorovit dhe të Kolishevskit gjatë titizmi jugosllav. Zajko është...

Shaholli: Qeveria antishqiptare e koalicionit!

para 4 muajve - InfoMagazin

Qeveria aktuale e koalicionit SDSM-DUI, në marrëdhëniet dhe qëndrimet ndaj shqiptarëve është njëlloj si qeveritë e Gligorovit dhe të Kolishevskit gjatë titizmi jugosllav. Zajko është pinjoll i Gligorovit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK