http://kariera.mk

Në Shqipëri sekuestrohen mbi 130 kg drogë

para 11 muajve - Koha.net

Rreth 57 kilogramë kanabis janë sekuestruar gjatë një operacioni antidrogë në Fier. Dy persona kanë përfunduar në pranga, kurse dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Lënda narkotike u gjet në banesat e...

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ku ishte fshehur droga

para 11 muajve - BalkanWeb

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’...

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ku ishte fshehur droga

para 11 muajve - Medial

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’...

Kapen 73 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, pranga 43-vjeçarit

para 11 muajve - Shenja

Një sasi prej rreth 73 kg drogë është sekuestruar në bagazhin e një makine që po kalonte në kufirin greko-shqiptar të Janinës. Sipas mediave greke droga e llojit marijuanë ishte ndarë në 47 pako me peshë...

Kapen 73 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, pranga 43-vjeçarit

para 11 muajve - Vizion Plus

Një sasi prej rreth 73 kg drogë është sekuestruar në bagazhin e një makine që po kalonte në kufirin greko-shqiptar të Janinës. Sipas mediave greke droga e llojit marijuanë ishte ndarë në 47 pako me peshë...

Kapen 73 kg drogë në kufirin greko-shqiptar

para 11 muajve - TV21

Rreth 73 kg drogë janë gjetur në bagazhin e një makine që po kalonte në kufirin greko-shqiptar të Janinës. Marijuana ishte ndarë në 47 pako me peshë totale 73 kg e 800 gram. Operacioni u zhvillua në Kefalovris...

Dy aksione policie, sekuestrohet mbi 130 kg drogë

para 11 muajve - Opinion

Një operacion antidrogë në Fier ka përfunduar me arrestimin e dy personave, shpalljen në kërkim të dy të tjerëve dhe sekuestrimin e rreth 57 kilogramëve kanabis, një arme zjarri dhe municion luftarak....

Po hynte nga Greqia, kapet makina plot me marijuanë

para 11 muajve - Albeu

Një tjetër rast i trafikut të drogës është goditur në kufirin shqiptaro-grek. Gjatë aksionit janë sekuestruar 73 kg marijuanë. Operacioni u zhvillua në Kefalovris, Janinë. Eshte ndaluar nga policia greke...

Greku mbush bagazhin e makinës me “bimë jeshile”, kapet në kufi

para 11 muajve - Koha Jone

Një sasi e konsiderueshme lëndësh psikoaktive janë sekuestruar në kufirin greko-shqiptar. Policia greke njofton se janë kapur 73 kg “bimë jeshile”, në një mjet që vite nga kufiri i gjelbër, ndërsa në pranga...

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ku ishte fshehur droga

para 11 muajve - Tetova Sot

Sekuestrohen 73 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ra një 43-vjeccar grek. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kefalovris të Janinës. Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’...

Kapen 73 kg marijuane, arrestohet greku

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Kapen 73 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni ne Kefalovris, Janine. Eshte ndaluar nga policia greke nje mjet qe vinte nga kufiri i gjelber. Brenda ne bagazh te mjetit u gjeten dhe sekuestruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK