http://kariera.mk

U arrestua për terrorizëm, ja vendimi që mori Gjykata e Durrësit për rusin

para 10 muajve - BalkanWeb

DURRES Gjykata e Durrësit ka marrë sot vendimin për 34-vjeçarin rus Rasul Miklajev, të arrestuar në Shqipëri për terrorizëm. Gjykata e qytetit bregdetar ka vendosur ekstradimin e tij për në Rusi. Shteti...

"Terrorist nuk jam unë, por Putin", Gjykata e Durrësit merr vendim për rusin e ISIS

para 10 muajve - Albeu

Gjykata e Durrësit ka vendosur ekstradimin e shtetasit ru Rasul Milsaves cili u arrestua disa kohë më parë në vendin tonë dhe akuzohet si pjesë e ISIS që në vitin 2013. Vendimi u mor nga gjyqtari i Gjykatës...

Gjykata e Durrësit vendos ekstradimin e terroristit rus

para 10 muajve - Shekulli

Gjykata e Durrësit ka vendosur ekstradimin në Rusi, të shtetasit rus Rasul Miklajev, i cili është arrestuar disa ditë më parë për terrorizëm. Ndërkaq, rusia ka kërkuar ekstradimin e 34-vjeçarit, pasi e...

U arrestua për terrorizëm, ja vendimi që mori Gjykata e Durrësit për rusin

para 10 muajve - Koha Jone

Gjykata e Durrësit ka marrë sot vendimin për 34-vjeçarin rus Rasul Miklajev, të arrestuar në Shqipëri për terrorizëm. Gjykata e qytetit bregdetar ka vendosur ekstradimin e tij për në Rusi. Shteti rus ka...

Rusia kërkon ekstradimin e shtetasit rus që u arrestua në Shqipëri, Miklajev: Atje do më vrasin

para 10 muajve - GazetaBlic

Gjykata e Durrësit ka vendosur ekstradimin në Rusi, të shtetasit rus, Rasul Miklajev arrestuar disa ditë më parë për terrorizëm. Rusia ka kërkuar ekstradimin e 34-vjeçarit, pasi e kishte shpallur në kërkim....

“Mos më ekstradoni atje se do t’më vrasin”, lutja e rusit që u arrestua në Shqipëri

para 10 muajve - Periskopi

Gjykata e Durrësit vendos ekstradimin e rusit Rasul Milsaev, i cili u arrestua disa kohë më parë në vendin tonë, pasi akuzohet si pjesë e ISIS, që në vitin 2013. Ai akuzohet për terrorizëm nga Rusia. Rusia...

U arrestua për terrorizëm, ja vendimi që mori Gjykata e Durrësit për rusin

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata e Durrësit ka marrë sot vendimin për 34-vjeçarin rus Rasul Miklajev, të arrestuar në Shqipëri për terrorizëm. Gjykata e qytetit bregdetar ka vendosur ekstradimin e tij për në Rusi. Shteti rus ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK