http://kariera.mk

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike

para 10 muajve - Koha.mk

Prodhuesi me qendër në Stuttgartit nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche prezanton modelin e parë tërësisht elektrik

para 10 muajve - Aktuale

Prodhuesi gjerman i makinave, ”Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik, ”Porsche Taycan”, gjë që u vlerësua nga ministri gjerman i transportit, Andreas Scheuer, në...

Edhe “Porsche” vjen me modelin elektrik

para 10 muajve - Albinfo

“Porsche” investoi 700 milionë euro për vendin e ri të prodhimit, në selinë e tij në Shtutgart Prodhuesi gjerman i veturave, “Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik,...

Porsche prezanton modelin e parë tërësisht elektrik

para 10 muajve - Gazeta Express

Prodhuesi gjerman i makinave, ”Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik, ”Porsche Taycan”, gjë që u vlerësua nga ministri gjerman i transportit, Andreas Scheuer, në...

MAKINA – ”Porsche” prezanton modelin e parë tërësisht elektrik

para 10 muajve - Medial

SHTUTGART, 9 shtator /MEDIAL-DPA/ – Prodhuesi gjerman i makinave, ”Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik, ”Porsche Taycan”, gjë që u vlerësua nga ministri gjerman...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike

para 10 muajve - Bashke

Prodhuesi me qendër në Stuttgartit nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

MAKINA – ”Porsche” prezanton modelin e parë tërësisht elektrik

para 10 muajve - Tetova Sot

Prodhuesi gjerman i makinave, ”Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik, ”Porsche Taycan”, gjë që u vlerësua nga ministri gjerman i transportit, Andreas Scheuer, në...

”Porsche” prezanton modelin e parë tërësisht elektronik

para 10 muajve - KosovaPress

Gjatë evenimentit, Scheuer tha se ishte shumë e rëndësishme që të bisedohej më shumë për produkte ”prodhuar në Gjermani” dhe se kompania kishte të drejtë që ishte përqendruar në rritjen e mundësive të...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 10 muajve - BalkanWeb

Prodhuesi me qendër në Stuttgart nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë kohën...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike

para 10 muajve - Koha.mk

Prodhuesi me qendër në Stuttgartit nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 10 muajve - Tetova Sot

Prodhuesi me qendër në Stuttgart nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike

para 10 muajve - Bota Press

Prodhuesi me qendër në Stuttgartit nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 10 muajve - Periskopi

Prodhuesi me qendër në Stuttgart nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 10 muajve - KosovaPress

Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë kohën e humbur. Prodhimi serial i Taycan fillon vetëm disa ditë pas premierës botërore të kësaj makine, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK