http://kariera.mk

Premiera botërore: Volkswagen ID.3, Golf ndër automjetet elektrike

para 5 muajve - Flaka

Volkswagen prezantoi modelin e parë që fillimisht u zhvillua vetëm si një makinë elektrike, duke filluar kështu një kapitull të ri në historinë e gjigantit gjerman automobilistik. Kompania tani dëshiron...

Volkswageni prezanton modelin ID.3 – Golf elektrik

para 5 muajve - Insajderi

Kompania tani dëshiron të bëjë diçka të ngjashme në fushën e makinave elektrike. Makina, e cila duhet të luante rolin e Golfit në mesin e automjeteve elektrike, nuk mban shenjën e mrekullueshme të ID.3...

Premiera botërore: Volkswagen ID.3 – Golf ndër automjetet elektrike – foto

para 5 muajve - Periskopi

Volkswagen prezantoi modelin e parë që fillimisht u zhvillua vetëm si një makinë elektrike, duke filluar kështu një kapitull të ri në historinë e gjigantit gjerman automobilistik. Kompania tani dëshiron...

Premiera botërore: Volkswagen ID.3 - Golf ndër automjetet elektrike – foto

para 5 muajve - KosovaPress

Kompania tani dëshiron të bëjë diçka të ngjashme në fushën e makinave elektrike. Makina, e cila duhet të luante rolin e Golfit në mesin e automjeteve elektrike, nuk mban shenjën e mrekullueshme të ID.3...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK