http://kariera.mk

Shërbimet e google, do të mungojn në modelin më të ri HUAWEI MATE 30

para 6 muajve - Tetova1

Huawei do ta lansojë me 18 shtator modelin Mate 30, që ka një mungesë shumë të madhe. Për shkak të ndalesave të mëdha që ia kanë bërë Shtete e Bashkuara, në këtë telefon nuk do të jetë shërbimet e Google,...

Më në fund, Samsung Galaxy Fold

para 6 muajve - Klan Kosova

Samsung Electronics njoftoi lançimin e Galaxy Fold – risisë së tij më të fundit në një kategori të re të pajisjeve mobile – në IFA 2019, i cili do të jetë i disponueshëm në Kore më 6 shtator, ndjekur nga...

Del në shitje Samsungu me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Gazeta Observer

Samsungu njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Del në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Iliria News

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Del në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Bashke

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Në shitje Samsung me ekran të palodhshëm

para 6 muajve - Insajderi

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Në shitje Samsung me ekran të palodhshëm

para 6 muajve - Medial

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Koha.mk

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Del në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Medial

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Del në shitje telefoni me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Alsat-M

Samsung njoftoi se do të niste shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Del në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Sinjali

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë, u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Albinfo

Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu publikimin e “Galaxy Fold” në treg pasi ekspertët hasën probleme me palosjen e ekranit inovativ të pajisjes Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e...

​Del në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - Insajderi

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin.

Del në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - InfoMagazin

Samsung njoftoi se do të lansojë shitjen e telefonit të tij me ekran që paloset, pasi publikimi një muaj më parë u vonua për shkak të problemeve me ekranin. Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu...

Telefoni me ekran që paloset i Huawei mund të dalë në shitje muajin e ardhshëm

para 6 muajve - Gazeta Observer

Telefoni me ekran që paloset i Huawei mund të dalë në shitje që nga muaji i ardhshëm sipas shefit të biznesit konsumatorët të kompanisë. Richard Yu, CEO i biznesit konsumator, tha se Mate X së shpejti...

Del në shitje Samsung me ekran të palosshëm

para 6 muajve - KosovaPress

Gjiganti i teknologjisë koreano-jugore e ndërpreu publikimin e “Galaxy Fold” në treg pasi ekspertët hasën probleme me palosjen e ekranit inovativ të pajisjes, për të cilën, kompania njoftoi se tashmë është...

Telefoni me ekran që paloset i Huawei mund të dalë në shitje muajin e ardhshëm

para 6 muajve - Ina

Telefoni me ekran që paloset i Huawei mund të dalë në shitje që nga muaji i ardhshëm sipas shefit të biznesit konsumatorët të kompanisë. Richard Yu, CEO i biznesit konsumator, tha se Mate X së shpejti...

Galaxy Fold, telefoni i palosshëm 2 mijë dollarësh

para 6 muajve - Koha.mk

Të premten, Samsung nxjerr në treg Galaxy Fold, telefonin e tij të shtrenjtë dhe problematik, por që sipas gjigandit teknologjik, tani vjen me përmirësime. “The Fold” hapet si libër dhe do të bëhet telefoni...

Telefoni me ekran që paloset i Huawei mund të dalë në shitje muajin e ardhshëm

para 6 muajve - Zhurnal

Telefoni me ekran që paloset i Huawei mund të dalë në shitje që nga muaji i ardhshëm sipas shefit të biznesit konsumatorët të kompanisë. Richard Yu, CEO i biznesit konsumator, tha se Mate X së shpejti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK