http://kariera.mk

“Gruaja e linte jashtë”, pistat që sollën krimin në familje

më 9.2019 - Gazeta Express

Detaje të reja kanë dalë nga krimi i rëndë që tronditi qytetin e Librazhdit, ku kryefamiljari vrau gruan me thikë dhe më pas edhe veten duke u hedhur nga pallati. Janë dy pista për vrasjen. E para lidhet...

Vrau bashkëshorten dhe më pas u hodh nga ballkoni, zbulohen detaje për ngjarjen e rëndë

më 9.2019 - Gazeta Express

Kryetari i PD-së, Bujar Vreto tregon kalvarin e Daut dhe Lule Gjokolës me investimin që kishin bërë te ish-kaldaja në Librazhd, por që do t’u merrej nga bashkia, me urdhër të Taulant Ballës në favor të...

Masakra në Librazhd, miku i çiftit: Sherri për pronën që u mori shteti

më 9.2019 - Shekulli

Kryetari i PD-së, Bujar Vreto tregon kaluarin e Daut dhe Lule Gjokolës me investimin që kishin bërë te ish-kaldaja në Librazhd, por që do t’u merrej nga bashkia, me urdhër të Taulant Ballës në favor të...

Prona që çoi burrin drejt masakrimit të gruas, zyrtari rrëfen detajet: Nuk mund të hesht pafundësisht

më 9.2019 - Zhurnal

3 ditë më parë Librazhdi u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku 53-vjeçari Daut Gjokola masakroi gruan e tij Lule Gjokola dhe më pas u hodh nga kati i katër i apartamentit të tij. Për këtë ngjarje të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK