http://kariera.mk

Zaev: Opozita mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Iliria News

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Zaev tha se i vjen keq që mbas...

Zaev pretendon se Mickoski tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Insajderi

aev tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk arritën dot një marrëveshje me opozitën dhe akuzoi këta të fundit se, opozita tentoi mbrëmë të kthente sërish “Gruevizmin”. Ai theksoi se ai dhe mazhoranca...

Zaev: Opozita mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Zaev tha se i vjen keq që mbas...

Zaev: Opozita mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Koha.net

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Zaev tha se i vjen keq që mbas...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Zaev tha se i vjen keq që mbas...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Zoran Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - InfoShqip

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Alsat-M

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

ZAEV: Opozita tentoi të kthente sërish “GRUEVIZMIN”

para 6 muajve - Medial

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Sipas Zaevit, Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Tetova1

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Tetova Sot

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Tetova1

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim...

Deklarohet Zaev: Mickoski tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Flaka

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Periskopi

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Zaev tha se i vjen keq që mbas...

​Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Periskopi

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes mazhorancës dhe opozitës për fatin e PSP-së. Zaev tha se i vjen keq që mbas...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Lajm

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - KosovaPress

Zaev tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk arritën dot një marrëveshje me opozitën dhe akuzoi këta të fundit se, opozita tentoi mbrëmë të kthente sërish “Gruevizmin”. Ai theksoi se ai dhe mazhoranca...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Fakti Ditor

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - InfoMagazin

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Zaev: Mickoski mbrëmë tentoi të merrte nën kontroll drejtësinë

para 6 muajve - Fol

Shefi i ekzekutivit, Zoran Zaev në një konferencë për shtyp para gazetarëve foli rreth mbledhjes së mbrëmshme mes tij dhe opozitës për fatin e PSP-së. Ai tha se i vjen keq që mbas 7 orësh diskutim nuk...

Arsovski: Nuk jam optimist se sonte do të arrihet marrëveshje

para 6 muajve - Flaka

Analisti politik, Petar Arsovski sonte derisa kryeministri dhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev dhe ai i opozitares VMRO-DPMNE ndodhen në Parlament dhe bisedojnë për fatin e PSP-së dhe për Ligjin e PP, tha...

TAKIMI I LIDERËVE: PARTITË TË MATURA NË VIGJILJE TË TAKIMIT

para 6 muajve - Klan Macedonia

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut dhe lider i socialdemokratëve në pushtet Zoran Zaev dhe kreu i VMRO-DPMNE-së opozitare Hristijan Mickoski, sot do të përpiqen të gjejnë gjuhë të përbashkët për Ligjin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK