http://kariera.mk

22 kandidatë për Gjykatën e Lartë, nis përzgjedhja e emrave

para 6 muajve - Gazeta Express

Nisi sot procedura e Këshilli të Lartë të Gjyqësorit nisi për verifikim të kushteve dhe kritereve të përzgjedhjes së kandidatëve, nga radhët e juristëve, për në pozicionet e lira të Gjykatës së Lartë....

Kandidatët për gjykatën e lartë

para 6 muajve - Koha Jone

Këshilli i Lartë Gjyqësor (KLGJ) ka përzgjedhur në mbledhjen e sotme kandidatët që kualifikohen për vijimin e garës për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë. Nga tërësia e 22 kandidatëve aplikantë, vetëm...

EMRAT/ 8 gjyqtarët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë

para 6 muajve - Albeu

Këshilli i Lartë Gjyqësor përzgjodhi sot kandidatët që kualifikohen për vijimin e garës për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë, që kishin aplikuar për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë, vetëm tetë...

Gjykata e Lartë/ KLGJ kalon vetëm 8 nga 22 kandidatë për fazën tjetër

para 6 muajve - Opinion

Vetëm 8 kandidatë kanë mundur të kalojnë fazën e parë të verifikimit për të vazhduar garën për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë që aplikuan, 13 u s’kualifikuan, njëri është tërhequr dhe 8 kaluan në...

Dalin emrat/ Kush janë 8 kandidatët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë

para 6 muajve - BalkanWeb

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka përzgjedhur në mbledhjen e sotme kandidatët, që kualifikohen për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë, që kishin aplikuar për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë, vetëm tetë...

Dalin emrat/ Kush janë 8 kandidatët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë

para 6 muajve - Medial

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka përzgjedhur në mbledhjen e sotme kandidatët, që kualifikohen për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë, që kishin aplikuar për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë, vetëm tetë...

Gara për Gjykatën e Lartë, zbardhen emrat e 8 juristëve që plotësojnë kushtet

para 6 muajve - Sot News

Sot janë zgjedhur juristët që plotësojnë kushtet për të vijuar garën në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë që aplikuan, 13 nuk janë kualifikuar, njëri është tërhequr dhe vetëm 8 kanë mundur që të kalojnë...

U zhvillua mbledhja e Këshillit të Lartë Gjyqësor, zbardhen emrat e kandidatëve për Gjykatën e Lartë

para 6 muajve - Standard

Ditën e sotme është zhvilluar mbledhja e Këshillit të Lartë Gjyqësor. Ndërkohë që janë zbardhur edhe emrat e kandidatëve që do të kualifikohen për Gjykatën e Lartë. Nga lista me 22 kandidatë, 13 nuk janë...

Gara në Gjykatën e Lartë, ja emrat e 8 juristëve që plotësojnë kushtet

para 6 muajve - Koha Jone

Juristët që plotësojnë kushtet për të vijuar garën në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë që aplikuan, 13 nuk janë kualifikuar, njëri është tërhequr dhe vetëm 8 kanë mundur që të kalojnë këtë fazë për të...

Dalin emrat/ Kush janë 8 kandidatët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë

para 6 muajve - Lexo

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka përzgjedhur në mbledhjen e sotme kandidatët, që kualifikohen për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë, që kishin aplikuar për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë, vetëm tetë...

Kush jane 8 kandidatët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë

para 6 muajve - 24 ore

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka përzgjedhur në mbledhjen e sotme kandidatët, që kualifikohen për në Gjykatën e Lartë. Nga 22 kandidatë, që kishin aplikuar për t’u bërë pjesë e Gjykatës së Lartë, vetëm tetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK