http://kariera.mk

Pas lansimit të iPhone 11, Apple ndalon shitjen e iPhoneve të lansuar një vit më parë

para 11 muajve - Koha.net

Apple dje ka lansuar iPhone, iPad e Apple Watch të ri ndërsa menjëherë ka hequr disa pajisje më të vjetra nga shitja. Derisa paraporosit e iPhone 11 të ri tashmë kanë filluar, në ueb faqen e Apple tashmë...

Apple prenzaton iPad-in e ri: Ja ndryshimi i madh

para 11 muajve - Gazeta Tema

Apple ka prezantuar sot brezin e 7 të tabletave iPad, me një ekran të madh 10.2 inç, dhe për herë të parë me një tastierë të ngjitur me tabletën. Ekrani “Retina Display” është dizenjuar që ta shfrytëzojë...

Pas lansimit të iPhone 11, Apple ndalon shitjen iPhoneve të lansuar një vit më parë

para 11 muajve - Koha.net

Apple dje ka lansuar iPhone, iPad e Apple Watch të ri ndërsa menjëherë ka hequr disa pajisje më të vjetra nga shitja. Derisa paraporosit e iPhone 11 të ri tashmë kanë filluar, në ueb faqen e Apple tashmë...

Apple prezanton iPhone 11, karakteristikat që duhet të dini për këtë telefon

para 11 muajve - Insajderi

Kompania amerikane Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelin e ri të iPhone 11. Në brendësi të këtij telefoni të mençur, iPhone 11 ka çipin e fundit A13 Bionic, që e bën këtë pajisje të funksionojë...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro: Çdo gjë që duhet të dini

para 11 muajve - Zhurnal

Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm...

Pasi u prezantuan, sa do të kushtojë iPhone 11 dhe versionet e tij?

para 11 muajve - Koha Jone

Apple ka prezantuar ditën e martë, në Kaliforni, krijimet e saj më të fundit. E kemi fjalën për iPhone 11, i cili pritet të jetë i pajisur me kamera të dyfishtë dhe procesor të ri. iPhone 11 Pro dhe iPhone...

Gjenerata e 5-të e Apple Watch ka ekran që rri gjithë ditën ndezur

para 11 muajve - Zhurnal

Apple prezantoi të Marten disa modele të reja të Apple Watch. Gjenerata e 5-të e Apple Watch me ekran që rri gjithnjë ndezur. Ajo duket identike me Apple Watch Series 4. Ora inteligjente automatikisht...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para 11 muajve - Infokusi

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Gjenerata e 7-të e iPad ka ekran më të madh se paraardhësi dhe lapsin Apple Pencil

para 11 muajve - InfoMagazin

Ende është shumë më i fuqishëm sesa një tablet i rangut të ulët. Apple gjithashtu tha se ky është tableti i parë që përbëhet nga 100% alumin i riciklueshëm. Ditën e prezantimit të iPhone Apple kishte përfshirë...

Gjenerata e 7-të e iPad ka ekran më të madh se paraardhësi dhe lapsin Apple Pencil

para 11 muajve - Medial

Ditën e prezantimit të iPhone Apple kishte përfshirë edhe një produkt të ri: një iPad. Tableti i ri i Apple ka ekran 10.2-inç dhe do të zëvendësojë modelin 9.7-inç, një lëvizje e spekuluar prej kohësh....

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para 11 muajve - Portalb

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri

para 11 muajve - Alsat-M

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro, çdo gjë që duhet të dini

para 11 muajve - Shekulli

Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm...

Gjenerata e 5-të e Apple Watch ka ekran që rri gjithë ditën ndezur

para 11 muajve - Medial

Apple prezantoi të Marten disa modele të reja të Apple Watch. Gjenerata e 5-të e Apple Watch me ekran që rri gjithnjë ndezur. Ajo duket identike me Apple Watch Series 4. Ora inteligjente automatikisht...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para 11 muajve - Ekonomia Online

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro: Çdo gjë që duhet të dini

para 11 muajve - Medial

Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para 11 muajve - Shprehja

iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e fundit, ndaj drejtuesi Tim Cook ka shumë nevojë që të rikthejë entuziazmin e njerëzve te produktet. Apple...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi

para 11 muajve - Te Sheshi

Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para 11 muajve - Top Channel

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Prezantohet iPhone 11

para 11 muajve - Insajderi

Gjenerata e 11 e këtij telefoni vjen me telefonat, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max dhe iPhone 11. Me çmim bazë prej 700 dollarësh, iPhone 11 vjen me ekran 6.1-inç, bateri që zgjat një orë më shumë se...

Njihuni me Apple Watch 5, ora e re e mençur e kompanisë

para 11 muajve - InfoMagazin

Apple Watch Series 4 e vitit të kaluar përfaqësoi një ndryshim disi të madh në formacionin Apple Watch. Pajisja erdhi me një dizajn më të modifikuar, ku ofroi një ekran më të madh. Nëse po shpresonit për...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para 11 muajve - Flaka

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Apple prenzatoi iPad-in e ri, këtë herë me një ndryshim të madh

para 11 muajve - Flaka

Apple ka prezantuar sot brezin e 7 të tabletave iPad, me një ekran të madh 10.2 inç, dhe për herë të parë me një tastierë të ngjitur me tabletën. Ekrani “Retina Display” është dizenjuar që ta shfrytëzojë...

Apple prezanton iPhone 11, ja sa do kushtojnë smartphonet e rinj

para 11 muajve - Ina

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Apple prezanton iPhone 11, me kamera dhe procesor të ri

para 11 muajve - BalkanWeb

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Sovrani

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple , që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton iPhone 11, ky është çmimi i tij

para 11 muajve - Albinfo

Tani më është prezantuar iPhone 11, nga gjiganti amerikan “Apple”. Çmimi zyrtar është 699 dollarë. Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” ka prezantuar smartfonin e ri, “iPhone 11”, i pajisur me një...

Apple prezanton iPhone 11, ja çfarë duhet të dini për këtë telefon

para 11 muajve - KosovaPress

Në brendësi të këtij telefoni të mençur, iPhone 11 ka çipin e fundit A13 Bionic, që e bën këtë pajisje të funksionojë më mirë sesa çdo model tjetër paraprak. Madje zyrtarët e kësaj kompanie thonë se kamerat...

Apple prezanton iPhone 11, karakteristikat dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për këtë telefon

para 11 muajve - Koha Jone

Kompania amerikane Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelin e ri të iPhone 11. Në brendësi të këtij telefoni të mençur, iPhone 11 ka çipin e fundit A13 Bionic, që e bën këtë pajisje të funksionojë...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Aktuale

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Prezantohet iPad-i i ri, këtë herë me një ndryshim të madh

para 11 muajve - Sinjali

Apple ka prezantuar sot brezin e 7 të tabletave iPad, me një ekran të madh 10.2 inç, dhe për herë të parë me një tastierë të ngjitur me tabletën. Ekrani “Retina Display” është dizenjuar që ta shfrytëzojë...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple , që vjen si pasardhëse...

Apple prenzatoi iPad-in e ri, këtë herë me një ndryshim të madh

para 11 muajve - Portalb

Çmimi i tabletës do të jetë 329 dollarë dhe do të hidhet në treg më 30 shtator.

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Zbulohen karakteristikat që do të mungojnë në iPhone 11

para 11 muajve - Flaka

Apple është vetëm disa orë larg nga njoftimi i iPhone-it tjetër, dhe një burim i besueshëm në produktet e Apple është duke zbuluar karakteristikat kryesore që do t’i mungojnë telefonit të ri. Analisti...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Apple prenzatoi iPad-in e ri, këtë herë me një ndryshim të madh

para 11 muajve - Shprehja

Ekrani “Retina Display” është dizenjuar që ta shfrytëzojë në maksimum fuqinë e sistemit operativ të ri. Çmimi i tabletës do të jetë 329 dollarë dhe do të hidhet në treg më 30 shtator.

SHBA – Apple prezanton iPhone 11, me kamera dhe procesor të ri

para 11 muajve - Medial

KUPERTINO, 10 shtator /MEDIAL-AFP/ – Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro dhe Pro Max – me tri kamera

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Këto do të jenë çmimet në Evropë të iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Apple prezanton Iphone 11

para 11 muajve - Opinion

Ditën e sotme Apple ka prezantuar në Kaliforni modelin më të ri të Iphone. Iphone 11 është modeli më i ri i prezantuar nga Apple, ndërkohë që kujtojmë se para tij ka qenë modeli iPhone XR. Modeli i ri...

Apple prenzatoi iPad-in e ri, këtë herë me një ndryshim të madh

para 11 muajve - Top Channel

Apple ka prezantuar sot brezin e 7 të tabletave iPad, me një ekran të madh 10.2 inç, dhe për herë të parë me një tastierë të ngjitur me tabletën. Ekrani “Retina Display” është dizenjuar që ta shfrytëzojë...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro, me tri kamera

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri dhe më të avancuar të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 Pro është quajtur pajisja më e re dhe më e sofistikuar...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro – me tri kamera

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri dhe më të avancuar të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 Pro është quajtur pajisja më e re dhe më e sofistikuar...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Lansohet iPhone 11

para 11 muajve - Koha.net

Gjiganti teknologjik, Apple, ka lansuar gjeneratën më të re të telefonit të njohur, iPhone. Gjenerata e 11 e këtij telefoni vjen me telefonat, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max dhe iPhone 11. Me çmim bazë...

LIVE: Apple po prezanton modelin e ri të iPhone

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, po prezanton aktualisht në Shtetet e Bashkuara modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil, iPhone . Më herët, Apple ka prezantuar disa shërbime të reja me...

Prezanton nga Apple iPhone 11

para 11 muajve - OraInfo

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11. Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Albeu

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple , ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple , që vjen si pasardhëse...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro dhe Pro Max – me tri kamera

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Tetova1

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të me.nçur mobil. iPhone 11 është quajtur paji.sja më e re mobile e Apple që vjen si pasardhëse...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para 11 muajve - Bota Press

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Liveblog: Apple prezanton gjeneratën e re të iPhone

para 11 muajve - Medial

19:06 – Anne Thai nga Apple thotë se Apple Arcade në fakt është një kategori në App Store 19:04 – Tim Cook prezanton Apple Arcade 19:01 – Tim Cook në skenë. “Kemi një mëngjes të ngjeshur me përplot produkte...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Infokusi

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prenzatoi iPad-in e ri, këtë herë me një ndryshim të madh

para 11 muajve - Epoka e Re

Apple ka prezantuar sot brezin e 7 të tabletave iPad, me një ekran të madh 10.2 inç, dhe për herë të parë me një tastierë të ngjitur me tabletën. Ekrani “Retina Display” është dizenjuar që ta shfrytëzojë...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro dhe Pro Max – me tri kamera

para 11 muajve - Bota Press

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

“Apple” i zbulon sot syve botës tri modelet e reja të iPhone-ve

para 11 muajve - Shekulli

Sot rreth orës 19:00 “Apple” do t’i zbulojë botës modelet e reja të iPhone. Mësohet se kompania do të prezantojë sot tri smartfonë të rinj. iPhone 11 do të zëvendësojë iPhone XR, ndërsa iPhone 11 Pro dhe...

Momenti i shumë pritur, prezantohet iPhone i ri, me çmim që nuk do ta merrni me mend

para 11 muajve - Fakti Ditor

Prezantimi i iPhone të ri nga kjo kompani është pritur me shumë duartrokitje. Tom Cook, shef ekzekutiv është duke vazhduar me prezantimin e telefonit më të avancuar që kanë bërë ndonjëherë. “Sot jam tejet...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Gazeta Observer

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para 11 muajve - Bota Press

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton iPhone 11, ky është çmimi

para 11 muajve - Sinjali

Apple prezanton sonte në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë në prezantimin...

Apple lançon sot 3 Iphone-at e rinj, zbulohen risitë dhe çmimet e tyre!

para 11 muajve - Blitz

Apple pritet të lançojë ditën e sotme 3 prodhime të reja: iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Ato do të prezantohen në eventin e orës 7, në Kaliforni. Edhe pse vetë kompania nuk ka dhënë detaje...

I shumëpritur, vjen iPhone 11

para 11 muajve - Gazeta Observer

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para 11 muajve - Medial

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e iPhone 11

para 11 muajve - Medial

Apple do të prezantojë ditën e sotme modelet e reja të iPhone. Kompania do të organizojë aktivitetin në 19:00 me orën tonë lokale dhe ju mund ta shikoni atë direkt në YouTube. Sipas spekulimeve kompania...

Mungojnë pak orë nga eventi Apple, shtëpia e Cupertinos prezanton iPhone 11

para 11 muajve - Koha Jone

Mungojnë pak orë nga eventi Apple ku shtëpia e Cupertinos do të zbulojë gjeneratën e re të iPhone. Në orën 19 me orën tonë, në Steve Jobs Theatre në Californi, do të zbulohen modelet e rinj Apple. Për...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para 11 muajve - InfoShqip

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

I shumëpritur, vjen Iphone 11

para 11 muajve - Albeu

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni Iphone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

iPhone XR dominoi shitjet e Apple në gjysmën e parë të 2019

para 11 muajve - Zhurnal

Këto ditë, çmimet e telefonave tanë inteligjentë po bëhen gjithnjë e më të shtrenjtë deri në pikën kur pajisjet e intervalit mesatar kanë filluar të duken si alternativa mjaft të mira. Kjo mund të jetë...

Vjen iphone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para 11 muajve - Top Channel

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para 11 muajve - Klan Kosova

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Vjen iphone 11, Apple e prezanton sot

para 11 muajve - Koha Jone

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Raporti i momentit të fundit zbulon karakteristikat që do të mungojnë në iPhone 11

para 11 muajve - Zhurnal

Apple është vetëm disa orë larg nga njoftimi i iPhone-it tjetër, dhe një burim i besueshëm në produktet e Apple është duke zbuluar karakteristikat kryesore që do t’i mungojnë telefonit të ri. Analisti...

I shumëpritur, vjen IPhone 11

para 11 muajve - InfoMagazin

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni Iphone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

Mungojnë pak orë nga eventi Apple, shtëpia e Cupertinon prezanton iPhone 11

para 11 muajve - BalkanWeb

Mungojnë pak orë nga eventi Apple ku shtëpia e Cupertinos do të zbulojë gjeneratën e re të iPhone. Në orën 19 me orën tonë, në Steve Jobs Theatre në Californi, do të zbulohen modelet e rinj Apple. Për...

Apple do prezantojë ‘iPhone 11’ në Kaliforni

para 11 muajve - Sovrani

Apple prezanton sot në Kaliforni të SHBA-ve smartfonin ‘iPhone 11’ dhe risi të tjera për kërë vit. Tre thuhet se do të jetë numri i ri i smartfonëve që do prezantohen: iPhone 11, iPhone 11 pro dhe iPhone...

I shumëpritur, vjen iPhone 11

para 11 muajve - Fakti Ditor

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

Apple zbulon karakteristikat që do ti mungojnë iPhone 11

para 11 muajve - Insajderi

Apple është vetëm disa orë larg nga njoftimi i iPhone-it tjetër, dhe një burim i besueshëm në produktet e Apple është duke zbuluar karakteristikat kryesore që do t’i mungojnë telefonit të ri. Analisti...

Sot prezantohet iPhone 11, çfarë mund të prisni nga eventi i Apple

para 11 muajve - KosovaPress

Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se çfarë do të të rejash do të sjellë në prezantimin e shumëpritur, por shtatori është muaji kur azhornohet gama e iPhone-ve, produkt ky nga i cili vazhdojnë...

Kur nis prezantimi i iPhone 11 dhe si ta shikoni ‘live’?

para 11 muajve - Aktuale

Kanë arritur orët e fundit, para fillimit të prezantimit më të rëndësishëm të këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të...

iPhone XR dominoi shitjet e Apple në gjysmën e parë të 2019

para 11 muajve - Ekonomia Online

Këto ditë, çmimet e telefonave tanë inteligjentë po bëhen gjithnjë e më të shtrenjtë deri në pikën kur pajisjet e intervalit mesatar kanë filluar të duken si alternativa mjaft të mira. Kjo mund të jetë...

Sot nis prezantimi i iPhone 11 dhe ja se si ta shikoni ‘live’?

para 11 muajve - Bota Press

Kanë arritur orët e fundit, para fillimit të prezantimit më të rëndësishëm të këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të...

Kur nis prezantimi i iPhone 11 dhe si ta shikoni ‘live’?

para 11 muajve - Gazeta Express

Kanë arritur orët e fundit, para fillimit të prezantimit më të rëndësishëm të këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të...

Bëhet e ditur ora kur fillon prezantimi i iPhone 11

para 11 muajve - InfoMagazin

Kanë arritur orët e fundit, kur fillon prezantimi më i rëndësishëm i këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të rejat e...

Apple do ta prezantojë iPhone 11, drejtpërdrejt në YouTube

para 11 muajve - Gazeta Observer

Më nëntë shtator, Apple do të prezantojë më në fund iPhone 11 dhe Pro, si dhe Apple Watche. Si zakonisht, Apple e prezanton drejtpërdrejtë në internet në Safari, Chrome dhe Firefox, sikur edhe në Apple...

Apple do ta prezantojë iPhone 11, drejtpërdrejt në YouTube

para 11 muajve - Zhurnal

Më nëntë shtator, Apple do të prezantojë më në fund iPhone 11 dhe Pro, si dhe Apple Watche. Si zakonisht, Apple e prezanton drejtpërdrejtë në internet në Safari, Chrome dhe Firefox, sikur edhe në Apple...

Apple prezanton smartfonin e lirë

para 11 muajve - Koha.mk

Gjiganti teknologjik Apple planifikon të sjellë në treg një iPhone të lirë, i cili do të plotësojë modelet më të mira që kompania do të zbulojë në ditët në vijim. Sipas gazetës ekonomike japoneze “Nikkei”,...

Për herë të parë Apple do të transmetojë prezantimin e iPhone në YouTube

para 11 muajve - Portalb

Apple po planifikon të transmetojë aktivitetin e saj të iPhone 11 në platformën e videove të YouTube. Është hera e parë që Apple transmeton një aktivitet të tillë në YouTube dhe do të zgjerojë në masë...

Për herë të parë Apple do të transmetojë prezantimin e iPhone në YouTube

para 11 muajve - Zhurnal

Vitin e kaluar Apple e transmetoi aktivitetin e prezantimit të iPhone në Twitter. Përdoruesit e Windows 10-ës mund ta ndiqnin që prej 2015-ës dhe kjo falë shfletuesit Microsoft Edge. Për herë të parë Apple...

​Apple prezanton smartfonin e lirë

para 11 muajve - Sovrani

Gjiganti teknologjik Apple planifikon të sjellë në treg një iPhone të lirë, i cili do të plotësojë modelet më të mira që kompania do të zbulojë në ditët në vijim. Sipas gazetës ekonomike japoneze “Nikkei”,...

Prezantimi i iPhone-ve, “Apple” transmeton për herë të parë në “YouTube”

para 11 muajve - Shekulli

Aktiviteti për iPhone 11 po planifikohet të transmetohet në “YouTube” nga “Apple”. Për herë të parë kompania e njohur pritet të transmetojë një aktivitet të tillë në platformën e videove për të zgjeruar...

Apple do ta prezantojë iPhone 11, drejtpërdrejt në YouTube

para 11 muajve - Periskopi

Më nëntë shtator, Apple do të prezantojë më në fund iPhone 11 dhe Pro, si dhe Apple Watche. Si zakonisht, Apple e prezanton drejtpërdrejtë në internet në Safari, Chrome dhe Firefox, sikur edhe në Apple...

​Apple prezanton smartfonin e lirë

para 11 muajve - RTV 21

Apple do të prezantojë më 10 shtator modelet iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Max. Gjiganti teknologjik Apple planifikon të sjellë në treg një iPhone të lirë, i cili do të plotësojë modelet më të mira që kompania...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK