http://kariera.mk

Pacolli takon ambasadoren e Francës në Kosovës – flasin për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi

para 6 muajve - Insajderi

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel. Pacolli e njoftoi ambasadoren e re për të arriturat e Kosovës...

Pacolli – Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë

para 6 muajve - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel,...

Pacolli takon ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para 6 muajve - Klan Kosova

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje në Kosovë....

Pacolli priti ambasadorin e ri të Norvegjisë, konfirmohet vullneti për thellim të bashkëpunimit

para 6 muajve - Koha.net

Prishtinë, 11 shtator –Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens...

Pacolli takon ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para 6 muajve - Medial

13:13, 11 Shtator 2019 Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur...

Haradinaj pret në takim ambasadoren e re të Francës

para 6 muajve - Insajderi

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot priti në takim njohës  ambasadoren e re të Francës, Marie-Christine Butel. Në këtë takim kryeministri e ka njoftuar  për progresin e  Kosovës, proceset aktuale ...

Haradinaj: Partneriteti me Francën është dhe do të jetë afatgjatë

para 6 muajve - Gazeta Express

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim njohës ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel. Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar...

Haradinaj: Partneriteti me Francën është dhe do të jetë afatgjatë, jemi mirënjohës për mbështetjen

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim njohës ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel. Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar...

Pacolli dhe Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë

para 6 muajve - Arbresh

Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel,...

Kryeministri në detyrë u takua me ambasadoren e re të Francës

para 6 muajve - Koha.net

Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Pacolli takohet me ambasadoren e re franceze në Kosovë, Marie Christine Butel

para 6 muajve - Ekonomia Online

Zëvendëskryeministri në detyrë, Behxhet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset...

Pacolli - Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë

para 6 muajve - KosovaPress

Ministri Pacolli shprehu gatishmëri për thellimin e mëtejmë të marrëdhënieve bilaterale ndërmjet dy vendeve. U shkëmbyen po ashtu pikëpamjet mbi mbarëvajtjen e zhvillimeve politike në Kosovë, rajon dhe...

Ramush Haradinaj takohet me ambasadoren e re të Francës Marie Christine Butel

para 6 muajve - Klan Kosova

Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para 6 muajve - Arbresh

Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para 6 muajve - Ekonomia Online

Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik...

Pacolli takohet me ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para 6 muajve - KosovaPress

Në takim të dy bashkëbiseduesit shkëmbyen pikëpamjet mbi mbarëvajtjen e zhvillimeve politike në Kosovë, rajon dhe më gjerë. Ministri Pacolli vuri në dukje marrëdhënien bilaterale dhe partneritetin strategjik...

Haradinaj takon ambasadoren e re franceze, flasin për thellimin e bashkëpunimit

para 6 muajve - Shenja

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel, të cilën e ka njoftuar për të arriturat e Kosovës, si dhe proceset aktuale politike. Haradinaj...

Haradinaj: Partneriteti me Francën është dhe do të jetë afatgjatë

para 6 muajve - KosovaPress

Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar për progresin e Kosovës dhe për orientimin properëndimor të shtetit të Kosovës dhe përkushtimin e institucioneve në zbatimin e rendit dhe ligjit,...

Haradinaj takon ambasadoren Marie Christine Butel

para 6 muajve - Arbresh

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj,  ka pritur në takime ambasadoren  e re të shtetit francez, Marie Christine Butel. Përmes një postimi në facebook, Haradinaj ka shkruar se Kosova është mirënjohëse...

Ramush Haradinaj takohet me ambasadoren e re të Francës Marie Christine Butel

para 6 muajve - Periskopi

Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Haradinaj takohet me ambasadoren e re të Francës Marie Christine Butel

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ramush Haradinaj, kryeministër në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para 6 muajve - GazetaBlic

“Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt, siç jemi të interesuar ta vazhdojmë këtë partneritet...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë

para 6 muajve - Gazeta Express

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj ka shkruar në Facebook se Norvegjia ishte ndër shtetet e para që...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë

para 6 muajve - Insajderi

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë,  Jens Eric Grondahl, të cilit i ka uruar mirëseardhje në Kosovës. Haradinaj përmes një postimit të tij, e ka...

Norvegjia mbështet konsolidimin ndërkombëtar të Kosovës

para 6 muajve - Sinjali

Norvegjia do ta vazhdojë mbështetjen për Kosovën sidomos në fushën e konsolidimit ndërkombëtar dhe thellimit të bashkëpunimit mes të dyja shteteve. Këtë mesazh e ka përcjellë sot në Prishtinë, ambasadori...

Haradinaj dhe ambasadori i ri norvegjez pajtohen për bashkëpunim në këto fusha

para 6 muajve - RTV 21

Haradinaj në takim me ambasadorin e ri norvegjez “Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt,...

Haradinaj takohet me ambasadorin norvegjez, e njofton  për proceset politike në vend

para 6 muajve - Klan Kosova

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pasë sot një takim mirëpritës me ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj tha se Norvegjia ishte ndër të parat që u rreshtua përkrah...

Haradinaj takohet me ambasadorin norvegjez, e njofton  për proceset politike në vend

para 6 muajve - Medial

11:16, 10 Shtator 2019 Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pasë sot një takim mirëpritës me ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj tha se Norvegjia ishte ndër të parat...

Haradinaj thotë se Kosova ka vullnet të thellojë bashkëpunimet me Norvegjinë

para 6 muajve - Koha.net

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl. Me të thotë të ketë biseduar edhe për përgatitjet për zgjedhjet e parakohshme....

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para 6 muajve - Infokusi

“Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt, siç jemi të interesuar ta vazhdojmë këtë partneritet...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj ka shkruar në Facebook se Norvegjia ishte ndër shtetet e para që...

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para 6 muajve - Periskopi

“Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt, siç jemi të interesuar ta vazhdojmë këtë partneritet...

Norvegjia do ta vazhdojë mbështetjen për Kosovën

para 6 muajve - KosovaLive360

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl. Ai ta se Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat...

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para 6 muajve - KosovaPress

Duke e uruar për detyrën e re në vend, Kryeministri në detyrë Haradinaj ka theksuar se Kosova ka qenë me fat që në periudhat kyçe të shtetndërtimit ka pasur në krah vende si Norvegjia që e kanë mbështetur...

Kryeministri në detyrë Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para 6 muajve - Arbresh

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondah l. “Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë

para 6 muajve - Epoka e Re

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl, të cilit ia ka shprehur vullnetin e Kosovës për thellimin e mëtejmë të...

Haradinaj thotë se Kosova ka vullnet të thellojë bashkëpunimet me Norvegjinë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl. Me të thotë të ketë biseduar edhe për përgatitjet për zgjedhjet e parakohshme....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK