http://kariera.mk

Dhunë familjare, nipi rrah gjyshen

më 9.2019 - Zhurnal

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit...

Një rast i pazakontë ka ndodhur dje në Suharekë

më 9.2019 - Aktuale

Policia e Kosovës ka treguar se një person ka rrahur gjyshen e tij, shkruan lajmi.net. I njëjti fillimisht kishte ushtruar edhe dhunë psikike ndaj saj. Më vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Arresohen një femër dhe një mashkull për prostitucion në Prizren

më 9.2019 - Sinjali

Nën dyshimin se kanë kryer veprën penale ‘marrje me prostitucion’, janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës. Personat e arrestuar pas intervistimit...

Në Prishtinë e Suharekë arrestohen dy persona për dhunë në familje

më 9.2019 - Koha.net

Në Prishtinë dje është arrestuar një burrë me dyshimin se ka rrahur bashkëshorten e tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten...

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

më 9.2019 - Insajderi

Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës. Të njëjtit pas intervistimit...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - Gazeta Express

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit...

Dhunë në familje, burri rrah gruan

më 9.2019 - Insajderi

Është arrestuar një person pasi që për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten. Rasti ka ndodhur në mëngjesin e të hënës në Prishtinë, raporton Policia e Kosovës. Sipas policisë,...

Në Prizren arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

më 9.2019 - Koha.net

Policia e Kosovës bën të ditur përmes një komunikate për media se ka arrestuar në Prizren më 9 shtator dy persona të dyshuar për prostitucion. “Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri

më 9.2019 - Gazeta Express

Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë...

Nipi rrah gjyshen në Suharek

më 9.2019 - Insajderi

Një person është arrestuar dje gjatë ditës në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar...

Zhduket një vajzë në Prishtinë

më 9.2019 - Koha.net

Raportohet se një vajzë është zhdukur në Prishtinë, në lagjen Dardania më 09.09.2019. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe nuk dihet...

Dy meshkuj e fyejnë dhe e rrahin një femër në Pejë

më 9.2019 - Sinjali

Dy persona në fshatin Nakullë të Pejës janë arrestuar nga Policia. Siç njofton Policia, njëri prej tyre fillimisht e ka fyer një femër, ndërsa tjetri e ka sulmuar atë fizikisht, shkruan Sinjali. Viktima...

Dalin pamjet si në filma/ Me armë në duar, duke qëlluar dhe teksa ndiqen me vrap, kush është personi që trazoi qytetin

më 9.2019 - Sot News

Dalin pamjet nga te shtënat me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Kamerat kane kapur momentin e te shtenave dhe me pas personat duke vrapuar qe qellojne me armë zjarri. Sinjali raportoi ekskluzivisht...

Nipi sulmon fizikisht gjyshen

më 9.2019 - Infokusi

Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është...

Rrah bashkëshorten, arrestohet e më pas lirohet i dyshuari

më 9.2019 - Gazeta Express

Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës njofton se mashkulli K/Shqiptar ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij ditën e djeshme në Prishtinë. I dyshuari është arrestuar, pasi si pasojë e sulmit fizik...

Arrestohet pasi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes

më 9.2019 - Klan Kosova

Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Dy persona sulmojnë fizikisht një femër në Pejë

më 9.2019 - Insajderi

Policia e Kosovës dje gjatë ditës në Pejë ka arrestuar dy persona pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një femër. “Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi fillimisht njëri prej tyre...

Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë- me revole në duar dhe duke u ndjekur

më 9.2019 - Zhurnal

Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me...

Zhduket një femër në Prishtinë

më 9.2019 - Gazeta Express

Policia e Kosovës njofton se në Lagjen Dardania në Prishtinë më datë 09.09.2019, në orën 08:00, një ankues mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe...

Zhduket një vajzë në Prishtinë

më 9.2019 - Klan Kosova

Një person dje në Prishtinë ka raportuar në polici se motra e tij ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Sipas raportit 24 orësh të policisë njësitë policore janë duke e hetuar rastin, njofton Klan Kosova.

Zhduket një femër në Prishtinë

më 9.2019 - Zhurnal

Prishtinë, 11 shtator- Policia e Kosovës njofton se në Lagjen Dardania në Prishtinë më datë 09.09.2019, në orën 08:00, një ankues mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare...

Arrestohet pasi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes

më 9.2019 - Medial

10:42, 11 Shtator 2019 Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të...

Arrestohen dy nga katër të dyshuarit që plagosën dje një person në Pejë

më 9.2019 - Klan Kosova

Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar në rast, ku të njëjtit...

Arrestohen dy nga katër të dyshuarit që plagosën dje një person në Pejë

më 9.2019 - Medial

10:29, 11 Shtator 2019 Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar...

Nipi e rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - RTV 21

Ai është arrestuar Një person është arrestuar dje rreth orës 16:00 në Suharekë pasi që ka rrahur gjyshen e tij. Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj të moshuarës....

Dalin detaje të reja nga plagosja e djeshme në Prishtinë: Të shtënat erdhën nga një makinë

më 9.2019 - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me disa të shtëna që ndodhën dje në rr. “Afrim Vitia” në Prishtinë ku mbeti i plagosur një person. Policia thotë se nga një veturë në lëvizje në të cilën ishin...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, plagoset një person

më 9.2019 - Insajderi

Një person është plagosur në këmbë pasi që tre persona të cilët ishin në një veturë kanë shtënë me armë zjarri dhe të njejtit janë larguar nga vendi i ngjarjes. Rasti ka ndodhur dje në mesditë në rrugën...

Shqetësuese dhuna në familje: Nipi rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - GazetaBlic

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit...

Zhduket një vajzë në Prishtinë

më 9.2019 - Insajderi

Një vajzë ka humbur që nga dita e hënë në Prishtinë njofton Policia e Kosovës. Ky rast në polici është raportuar nga vëllai i viktimës, i cili ka thanë se motra e tij ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja...

Arrestohen nën dyshimin se merren me prostitucion, lirohen në procedurë të rregulltë

më 9.2019 - Klan Kosova

Dy të dyshuar janë arrestuar nga policia më 9 shtator në Prizren, nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’. Sipas raportit 24 orësh të policisë të njëjtit pas intervistimit në konsultim...

Dy persona sulmojnë fizikisht një femër në Pejë

më 9.2019 - GazetaBlic

Policia e Kosovës dje gjatë ditës në Pejë ka arrestuar dy persona pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një femër. “Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi fillimisht njëri prej tyre...

Arrestohet pasi ka plagosur me armë një person

më 9.2019 - Klan Kosova

Tre persona të cilët ishin në një veturë dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga rruga “Afrim Vitia” në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave një njeri është plagosur në këmbë...

Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë – me revole në duar dhe duke u ndjekur

më 9.2019 - Gazeta Express

Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me...

Arrestohen nën dyshimin se merren me prostitucion, lirohen në procedurë të rregulltë

më 9.2019 - Medial

10:20, 11 Shtator 2019 Dy të dyshuar janë arrestuar nga policia më 9 shtator në Prizren, nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’. Sipas raportit 24 orësh të policisë të njëjtit...

Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës

më 9.2019 - Albeu

Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me...

Dalin detaje të reja nga plagosja e djeshme në Prishtinë: Të shtënat erdhën nga një automjet

më 9.2019 - OraInfo

Detaje të reja nga plagosja e djeshme në Prishtinë: Të shtënat erdhën nga një makinë. Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me disa të shtëna që ndodhën dje në rr. “Afrim Vitia” në Prishtinë ku mbeti...

Rrahu gjyshen e tij, arrestohet djali nga Suhareka

më 9.2019 - Sinjali

Një person i gjinisë mashkullore është prangosur dje në Suharekë, pasi siç njofton policia, ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshës së tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri

më 9.2019 - Sinjali

Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Përkundër se fillimisht ishin gjuajtur me armë zjarri asnjë person nuk kishte mbetur i lënduar. Por...

Zhduket një vajzë në Prishtinë

më 9.2019 - GazetaBlic

Një vajzë ka humbur që nga dita e hënë në Prishtinë njofton Policia e Kosovës. Ky rast në polici është raportuar nga vëllai i viktimës, i cili ka thanë se motra e tij ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja...

Zhduket një vajzë në Prishtinë

më 9.2019 - Sinjali

Një vajzë është raportuar e zhdukur në lagjen Dardania, në Prishtinë. Policia njofton se rastin e ka lajmëruar vëllai i viktimës dhe se ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar...

Detaje nga plagosja e të martës në Prishtinë

më 9.2019 - Infokusi

Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona. Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes...

Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës

më 9.2019 - Tetova Sot

Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me...

Video nga vendi ku u plagos një person në Pejë

më 9.2019 - Infokusi

Të martën rreth orës 12:30 është plagosur një person në Pejë pas të shtënave  me armë zjarri, dhe pas disa orësh është arrestuar edhe i dyshuari. Lajmin  për Gazetën inFokus e ka bërë të ditur  Driton...

Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë – me revole në duar dhe duke u ndjekur

më 9.2019 - Sinjali

Sinjalizuesit kanë dërguar një video nga momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri në drejtim të njërit-tjetrit. Në...

Plagosja si në filma në Pejë, me armë u qëllua një person i pafajshëm

më 9.2019 - Lajm

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja për plagosjen e djeshme në Pejë. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka sqaruar se deri tek gjuajtja me armë ka ardhur pasi që pas një mosmarrëveshje në...

Vëllai raporton në polici motrën e zhdukur

më 9.2019 - Arbresh

Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai...

Plagoset gabimisht personi që nuk ishte i involvuar në përleshjen e 4 personave në Pejë

më 9.2019 - Arbresh

Gjatë ditë së djeshme, në qytetin e Pejës, pas një mosmarrëveshje në rrugë janë përleshur dhe njëkohësisht janë gjuajtur me armë zjarri 4 persona të dyshuar ndërmjet vete, thuhet ne njoftimin e Policisë...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri

më 9.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - Gazeta Observer

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit...

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë

më 9.2019 - Arbresh

Në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme sa ishin duke lëvizur me veturë që ishin 3 persona, dyshohet e se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga vendi i ngjarjes, thuhet në raportin...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - Bota Press

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri

më 9.2019 - Gazeta Monitor

Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë...

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

më 9.2019 - KosovaPress

Të njëjtit pas intervistimit në konsultim me gjyqtarin e Gjykatës Themelore Prizren, Divizioni për Kundërvajtje, janë liruar në procedurë të rregullt. Rasti ka ndodhur dy ditë më parë në orët e mbrëmjes./KosovaPress/...

Vetëm dje kanë ndodhur 56 aksidente dhe janë arrestuar 22 persona

më 9.2019 - Arbresh

Gjatë 24 orëve, Policia e Kosovës njofton publikun se janë arrestuar vetëm dje 22 persona, ku prej tyre 12 janë dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, gjithashtu njofton se...

Dalin detaje të reja nga ngjarja e djeshme në Prishtinë: Të shtënat erdhën nga një makinë

më 9.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Tre persona të cilët ishin në një veturë dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga rruga “Afrim Vitia” në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave një njeri është...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - Periskopi

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit...

Arrestohen dy persona nën dyshimin se merren me prostitucion

më 9.2019 - Periskopi

Dy të dyshuar janë arrestuar nga policia më 9 shtator në Prizren, nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’. Sipas raportit 24 orësh të policisë të njëjtit pas intervistimit në konsultim...

Arrestohet një mashkull pasi që rrahu bashkëshorten në Prishtinë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës njofton se në Prishtinë më datë 10.09.2019, në orën 08:30, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij...

Zhduket një femër në Prishtinë

më 9.2019 - Bota Press

Botapress 11 Shtator – Policia e Kosovës njofton se në Lagjen Dardania në Prishtinë më datë 09.09.2019, në orën 08:00, një ankues mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare...

​Zhduket një femër në Prishtinë

më 9.2019 - Periskopi

Një person në Lagjen ‘Dardania’ ka raportuar në polici se motra e tij, ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin. Rasti ka ndodhur dy ditë më parë ,...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë

më 9.2019 - KosovaPress

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo...

Arrestohet pasi ka plagosur me armë një person

më 9.2019 - Periskopi

Tre persona të cilët ishin në një veturë dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga rruga “Afrim Vitia” në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave një njeri është plagosur në këmbë...

Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë – me revole në duar dhe duke u ndjekur [Video]

më 9.2019 - Fakti Ditor

Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me...

Dalin detaje të reja nga ngjarja e djeshme në Prishtinë: Të shtënat erdhën nga një makinë

më 9.2019 - Bota Press

Botapress 11 Shtator – Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me disa të shtëna që ndodhën dje në rr. “Afrim Vitia” në Prishtinë ku mbeti i plagosur një person. Policia thotë se nga një veturë në lëvizje...

Arrestohen një mashkull dhe një femër për prostitucion

më 9.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës njofton se në Prizren më datë 09.09.2019, në orën 21:30, raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një...

Zhduket një femër në Prishtinë

më 9.2019 - Gazeta Observer

Policia e Kosovës njofton se në Lagjen Dardania në Prishtinë më datë 09.09.2019, në orën 08:00, një ankues mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe...

Policia jep detaje rreth plagosjes së djeshme në Pejë

më 9.2019 - Periskopi

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja për plagosjen e djeshme në Pejë. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka sqaruar se deri tek gjuajtja me armë ka ardhur pasi që pas një mosmarrëveshje në...

Rrah bashkëshorten, arrestohet

më 9.2019 - KosovaPress

Si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm./KosovaPress/...

Zhduket një femër në Prishtinë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës njofton se në Lagjen Dardania në Prishtinë më datë 09.09.2019, në orën 08:00, një ankues mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe...

Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë- me revole në duar dhe duke u ndjekur

më 9.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa...

Plagosja si në filma në Pejë, me armë u qëllua një person i pafajshëm

më 9.2019 - Sovrani

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja për plagosjen e djeshme në Pejë. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka sqaruar se deri tek gjuajtja me armë ka ardhur pasi që pas një mosmarrëveshje në...

Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë – me revole në duar dhe duke u ndjekur

më 9.2019 - Periskopi

Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me...

Prishtinë: Plagoset një person, dorëzohet sulmuesi

më 9.2019 - Klan Kosova

Të shtëna me armë zjarri pati edhe sot në Prishtinë. Disa persona u gjuajtën me armë, ndërsa njëri prej tyre mori edhe plagë derisa i dyshuari u arrestua, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Drin Demiri.

​Super Kosova shënon dy gola të shpejtë

më 9.2019 - KosovaPress

Berisha shënoi golin e dytë për Kosovën në këtë ndeshje dhe pas pak minutash ishte Muriqi që shënoi golin e tretë për Kosovën, raporton KosovaPress. Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga...

Publikohen pamjet e para nga momenti i plagosjes në Pejë

më 9.2019 - GazetaBlic

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në Pejë, më saktësisht në rrugën “Nënë Tereza”, ku një person ka mbetur i plagosur. Të shtënat në mes të ditës kanë shkaktuar panik të madhe tek qytetarët. Në...

Arrestohet personi i tretë i dyshuar për plagosjen në Pejë, policia në kërkim të personit të katërt

më 9.2019 - Shprehja

Sot ka ndodhur një plagosje në Pejë në rrugën “Nëna Terezë”. Në këtë rast ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal të Pejës. Sipas mjekëve në këtë spital,...

​Limaj e shikon ndeshjen Kosovë-Angli në selinë e Nismës

më 9.2019 - KosovaPress

Bashkë me strukturat e partisë dhe simpatizantë të Nismës, ai po e përcjellë ndeshjen e cila po zhvillohet në stadiumin “St Mary’s” në Southampton./KosovaPress/ Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

Dalin pamje nga ngjarja e sotme në Pejë

më 9.2019 - OraInfo

Të shtëna janë dëgjuar sot në qytetin e Pejës. Pas disa kërkimeve disa orëshe Policia e Kosovës ka arritur që të prangos një person dhe ka shpallur në kërkim dy persona të tjerë si të dyshuar për ngjarjen...

Pamje nga plagosja në Pejë – “Ik more budall se po të gjujnë..”

më 9.2019 - Insajderi

Pas disa kërkimeve disa orëshe Policia e Kosovës ka arritur që të arrestojë një person dhe ka shpallur në kërkim dy persona të tjerë si të dyshuar për plagosjen e sotme që ka ndodhur në qytetin e Pejës....

Prishtinë: Plagoset një person, dorëzohet sulmuesi

më 9.2019 - InfoMagazin

Të shtëna me armë zjarri pati edhe sot në Prishtinë. Disa persona u gjuajtën me armë, ndërsa njëri prej tyre mori edhe plagë derisa i dyshuari u arrestua, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Drin Demiri.

“Ik more budall se po të gjujnë..” pamje nga plagosja e sotme në Pejë

më 9.2019 - Gazeta Express

Pas disa kërkimeve disa orëshe Policia e Kosovës ka arritur që të arrestojë një person dhe ka shpallur në kërkim dy persona të tjerë si të dyshuar për plagosjen e sotme që ka ndodhur në qytetin e Pejës,...

Dorëzohet në polici personi që kreu plagosje sot në Prishtinë

më 9.2019 - Sinjali

Vetëm disa orë pasi në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë kishte plagosur një person të moshës 20 vjecare, autori i kësaj ngajrje është vetëdorëzuar në polici. Ai ka dorëzuar edhe armën me të cilën dyshohet...

Arrestohet personi i tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - Tetova Sot

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arritur që ta arrestojë edhe personin e tretë të dyshuar të rastit të plagosjes sot në rrugën “Nëna Terezë”- Pejë. Ndërkohë, policia po punon...

I dyshuari për plagosje në Prishtinë, vetëdorëzohet në polici

më 9.2019 - Insajderi

Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri në rrugën”Afrim Vitija”, ku ka mbetur një person i lënduar. Policia ka bërë të ditur se e ka identifikuar personin e dyshuar të cilit i ka bërë ftesë...

Arrestohet personi i tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - Gazeta Express

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arritur që ta arrestojë edhe personin e tretë të dyshuar të rastit të plagosjes sot në rrugën “Nëna Terezë”- Pejë. Ndërkohë, policia po punon...

Plagosja në Pejë, arrestohet personi i tretë

më 9.2019 - Insajderi

Ndërkohë, policia po punon intensivisht për arrestimin e personit të katërt të këtij incidenti me armë. Si pasojë e këtij incidenti një person është plagosur, i njëjti është dërguar në Spitalin Rajonal...

Plagosja në Prishtinë, i dyshuari dorëzohet në polici

më 9.2019 - Gazeta Express

Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person ka mbetur i plagosur Policia ka bërë të ditur se e ka identifikuar personin e dyshuar të cilit i ka bërë ftesë për t;u paraqitur...

Policia arreston edhe personin e tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - GazetaBlic

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arritur që ta arrestojë edhe personin e tretë të dyshuar të rastit të plagosjes sot në rrugën “Nëna Tereze”- Pejë. Ndërkohë, policia po punon...

Dorëzohet në polici i dyshuari për plagosjen në Prishtinë

më 9.2019 - OraInfo

Një plagosje ka ndodhur sot në Prishtinë. Sot në qendër të Prishtinës ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person ka mbetur i plagosur. Policia ka bërë të ditur se e ka identifikuar...

Arrestohet personi i tretë për plagosjen në Pejë

më 9.2019 - Sinjali

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë në Pejë. Përmes një komunikate për medie, policia në Pejë ka njoftuar se ka arrestuar edhe personin e tretë për këtë rast, ndërkaq është në kërkim...

Arrestohet edhe personi i tretë për plagosjen në Pejë

më 9.2019 - RTV 21

Në kërkim edhe personi i katërt Një person është plagosur sot rreth orës 12:43 në rrugën “Nëna Terezë” në Pejë . Policia e Kosovës më herët njoftoi se është arrestuar një dyshuar për plagosjen. Më herët...

Arrestohet një i dyshuar për plagosjen në Prishtinë

më 9.2019 - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për plagosje në Prishtinë. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Prishtinës. “I dyshuari është arrestuar...

Arrestohet një i dyshuar për plagosjen në Prishtinë

më 9.2019 - Medial

17:45, 10 Shtator 2019 Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për plagosje në Prishtinë. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Prishtinës. “I dyshuari...

Arrestohet një i dyshuar për plagosjen në Prishtinë

më 9.2019 - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për plagosje në Prishtinë. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Prishtinës. “I dyshuari është arrestuar...

Plagosi një person në pikë të ditës, policia arreston të dyshuarin nga Peja

më 9.2019 - Gazeta Express

Sot në Pejë është plagosur një person ndërsa i dyshuari kishte ikur nga vendi i ngjarjes. Policia ka thënë për Express se i dyshuari ishte emër i njohur, ndërkaq pas disa orësh policia ka arritur ta arrestojë...

Plagosja në Pejë, policia jep detajet e fundit

më 9.2019 - OraInfo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në rrugën “Nëna Terezë” në Pejë. Një person është plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri. Policia e Kosovës ka dhënë versionin e saj përkitazi me...

Arrestohet një person për plagosjen në Pejë

më 9.2019 - RTV 21

Edhe dy të dyshuar në kërkim Një person është plagosur sot rreth orës 12:43 në rrugën “Nëna Terezë” në Pej ë. Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një dyshuar për plagosjen. “Policia ka zbuluar...

Dalin pamjet e para nga momenti i plagosjes në Pejë

më 9.2019 - Sovrani

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në Pejë, më saktësisht në rrugën “Nënë Tereza”, ku një person ka mbetur i plagosur. Të shtënat në mes të ditës kanë shkaktuar panik të madhe tek qytetarët. Në...

Plagosja në Pejë- Policia arreston një person, në kërkim edhe për dy të tjerë

më 9.2019 - GazetaBlic

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arrestuar një person të dyshuar dhe është në kërkim të dy të tjerëve të involvuar në rastin e sotëm të plagosjes së një personi në rrugën...

Arrestohet një person i dyshuar për plagosjen në Pejë, dy të tjerë në arrati

më 9.2019 - Sinjali

Një person të dyshuar për sulmin e armatosur në Pejë ku mbeti i  plagosur një qytetar është arrestuar nga Policia pas një pune intensive kërkimore. Përmes një komunikate për medie, policia në Pejë ka njoftuar...

Policia jep detaje të plagosjes në Pejë, sulmuesi në pranga e i plagosuri në spital

më 9.2019 - Koha.net

Policia e Kosovës njofton se rreth orës 12:43 të ditës së sotme, është njoftuar për të shtëna me armë zjarri në rrugën “Nëna Terezë”, në Pejë. “Menjëherë njësitet relevante të policisë kanë shkuar në vendngjarje...

Foto nga vendi në Pejë ku mbeti i plagosur një person

më 9.2019 - Gazeta Express

Pasditen e sotme në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku një person ka mbetur i plagosur, ndërsa dorasi i njohur për policinë ka ikur nga vendi i ngjarjes Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi...

Arrestohet shefi që plagosi punëtorin në Prishtinë

më 9.2019 - Infokusi

Mesditën e së martës në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë është plagosur një person pas të shtënave me armë zjarri. Pronari i kompanisë “Comnicom Marketing”, Fazli Dibrani, dyshohet se ka qëlluar me armë...

Arrestohet personi i tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - Periskopi

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arritur që ta arrestojë edhe personin e tretë të dyshuar të rastit të plagosjes sot në rrugën “Nëna Tereze”- Pejë. Ndërkohë, policia po punon...

Arrestohet personi i tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arritur që ta arrestojë edhe personin e tretë të dyshuar të rastit të plagosjes sot në rrugën “Nëna Terezë”- Pejë. Ndërkohë, policia po punon...

Plagosja në Prishtinë, i dyshuari arrestohet, viktima lirohet nga spitali

më 9.2019 - Gazeta Monitor

Një plagosje ka ndodhur sot në Prishtinë. Në këtë rast është plagosur një person i cili ishte dërguar për të marrë ndihmën mjekësore në QKUK, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, mësohet se i dyshuari është arrestuar...

Arrestohet “Azem Sakica”

më 9.2019 - Infokusi

Të martën në Pejë është plagosur një person ndërsa i dyshuari kishte ikur nga vendi i ngjarjes. Policia ka thënë se i dyshuari ishte emër i njohur, ndërkaq pas disa orësh policia ka arritur ta arrestojë...

Si e plagosi nga vetura shefi punëtorin e tij në Prishtinë

më 9.2019 - Sinjali

Pronari i kompanisë “Comnicom Marketing”, Fazli Dibrani, dyshohet se e ka shtënë me armë drejt punëtorit të tij, Bers Statovcit, duke e lënë të plagosur, raporton Gazeta Sinjali. Statovci është plagosur...

Arrestohet i dyshuari që e plagosi një person në Pejë

më 9.2019 - Infokusi

Të martën në Pejë është plagosur një person ndërsa i dyshuari kishte ikur nga vendi i ngjarjes. Policia ka thënë se i dyshuari ishte emër i njohur, ndërkaq pas disa orësh policia ka arritur ta arrestojë...

“Ik more budall se po të gjujnë..” pamje nga plagosja e sotme në Pejë

më 9.2019 - Gazeta Observer

Pas disa kërkimeve disa orëshe Policia e Kosovës ka arritur që të arrestojë një person dhe ka shpallur në kërkim dy persona të tjerë si të dyshuar për plagosjen e sotme që ka ndodhur në qytetin e Pejës,...

“Ik more budall se po të gjujnë..” pamje nga ngjarja e sotme në Pejë

më 9.2019 - Bota Press

Pas disa kërkimeve disa orëshe Policia e Kosovës ka arritur që të arrestojë një person dhe ka shpallur në kërkim dy persona të tjerë si të dyshuar për plagosjen e sotme që ka ndodhur në qytetin e Pejës....

Foto nga vendi në Pejë ku mbeti i plagosur një person

më 9.2019 - Infokusi

Foto nga vendi në Pejë ku mbeti i plagosur një person Pasditen e së martës në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku një person ka mbetur i plagosur, ndërsa dorasi i njohur për policinë ka ikur nga...

Të shtënat me armë në Prishtinë, shefi e plagosi punëtorin

më 9.2019 - Sinjali

Mesditën e sotme në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë është plagosur një person pas të shtënave me armë zjarri. Gazeta Sinjali mëson nga burime të sigurta brenda Prokurorisë se pronari i kompanisë “Comnicom...

Arrestohet personi i tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - Arbresh

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arritur që ta arrestojë edhe personin e tretë të dyshuar të rastit të plagosjes sot në rrugën “Nëna Terezë”- Pejë. Ndërkohë, policia po punon...

Plagosja në Prishtinë, i dyshuari arrestohet, viktima lirohet nga spitali

më 9.2019 - Gazeta Observer

Një plagosje ka ndodhur sot në Prishtinë. Në këtë rast është plagosur një person i cili ishte dërguar për të marrë ndihmën mjekësore në QKUK, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, mësohet se i dyshuari është arrestuar...

Prishtinë, plagoset një person, i dyshuari dorëzohet në polici

më 9.2019 - Arbresh

Një plagosje ka ndodhur sot në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se e ka identifikuar personin e dyshuar dhe është vënë në kërkim të tij. Policia poashtu njofton se pas thirrjes nga ana e policisë i...

Arrestohet edhe dyshuari i 3 për plagosjen në Pejë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arritur të arrestoj edhe të dyshuarin e 3 për plagosjen në pejë gjatë ditës së sotme, pas një pune intensive për të kapur të dyshuarit. “Policia e Kosovës pas një pune...

Plagosja me armë zjarri në Pejë: Ky është identiteti i viktimës dhe i të dyshuarit

më 9.2019 - Gazeta Express

Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Express. Gazeta mëson se personi i cili po kërkohet si i dyshuar nga policia e që e besohet...

‘Azem Sakica’ plagos një person në Pejë, ja kush është viktima

më 9.2019 - OraInfo

Një person para pak çastesh është plagosur në Pejë. Mësohet se personi i cili po kërkohet si i dyshuar nga policia e që e besohet se e ka kryer plagosjen është Azem Uka, i njohur në Pejë si ‘Azem Sakica’....

Arrestohet personi i tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - KosovaPress

Ndërkohë, policia po punon intensivisht për arrestimin e personit të katërt të këtij incidenti me armë. Si pasojë e këtij incidenti një person është plagosur, i njëjti është dërguar në Spitalin Rajonal...

Arrestohet personi i tretë për plagosje në Pejë

më 9.2019 - Gazeta e re

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arritur që ta arrestojë edhe personin e tretë të dyshuar të rastit të plagosjes sot në rrugën “Nëna Tereze”- Pejë. Ndërkohë, policia po punon...

Plagosja në Pejë, një i arrestuar – policia në kërkim edhe për dy të tjerë

më 9.2019 - Gazeta e re

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arrestuar një person të dyshuar dhe është në kërkim të dy të tjerëve të involvuar në rastin e sotëm të plagosjes së një personi në rrugën...

Kjo është gjendja e personit që u plagos sot në Prishtinë

më 9.2019 - RTV 21

Plagosje në Prishtinë Një person është plagosur, pas të shtënave me armë zjarri mesditën e së martës në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë. Sipas drejtorit të Emergjencës në QKUK, Basri Lenjani, i plagosuri...

Plagosja në Prishtinë, i dyshuari dorëzohet në polici

më 9.2019 - Periskopi

Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person ka mbetur i plagosur Policia ka bërë të ditur se e ka identifikuar personin e dyshuar të cilit i ka bërë ftesë për t;u...

Flasin nga QKUK-ja , kjo është gjendja e të plagosurit në Prishtinë

më 9.2019 - Gazeta Express

Sot në lagjen “Afrim Vitija” të Prishtinës ndodhi një incident me armë zjarri nga i cili një person mbeti i plagosur. Personi i plagosur është qëlluar në pjesën e nëngjurit apo kërci dhe është jashtë rrezikut...

Arrestohet një i dyshuar për plagosjen në Prishtinë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për plagosje në Prishtinë. Lajmin për Ekonomia Online ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për Rajonin e Prishtinës. Sipas  Policisë i dyshuari...

Flasin nga QKUK , kjo është gjendja e të plagosurve në Prishtinë

më 9.2019 - Gazeta Express

Sot në lagjen “Afrim Vitija” të Prishtinës ndodhi një incident me armë zjarri nga i cili një person mbeti i plagosur. Personi i plagosur është qëlluar në pjesën e nëngjurit apo kërci dhe është jashtë rrezikut...

Mjekët në QKUK flasin për gjendjen e të plagosurit në qendër të Prishtinës

më 9.2019 - OraInfo

Një person ka mbetur i ploagusur sot në lagjen “Afrim Vitija” të Prishtinës. Personi i plagosur është qëlluar në pjesën e nëngjurit apo kërci dhe është jashtë rrezikut për jetë. Lajmin e ka konfirmuar...

Gjuajtja me armë në Prishtinë, kjo është gjendja e të plagosurit

më 9.2019 - GazetaBlic

Një person është plagosur, pas të shtënave me armë zjarri mesditën e së martës në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë. Sipas drejtorit të Emergjencës në QKUK, Basri Lenjani, i plagosuri është jashtë rrezikut...

Të shtënat me armë në Prishtinë, shefi e plagosi punëtorin

më 9.2019 - Infokusi

Mesditën e sotme në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë është plagosur një person pas të shtënave me armë zjarri. Gazeta Sinjali mëson nga burime të sigurta brenda Prokurorisë se pronari i kompanisë “Comnicom...

Mejkët në QKUK flasin për gjendjen e të plagosurit në qendër të Prishtinës

më 9.2019 - OraInfo

Një person ka mbetur i ploagusur sot në lagjen “Afrim Vitija” të Prishtinës. Personi i plagosur është qëlluar në pjesën e nëngjurit apo kërci dhe është jashtë rrezikut për jetë. Lajmin e ka konfirmuar...

Video nga vendi në Prishtinë ku mbeti i plagosur një person

më 9.2019 - Gazeta Express

Mesditën e sotme në rrugën “Afrim Vitija“ ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person ka mbetur i plagosur Rastin për Express e ka konfirmuar edhe zyra për informim e policisë në...

Arrestohet një person për plagosjen në Pejë, dy të tjerë në kërkim

më 9.2019 - Arbresh

Policia e ka arrestuar një person në lidhje me rastin e para pak orësh, nga ku pas një shkëmbim zjarri është plagosur një person. Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Policia e Kosovës....

Flasin nga QKUK – kjo është gjendja shëndetësore e të plagosurit në Prishtinë

më 9.2019 - Insajderi

Personi i plagosur sot në Prishtinë në lagjen “Afrim Vitija”, ndodhet jashtë rrezikut për jetë. Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar drejtori i Emergjencës në QKUK, Basri Lenjani . Lenjani ka bërë të...

Dy të dyshuar për plagosjen në Pejë

më 9.2019 - Sinjali

Policia e Kosovës ende nuk ka arritur ta kap asnjërin nga të dyshuarit të cilët plagosën një person në Pejë. Zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës ka bërë të ditur për Sinjalin se lidhur me këtë rast prokurori...

Plagosja në Pejë- Policia arreston një person, në kërkim edhe për dy të tjerë

më 9.2019 - Sovrani

Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore ka arrestuar një person të dyshuar dhe është në kërkim të dy të tjerëve të involvuar në rastin e sotëm të plagosjes së një personi në rrugën...

Plagosja në Pejë, një i arrestuar dhe dy në arrati

më 9.2019 - Gazeta Observer

Sot rreth orës 13:00, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Nëna Terezë” në Pejë. Për këtë rast Indeksonline raportoi ekskluzivisht ndërsa tani Policia e Kosovës ka dhënë versionin e saj përkitazi...

Policia jep detaje për të plagosurin nga Peja

më 9.2019 - Ekonomia Online

Policia Rajonale në Pejë përmes një njoftimi ka dhënë detaje rreth plagojes së një personi gjatë ditës së sotme në rrugën “Nënë tereza” në këtë qytet. Policia ka njoftuar se personi  i plagosur është i...

Plagosja në Pejë, një i arrestuar dhe dy në arrati

më 9.2019 - Periskopi

Sot rreth orës 13:00, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Nëna Terezë” në Pejë. Si pasojë e këtij incidenti, sipas policisë, një person është plagosur, i njëjti është dërguar në Spitalin Rajonal...

Plagosja në Pejë, një i arrestuar – policia në kërkim edhe për dy të tjerë

më 9.2019 - KosovaPress

Policia ka bërë të ditur se tashmë dihet identiteti i dy personave që janë në kërkim, ndërkohë që edhe personi i plagosur i cili është në spital, gjendja e të cilit është jashtë rrezikut për jetë, konsiderohet...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – Policia jep detaje, ka të plagosur

më 9.2019 - Insajderi

Sot në Prishtinë janë dëgjuar të  shtëna me armë në rrugën”Afrim Vitija”, ku raportohet për një person të lënduar. Rastin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënsja e rajonit të Prishtinës Flora Ahmeti....

Çfarë po ndodhë në Kosovë, gjuajtje me armë gjithandej

më 9.2019 - Infokusi

Vetëm në  ditën e sotme të 10 shtatorit kanë ndodhur dy gjuajtje me armë zjarri në dy qytete. Qyteti i Prishtinës dhe i Pejës janë qytetet në të cilat ndodhën rastet ku mbetën 2 persona të plagosur. Rasti...

Detaje nga plagosja në Prishtinë, foto nga vendi i ngjarjes

më 9.2019 - Gazeta Express

Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Gazeta Express Rastin për Express e ka konfirmuar edhe zyra për informim e policisë në Prishtinë....

Plagosja në qendër të Prishtinës, dëshmitarët: dëgjuam britma, pastaj krisi alltia

më 9.2019 - OraInfo

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”. Policia e Kosovës ka konfirmuar se është plagosur një person. Banorët e lagjes i kanë thënë për lajmi. net se...

Të shtëna me armë në Pejë, një i plagosur

më 9.2019 - Insajderi

Rastin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova. Rugova ka thënë e si pasojë e të shtënave ka mbetur një person i plagosur,  kurse i dyshuari ka ikur nga vendi...

Mësohet identiteti i të dyshuarit dhe të plagosurit në Pejë

më 9.2019 - Sinjali

Azem Uka, i njohur në Pejë si ‘Azem Sakica’ është personi që e trazoi qytetin para pak minutash, raporton Gazeta Sinjali. Sinjali mëson pas të shtënave me armë, i plagosur ka mbetur Kushtrim Krasniqi....

Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

më 9.2019 - Telegrafi

Foto: Ilustrim

Të shtëna me armë në Pejë, plagoset një person

më 9.2019 - Gazeta Express

Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarru ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Gazeta Express Lajmin për Express e ka konfirmuar Zëdhënësi I policisë për Rajonin e...

Pejë, një i plagosur nga të shtënat me armë

më 9.2019 - Klan Kosova

Sot rreth orës 12:43, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Nëna Terezë” në Pejë, ku si pasojë një person ka mbetur i plagosur. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për...

Dy të plagosur në Kosovë brenda një ore

më 9.2019 - Sinjali

Dy persona kanë mbetur të plagosur brenda një ore në Kosovë. Kjo pasi që kanë ndodhur dy të shtëna armësh pothuajse në të njëjtën kohë, në dy vende të ndryshme të Kosovës. Njëra plagosje ka ndodhur në...

Të shtëna me armë në Pejë, plagoset një person

më 9.2019 - GazetaBlic

Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person është plagosur. Lajmin për Gazeta Blic e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova....

Pejë, një i plagosur nga të shtënat me armë

më 9.2019 - Medial

13:31, 10 Shtator 2019 Sot rreth orës 12:43, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Nëna Terezë” në Pejë, ku si pasojë një person ka mbetur i plagosur. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar...

Të shtëna me armë zjarri në pejë, një person i Plagosur

më 9.2019 - Infokusi

Një person është plagosur me armë zjerri në rrugën “Nënë Tereza” në Pejë. Lajmin e për Gazetën inFokus e ka përë të ditur  Driton Rugova, zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, “Rreth orës 12:30 Policia...

Plagosja e një personi me armë në Prishtinë – policia jep detaje

më 9.2019 - Klan Kosova

Sot rreth orës 12:00 janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë, ku si pasojë është plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë...

Të shtëna me armë zjarri një Pejë, plagoset një person

më 9.2019 - RTV 21

I dyshuari është në arrati Një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Pejë. Rastin e ka konfirmuar për portalin rtv21.tv, zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova,...

Plagoset një person në Prishtinë

më 9.2019 - RTV 21

Të shtëna me armë në Prishtinë Policia ka njoftuar se një person është plagosur sot rreth orës 12:00, në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë. Rastin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë...

Të shtëna me armë në Prishtinë

më 9.2019 - Gazeta Express

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”. Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.

Gjuajtje me armë në qendër të Prishtinës

më 9.2019 - OraInfo

Të shtëna me armë në Prishtinë. Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”. Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe...

Plagoset një person nga të shtënat me armë në Pejë

më 9.2019 - Sinjali

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë që kanë ndodhur para pak çastesh në Pejë. Lajmin për Gazetën Sinjali, e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova....

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

më 9.2019 - Alsat-M

Sot në mesditë janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në Prishtinë. Dyshohet se rasti ka ndodhur në rrugën “Afrim Vitia”, njofton Klan Kosova. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga të shtënat. Loading...

Flasin nga QKUK-ja , kjo është gjendja e të plagosurit në Prishtinë

më 9.2019 - Gazeta Monitor

Sot në lagjen “Afrim Vitija” të Prishtinës ndodhi një incident me armë zjarri nga i cili një person mbeti i plagosur. Personi i plagosur është qëlluar në pjesën e nëngjurit apo kërci dhe është jashtë rrezikut...

Të shtëna me armë në Prishtinë, një i plagosur

më 9.2019 - Koha.net

Sot rreth orës 12:00, ka pasur të shtëna me armë zjarri në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë. Gjatë të shtënave me armë, ka mbetur një person i plagosur, i cili është dërguar në QKUK për tretman mjekësor,...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – një i lënduar

më 9.2019 - Klan Kosova

Sot në mesditë janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në Prishtinë. Dyshohet se rasti ka ndodhur në rrugën “Afrim Vitia”, njofton Klan Kosova. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga të shtënat....

LAJMI I FUNDIT | Plagoset një person në Prishtinë

më 9.2019 - GazetaBlic

Para pak çastesh është plagosur një person me armë zjarri në Prishtinë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Afrim Vitija”, në afërsi të xhamisë “4 Llulla”, raporton GazetaBlic. Lajmin për një të plagosur e ka...

Plagoset një person në Prishtinë, Policia e Kosovës jep detaje

më 9.2019 - Sinjali

Një orë më parë në qendër të Prishtinës është plagosur një person nga të shtënat me armë zjarri. Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin për Gazetën Sinjali. Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë e...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

më 9.2019 - Sinjali

Të shtëna me armë zjarri ka pasur para pak minutave në kryeqytetit. Disa të shtëna të armës së zjarrit janë dëgjuar në Prishtinë, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Policia e Kosovës është...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – një i lënduar

më 9.2019 - Medial

13:02, 10 Shtator 2019 Sot në mesditë janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në Prishtinë. Dyshohet se rasti ka ndodhur në rrugën “Afrim Vitia”, njofton Klan Kosova. Ende nuk dihet nëse ka persona...

Plagosje me armë zjarri në Pejë, policia në aksion për kapjen e tij

më 9.2019 - Fakti Ditor

Sot në orën 12:43 minuta ka pasur të shtëna me armë zjarri në Pejë, ku një person ka mbetur i plagosur. I plagosuri është jashtë rrezikut për jetë dhe po trajtohet në spitalin e Pejës. Informacioni është...

LAJMI I FUNDIT: Të shtëna me armë në Prishtinë

më 9.2019 - GazetaBlic

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Afrim Vitia”. Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.

Ky është personi i plagosur në Pejë

më 9.2019 - Gazeta Observer

Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Express. Gazeta mëson se personi i cili po kërkohet si i dyshuar nga policia e që e besohet...

Të shtëna me armë në Pejë, plagoset një person

më 9.2019 - Tetova Sot

Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Gazeta Express Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e...

Plagosja me armë zjarri në Pejë: Ky është identiteti i viktimës dhe i të dyshuarit

më 9.2019 - Sovrani

Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Express. Gazeta mëson se personi i cili po kërkohet si i dyshuar nga policia e që e besohet...

I plagosuri në Prishtinë është jashtë rrezikut për jetë

më 9.2019 - KosovaPress

Sipas drejtorit të Emergjencës në QKUK, Basri Lenjani, i plagosuri është jashtë rrezikut për jetë. “Rreth orës 12:00 kemi pranuar një rast ku një person ka qenë i plagosur nën kyçin  e këmbës, për momentin...

QKUK-ja tregon për gjendjen e të plagosurit në Prishtinë

më 9.2019 - Periskopi

Një person ka mbetur i plagosur sot prapa Teatrit Kombëtar, në Prishtinë, pas gjuajtjeve me armë zjarri. Personi i plagosur në këtë incident është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës...

Dëshimtarët tregojnë për ngjarjen ku mbeti i plagosur një person: Shumë banorë ishin në ballkone

më 9.2019 - Gazeta Observer

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Afrim Vitija”. Policia e Kosovës ka konfirmuar se është plagosur një person. Banorët e lagjes i kanë thënë për lajmi.net se...

Një person i plagosur, policia jep detaje për gjuajtjen me armë në Prishtinë

më 9.2019 - Infokusi

Një person ka mbetur i lënduar pas gjuajtjeve me armë zjarri që kanë ndodhur rreth orës 12:00, prapa teatrit kombëtar në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka dhënë...

Flasin nga QKUK , kjo është gjendja e të plagosurve në Prishtinë

më 9.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Sot në lagjen “Afrim Vitija” të Prishtinës ndodhi një incident me armë zjarri nga i cili një person mbeti i plagosur. Personi i plagosur është qëlluar në pjesën e nëngjurit apo kërci dhe...

Flasin nga QKUK , kjo është gjendja e të plagosurve në Prishtinë

më 9.2019 - Bota Press

Sot në lagjen “Afrim Vitija” të Prishtinës ndodhi një incident me armë zjarri nga i cili një person mbeti i plagosur. Personi i plagosur është qëlluar në pjesën e nëngjurit apo kërci dhe është jashtë rrezikut...

Detaje nga plagosja në Prishtinë, foto nga vendi i ngjarjes

më 9.2019 - Gazeta Monitor

Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj një person është plagosur. Rastin për Express e ka konfirmuar edhe zyra për informim e policisë në Prishtinë. “Sot rreth orës 12:00,...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

më 9.2019 - Infokusi

Para pak minutash prapa teatrit në Prishtinë kanë ndodhur gjuajtje me armë zjarri. Akoma nuk ka shumë detaje për rastin. Gazeta inFokus do të ju mbaj të informuar për këtë rast. /Gazeta inFokus

Dëshimtarët tregojnë për ngjarjen ku mbeti i plagosur një person: Shumë banorë ishin në ballkone

më 9.2019 - Gazeta Monitor

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Afrim Vitija”. Policia e Kosovës ka konfirmuar se është plagosur një person. Banorët e lagjes i kanë thënë për lajmi.net se...

Arrestohet një person në Gjakovë, rrah një femër

më 9.2019 - Insajderi

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje gjatë ditës ka arrestuar një person në Gjakovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikishtë një femër. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-shqiptar, pasi që i njëjti...

Pas Prishtinës, edhe në Pejë plagoset një person

më 9.2019 - Sovrani

Para pak minutash në Pejë janë dëgjuar të shtëna armësh meqë rast një person ka mbetur i plagosur. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova. Rreth 12:42...

Të shtëna me armë në Prishtinë, një i plagosur

më 9.2019 - Gazeta e re

Një person është plagosur në Prishtinë më armë zjarri. Rasti ka ndodhur rreth orës 12:00 në rrugën ‘Afrim Vitija’. Rastin e ka konfirmuar për KosovaPress, zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti....

Mustafa vizitoi Parlamentin e Mbretërisë së Bashkuar

më 9.2019 - KosovaPress

Parlamentarët britanikë shfaqën interes të jashtëzakonshëm për zhvillimet në Kosovë dhe situatën e përgjithshme në vend. Ministri Mustafa kërkoi që të vazhdojë mbështetja për Kosovën, përfshirë këtu edhe...

Detaje nga plagosja në Prishtinë, fotografi nga vendi i ngjarjes

më 9.2019 - Sovrani

Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Gazeta Express Rastin për Express e ka konfirmuar edhe zyra për informim e policisë në Prishtinë....

Dëshimtarët tregojnë për ngjarjen ku mbeti i plagosur një person: Shumë banorë ishin në ballkone

më 9.2019 - Fakti Ditor

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”. Policia e Kosovës ka konfirmuar se është plagosur një person. Banorët e lagjes i kanë thënë për lajmi.net se...

Në Suharek, djali rrah babain e tij

më 9.2019 - Insajderi

Në Suharek është arrestuar një person, pasi që i njëjti pasi një mosmarrëveshje kishte sulmuar prindin e tij, ka njoftuar policia e Kosovës. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti...

Mësohet identiteti i të dyshuarit dhe të plagosurit në Pejë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Azem Uka, i njohur në Pejë si ‘Azem Sakica’, është personi që dyshohet se e trazoi këtë qytet gjatë së sotme. Pasi ka qëlluar disa herë me armë, Uka ka ikur nga vendi i ngjarjes. Ndërkaq Sinjali mëson...

Detaje nga plagosja në Prishtinë, foto nga vendi i ngjarjes

më 9.2019 - Gazeta Observer

Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Gazeta Express. Rastin për Express e ka konfirmuar edhe zyra për informim e policisë në Prishtinë....

Grabitet vetura në Kamenicë, policia arreston një person

më 9.2019 - Sinjali

Një person është arrestuar pasi që i njejti ka vjedhur një veturë në Kamenicë. Policia njofton se me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar pas intervistimit. “Njësia policore ka arritur të identifikojë...

Djali sulmon babanë në Suharekë

më 9.2019 - Alsat-M

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar babanë e tij, njofton Policia e Kosovës. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari...

Plagoset një person në Pejë

më 9.2019 - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Nënë Tereza” ku ka pasur të shtëna me armë zjarri. Zyrtari për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë, Driton Rugova i tha KosovaPress-it se ende nuk dihen motivet...

Djemtë sulmuan babain në Fushë Kosovë – policia jep detaje

më 9.2019 - Sinjali

Dy persona janë arrestuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht babain e tyre. “Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht, viktimën mashkull K-Shqiptar....

Plagoset një person në Prishtinë

më 9.2019 - Fakti Ditor

Sot rreth orës 12:00 janë dëgjuar të shtëna armësh në Prishtinë, ku një person është plagosur. Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin. “Sot rreth orës 12:00, kemi pranuar informatën se në rrugën “Afrim...

Detajetë reja nga plagosja në Prishtinë

më 9.2019 - Bota Press

Botapress 10 Shtator – Sot në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj një person është plagosur. Rastin e ka konfirmuar edhe zyra për informim e policisë në Prishtinë. “Sot rreth...

Djali sulmon babanë, arrestohet nga policia

më 9.2019 - Sinjali

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar babanë e tij, njofton Policia e Kosovës. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari...

Plagoset një person në Pejë

më 9.2019 - InfoMagazin

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në rrugën “Nënë Tereza” në Pejë. Si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Driton Rugova....

Plagoset një person në Pejë

më 9.2019 - Arbresh

Një person ka mbetur i lënduar nga të shtënat në Pejë. Policia e Pejës ka konfirmuar rastin duke thënë se personi i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes. “Rreth orës 12:33 minuta, Policia është informuar...

Të shtëna me armë në Pejë, plagoset një person

më 9.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarri ku si pasojë e kësaj një person është plagosur, shkruan Gazeta Express. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë...

Arrestohet pasi sulmoi babanë e vet në Suharekë

më 9.2019 - Koha.net

Dje në Suharekë është arrestuar një person pasi ka sulmuar babanë e vet. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar babanë e tij viktimën mashkull...

Djali e rrahu babain në Suharekë

më 9.2019 - RTV 21

Arrestohet i dyshuari Në Suharekë dje është raportuar një rast i dhunës në familje. Sipas policisë, një i dyshuar pas një mosmarrëveshje me babain e tij e ka rrahur atë. I dyshuari është arrestuar, ndërkaq...

Të shtëna me armë në Prishtinë, një i plagosur

më 9.2019 - KosovaPress

Rastin e ka konfirmuar për KosovaPress, zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti. Sipas saj, viktima  është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. “Sot rreth orës...

Plagoset me armë një person në Prishtinë

më 9.2019 - Epoka e Re

Sot rreth orës 12:00 janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë, ku si pasojë është plagosur një person. Lajmin për “Klan Kosova” e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë...

Pejë, një i plagosur nga të shtënat me armë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Sot rreth orës 12:43, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Nëna Terezë” në Pejë, ku si pasojë një person ka mbetur i plagosur. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për...

Pas Prishtinës, edhe në Pejë plagoset një person

më 9.2019 - Periskopi

Para pak minutash në Pejë janë dëgjuar të shtëna armësh meqë rast një person ka mbetur i plagosur, raporton Periskopi. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton...

Të shtëna me armë në Prishtinë, një i plagosur

më 9.2019 - Sovrani

Sot rreth orës 12:00, ka pasur të shtëna me armë zjarri në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë. Gjatë të shtënave me armë, ka mbetur një person i plagosur, i cili është dërguar në QKUK për tretman mjekësor,...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, një i plagosur

më 9.2019 - Ekonomia Online

Sot rreth orës 12:00 janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë, ku si pasojë është plagosur një person. Lajmin për Ekonomia Online e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë...

Plagosja e një personi me armë në Prishtinë, policia jep detaje

më 9.2019 - Arbresh

Të shtëna armësh janë dëgjuar në Prishtinë në rrugën “Afrim Vitia” sot në mesditë, ku si pasojë një person ka mbetur i lënduar. Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

Të shtëna në Pejë, qëllohet një person

më 9.2019 - Bota Press

Para pak minutash në Pejë ka pasur të shtëna me armë zjarru ku si pasojë e kësaj një person është plagosur. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi I policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova. “Sot rreth orës...

Një i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë

më 9.2019 - Periskopi

Të shtëna me armë janë dëgjuar pak minuta më parë në rrugën “Afrim Vitija” në Prishtinë, shkruan Periskopi. Pikërisht mbrapa Teatrit Kombëtarë janë parë edhe njësite policore të cilat po merren me rastin....

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – një i lënduar

më 9.2019 - InfoMagazin

Sot në mesditë janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në Prishtinë. Dyshohet se rasti ka ndodhur në rrugën “Afrim Vitia”, njofton Klan Kosova. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga të shtënat.

Të shtëna në Prishtinë

më 9.2019 - Bota Press

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”. Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.

Djali sulmon babanë në Suharekë

më 9.2019 - Infokusi

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar babanë e tij, njofton Policia e Kosovës. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari...

Djali e rrahu babain në Suharekë

më 9.2019 - Tetova Sot

Në Suharekë dje është raportuar një rast i dhunës në familje. Sipas policisë, një i dyshuar pas një mosmarrëveshje me babain e tij e ka rrahur atë. I dyshuari është arrestuar, ndërkaq nuk raportohet për...

Policia në Pejë arreston të dyshuarin për vrasjen në tentativë

më 9.2019 - Zhurnal

Pejë, 10 shtator – Zhurnal.mk – Policia rajonale e Pejës ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari i cili me datë 2 shtator ishte i përfshirë në rastin “Vrasje në tentativë” Policia e Kosovës, gjegjësisht...

Policia në Pejë arreston të dyshuarin për vrasjen në tentativë

më 9.2019 - Gazeta Express

Policia rajonale e Pejës ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari i cili me datë 2 shtator ishte i përfshirë në rastin “Vrasje në tentativë” Policia e Kosovës, gjegjësisht Hetuesit e Drejtorisë Rajonale...

Mustafa dhe Ashton për thellim të bashkëpunimit mes Kosovës dhe BM-së

më 9.2019 - KosovaPress

Dy vendet tona siç u potencua në takim janë vende mike ngushtë të lidhura me njëra-tjetrën andaj nuk ka asnjë pengesë që bashkëpunimi të zgjerohet. Gjatë takimit, Mustafa iu falënderua Ashton për angazhimin...

Policia e Kosovës, gjatë 24 orëve të fundit, shqipton 1333 tiketa trafiku

më 9.2019 - Arbresh

Gjatë 24 orëve, Policia e Kosovës, ka njoftuar se dje kanë ndodhur 43 aksidente, një ka ndodhur me fatalitet, kurse 20 me të lënduar, e 22 aksidente pa të lënduar, njofton Policia e Kosovës. Policia e...

Arrestohen tre inspektorë në Prishtinë për shpërdorim të detyrës

më 9.2019 - KosovaPress

Me vendim të prokurorit pas intervistimit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur dy ditë më parë, ndërsa arrestimi i tyre është bërë me duhëzim të prokururit. /KosovaPress/ Loading......

Ngjarja e 2 shtatorit në Pejë, arrestohet i dyshuari

më 9.2019 - Insajderi

Tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar arma e tipit “Pietro Bereta” cal. 9mm, 1- karikator dhe 2 fishekë 9mm, e cila dyshohet së është përdorur në rast. Pas intervistimit nga hetuesit Rajonal në koordinim...

Në Vushtrri një punëtor lëndohet në vendin e punës

më 9.2019 - KosovaPress

Viktima fillimisht është dërguar në emergjencën e Vushtrrisë e më pas në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është...

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje në Pejë

më 9.2019 - Klan Kosova

Policia në Pejë ka arrestuar të dyshuarin për vrasje në tentativë të ndodhur më datë 2 të këtij muaji, njofton Klan Kosova. “Policia e Kosovës- Hetuesit e Drejtorisë Rajonale të Policisë ne Pejë, pas një...

Policia e Kosovës arreston personin për ‘tentim vrasje’ në Pejë

më 9.2019 - Sinjali

Policia e Kosovës ka arrestuar një person si të dyshuar për tentim vrasje në Pejë që kishte ndodhur më 2 shtator të këtij viti në rrugën “Eliot Engel”. Pas 2 ditëve në arrati Policia e Kosovës ka arritur...

Djali sulmon babanë në Suharekë

më 9.2019 - KosovaPress

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim....

Arrestohet pasi sulmoi babanë e vet në Suharekë

më 9.2019 - Ekonomia Online

Dje në Suharekë është arrestuar një person pasi ka sulmuar babanë e vet. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar babanë e tij viktimën mashkull...

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasjen në Pejë në rrugën “Eliot Engel”

më 9.2019 - Koha.net

Policia e Kosovës - Hetuesit e Drejtorisë Rajonale të Policisë ne Pejë, kanë dhënë detaje më të hollësishme pas një pune intensive lidhur me rastin “Vrasje në tentativë” të ndodhur me datë 02.09.2019,...

Ngjarja e 2 shtatorit në Pejë, arrestohet i dyshuari

më 9.2019 - Infokusi

Lidhur me rastin “Vrasje në tentativë” të ndodhur me 2 shtator në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore arrestoi të dyshuarin A.GJ., i lindur në vitin...

Arrestohet i dyshuari për vrasje në tentativë në Pejë

më 9.2019 - Periskopi

Lidhur me rastin “Vrasje në tentativë” të ndodhur me 2 shtator në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore arrestoi të dyshuarin A.GJ., i lindur në vitin...

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasjen në Pejë në rrugën “Eliot Engel”

më 9.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës – Hetuesit e Drejtorisë Rajonale të Policisë ne Pejë, kanë dhënë detaje më të hollësishme pas një pune intensive lidhur me rastin “Vrasje në tentativë” të ndodhur me datë 2 shtator në...

Ngjarja e 2 shtatorit në Pejë, arrestohet i dyshuari

më 9.2019 - KosovaPress

Tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar arma e tipit “Pietro Bereta” cal. 9mm, 1- karikator dhe 2 fishekë 9mm, e cila dyshohet së është përdorur në rast. Pas intervistimit nga hetuesit Rajonal në koordinim...

Dy djemtë në Fushë Kosovë rrahin babanë, rrahin edhe dy policë

më 9.2019 - Sinjali

Dy djemtë Donat dhe Donik Kqiku kanë rrahur 2 orë më parë babanë e tyre, Gani Kqikun në Fushë Kosovës. Përveç babait ata kanë rrahur edhe dy zhytarët policorë që kishin shkuar për t’i arrestuar dy djemtë...

Vetura godet një këmbësore në Prishtinë

më 9.2019 - RTV 21

Këmbësorja është dërguar për tretman mjekësor Një këmbësore është goditur nga vetura, sot rreth orës 20:00 në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Prishtinë. Rastin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja...

Goditet një këmbësore nga vetura në Prishtinë

më 9.2019 - OraInfo

Vetura godet një këmbësore në Prishtinë. Një këmbësore është goditur sonte nga një veturë e cila ishte në lëvizje. Rasti ka ndodhur rreth orës 20:00 në rrugën “Dëshmoret e Kombit”, në Prishtinë. Lajmin...

Godet një këmbësore në Prishtinë, ikën nga vendi i ngjarjes

më 9.2019 - Koha.net

Një veturë ka goditur një këmbësore në Prishtinë, dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dëshmoret e Kombit”, rreth orës 20:00. Lajmin e ka konfirmuar për Koha.net, zëdhënësja...

Vetura godet një femër në Prishtinë

më 9.2019 - Klan Kosova

Një vajzë është goditur nga vetura në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në ora 20:00. E lënduara është dërguar për tretman mjekësor. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora...

Vetura godet një vajzë në Prishtinë, policia jep detaje

më 9.2019 - Gazeta Express

Një vajzë është goditur nga vetura sot në orët e mbrëmjes në rrugën” Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë. Policia e Kosovës ka treguar se vajza e lënduar është dërguar për trajtim mjekësor. “Rreth orës 20:00,...

Shoferi në Prishtinë e godet vajzën dhe ikën, policia jep detaje

më 9.2019 - Insajderi

Sonte rreth orës 20:00 një këmbësore është goditur nga një veturë në Prishtinë, shkruan Insajderi. Sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse e Policisë nga rajoni i Prishtinës, aksidenti ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët...

Vetura godet një vajzë në Prishtinë, policia jep detaje

më 9.2019 - GazetaBlic

Një vajzë është goditur nga vetura sot në orët e mbrëmjes në rrugën” Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë. Policia e Kosovës ka treguar se vajza e lënduar është dërguar për trajtim mjekësor. “Rreth orës 20:00,...

Një vajzë goditet me veturë në qendër të Prishtinës

më 9.2019 - Sinjali

Një vajzë është goditur nga vetura në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Prishtinë, ku si pasojë ka marrë lëndime turpore. Lajmin e ka konfirmuar për Sinjalin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin...

LAJMI I FUNDIT: Vetura godet një vajzë në Prishtinë

më 9.2019 - Infokusi

Një vajzë është goditur nga vetura sot në orët e mbrëmjes në rrugën” Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë. Policia e Kosovës ka treguar se vajza e lënduar është dërguar për trajtim mjekësor. “Rreth orës 20:00,...

Shkelet një këmbësore në Prishtinë, vozitësi ik nga vendi i ngjarjes

më 9.2019 - Gazeta Monitor

Një femër është goditur nga një veturë në orët e mbrëmjes në lagjen Dëshmorët e Kombit në Prishtinë. Rastin e ka konfirmuar për Reporteri.net Flora Ahmeti zëdhënëse e Policisë rajonale të Prishtinës. “Rreth...

Policia jep detaje për vajzën e goditur nga vetura në Prishtinë

më 9.2019 - Arbresh

Një vajzë është goditur nga vetura sot në orët e mbrëmjes në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë. Policia e Kosovës ka treguar se vajza është dërguar për tretman mjekësor pas lëndimeve trupore që...

Vetura godet një vajzë në Prishtinë, policia jep detaje

më 9.2019 - Periskopi

Një vajzë është goditur nga vetura sot në orët e mbrëmjes në rrugën” Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë. Policia e Kosovës ka treguar se vajza e lënduar është dërguar për trajtim mjekësor. “Rreth orës 20:00,...

Vetura godet një vajzë në Prishtinë, policia jep detaje

më 9.2019 - Bota Press

Botapress 9 Shtator – Një vajzë është goditur nga vetura sot në orët e mbrëmjes në rrugën” Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë. Policia e Kosovës ka treguar se vajza e lënduar është dërguar për trajtim mjekësor....

Goditet këmbësorja me makinë, shoferi ikën

më 9.2019 - Sovrani

Sonte rreth orës 20:00 një këmbësore është goditur nga një veturë në Prishtinë. Sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse e Policisë nga rajoni i Prishtinës, aksidenti ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Kombit” ku...

Prishtinë, vetura godet një vajzë

më 9.2019 - Arbresh

Para pak minutash një veturë e ka goditur një vajzë afër postës në Prishtinë. Në fotografi shihet se ajo është e shtrirë në tokë, ndërsa gjendja e saj shëndetësore ende nuk dihet. Shih fotot:

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK