http://kariera.mk

Kompania greke që ndërtoi rrugën Tiranë-Elbasan, 41 mln euro borxhe bizneseve shqiptare

para 10 muajve - Shekulli

Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copri-Aktor që udhëhoqi punimet, po lë një mal me borxhe në furnitorë, më së shumti biznese...

Kompania greke që ndërtoi rrugën Tiranë-Elbasan, 41 mln euro borxhe bizneseve shqiptare

para 10 muajve - Tetova Sot

Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copri-Aktor që udhëhoqi punimet, po lë një mal me borxhe në furnitorë, më së shumti biznese...

Grekët që ndërtuan Tiranë – Elbasan 41 mln euro borxhe bizneseve shqiptare e të tjerëve

para 10 muajve - Gazeta Tema

Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copri-Aktor që udhëhoqi punimet, po lë një mal me borxhe në furnitorë, më së shumti biznese...

Kompania greke që ndërtoi rrugën Tiranë-Elbasan u ka para boxh shqiptarëve

para 10 muajve - Gazeta Express

Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copri-Aktor që udhëhoqi punimet, po lë një mal me borxhe në furnitorë, më së shumti biznese...

Kompania greke që ndërtoi rrugën Tiranë-Elbasan u la furnitorëve shqiptarë borxhe

para 10 muajve - Lexo

Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copri-Aktor që udhëhoqi punimet, po lë një mal me borxhe në furnitorë, më së shumti biznese...

Grekët që ndërtuan Tiranë-Elbasan ikin nga Shqipëria me një "mal" me borxhe (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copri-Aktor që udhëhoqi punimet, po lë një mal me borxhe në furnitorë, më së shumti biznese...

Kompania greke e rrugës Tiranë – Elbasan, 5 miliardë lekë borxh, furnitorëve shqiptarë

para 10 muajve - Standard

Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copri-Aktor që udhëhoqi punimet, po lë një mal me borxhe në furnitorë, më së shumti biznese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK