http://kariera.mk

Administrata amerikane mohon raportimet për një agjent në qarqet e larta ruse

para 6 muajve - Gazeta Tema

Administrata e presidentit Trump, mohoi njoftimet e medieve amerikane se evakuoi nga Moska një agjent të nivelit të lartë të CIA-s, pasi që ai zbuloi se presidenti rus Vladimir Putin, urdhëroi ndërhyrjen...

Habi për ish-spiunin e CIA-s pranë Putinit

para 6 muajve - Koha.net

Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u bë shkak...

Mediat amerikane, SHBA kishte një agjent në qarqet e larta ruse

para 6 muajve - Insajderi

Asnjë prej këtyre organizatave amerikane të lajmeve nuk identifikoi personin në fjalë, por emri i tij u shfaq në disa media ruse. Gjatë një konference për shtyp, zëdhënësi i Kremlinit Dmitry Peskov tha...

Banorët e Virxhinias dyshojnë nëse fqinji i tyre ka qenë informator rus

para 6 muajve - Gazeta Express

Teksa zyrtarët amerikanë dhe ata rusë ngrisin dilema rreth vërtetësisë së raportimeve të mediave amerikane se dy vjet më parë CIA ka nxjerrë nga Rusia një person që pretendohet se ka ofruar informacione...

Administrata amerikane mohon raportimet për një agjent në qarqet e larta ruse

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Administrata e presidentit Trump, mohoi njoftimet e medieve amerikane se evakuoi nga Moska një agjent të nivelit të lartë të CIA-s, pasi që ai zbuloi se presidenti rus Vladimir Putin, urdhëroi ndërhyrjen...

Banorët e Virxhinias dyshojnë nëse fqinji i tyre ka qenë informator rus

para 6 muajve - Flaka

Teksa zyrtarët amerikanë dhe ata rusë ngrisin dilema rreth vërtetësisë së raportimeve të mediave amerikane se dy vjet më parë CIA ka nxjerrë nga Rusia një person që pretendohet se ka ofruar informacione...

Çka po bën spiuni i CIA-s në administratën e Putinit?

para 6 muajve - Gazeta Express

Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u bë shkak...

Banorët e Virxhinias dyshojnë nëse fqinji i tyre ka qenë informator rus

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Teksa zyrtarët amerikanë dhe ata rusë ngrisin dilema rreth vërtetësisë së raportimeve të mediave amerikane se dy vjet më parë CIA ka nxjerrë nga Rusia një person që pretendohet se ka ofruar informacione...

Habi për ish-spiunin e CIA-s pranë Putinit

para 6 muajve - Opinion

Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u bë shkak...

Habi për ish-spiunin e CIA-s pranë Vladimir Putinit dhe disa pikëpyetje

para 6 muajve - Gazeta Tema

Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u bë shkak...

Habi për ish-spiunin e CIA-s pranë Putinit

para 6 muajve - Medial

Lexime: 1 Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u...

Habi për ish-spiunin e CIA-s pranë Putinit

para 6 muajve - DW

Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u bë shkak...

Habi për ish-spiunin e CIA-s pranë Putinit

para 6 muajve - Lajm

Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u bë shkak...

Banorët e Virxhinias dyshojnë se fqinji i tyre ka qenë informator rus

para 6 muajve - Arbresh

Teksa zyrtarët amerikanë dhe ata rusë ngrisin dilema rreth vërtetësisë së raportimeve të mediave amerikane se dy vjet më parë CIA ka nxjerrë nga Rusia një person që pretendohet se ka ofruar informacione...

Putin: Tradhtarët duhet të ndëshkohen

para 6 muajve - Arbresh

Në verë, Vladimir Putin u pyet për helmimin e një ish-agjenti të dyfishtë rus dhe vajzës së tij vitin e kaluar në Britani. Presidenti rus mohoi që qeveria e tij të ishte e përfshirë, por ai nuk e mbajti...

Banorët e Virxhinias dyshojnë nëse fqinji i tyre ka qenë informator rus

para 6 muajve - Bota Press

Teksa zyrtarët amerikanë dhe ata rusë ngrisin dilema rreth vërtetësisë së raportimeve të mediave amerikane se dy vjet më parë CIA ka nxjerrë nga Rusia një person që pretendohet se ka ofruar informacione...

Habi për ish-spiunin e CIA-s pranë Putinit

para 6 muajve - InfoMagazin

Sipas disa mediave amerikane, për një kohë të gjatë në administratën presidenciale ruse ka punuar një spiun i SHBA. Por shumë më interesante është pyetja pse e tërhoqën atë në vitin 2017. A u bë shkak...

CIA kishte futur një agjent në nivelet e larta të Rusisë

para 6 muajve - Koha.mk

Agjencia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The Neë York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

CIA kishte futur një agjent në nivelet e larta të Rusisë

para 6 muajve - Gazeta Express

Agjencia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The Neë York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

CIA kishte një agjent në nivelet e larta të Rusisë

para 6 muajve - Gazeta Express

Agjencia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The Neë York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

CIA kishte futur një agjent në nivelet e larta të Rusisë

para 6 muajve - Tetova Sot

Agjencia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The Neë York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

Mediat amerikane, SHBA kishte një agjent në qarqet e larta ruse

para 6 muajve - BalkanWeb

Agjensia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The New York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

CIA kishte një agjent në nivelet e larta të Rusisë

para 6 muajve - GazetaBlic

Agjencia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The Neë York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

SHBA-JA “NXORI NJË SPIUN NGA RUSIA” NË VITIN 2017

para 6 muajve - Klan Macedonia

Mediat amerikane raportojnë se Agjencia Qendrore e Inteligjencës (CIA), në vitin 2017, ka nxjerrë nga Rusia një rus, i cili ka ofruar sekrete për presidentin Vladimir Putin, informacione për përfshirjen...

Mediat amerikane: SHBA kishte një agjent në qarqet e larta ruse

para 6 muajve - Illyria

Uashington, 10 shtator 2019 – Agjensia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta “The New York Times” dhe rrjeti televiziv...

SHBA-ja “nxori një spiun nga Rusia” në vitin 2017

para 6 muajve - Gazeta Express

Mediat amerikane raportojnë se Agjencia Qendrore e Inteligjencës (CIA), në vitin 2017, ka nxjerrë nga Rusia një rus, i cili ka ofruar sekrete për presidentin Vladimir Putin, informacione për përfshirjen...

Një agjent amerikan në Kremlin. SHBA e tërhoqi pas takimit Trump-Lavrov

para 6 muajve - Top Channel

Përmes një misioni sekret për të cilin nuk dihej asgjë deri tani, Shtetet e Bashkuara tërhoqën në 2017-tën një prej agjentëve të tyre sekretë më të suksesshëm brenda radhëve të qeverisë ruse. Lajmi eksluziv...

"Spiuni i supozuar i SHBA-ve u pushua nga puna disa vjet më parë"

para 6 muajve - Anadolu Agency

Moskē Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, ka deklaruar se shtetasi rus Oleg Smolenkov, i dyshuar për spiunazh brenda qeverisë së vendit për Agjencinë Qendrore të Inteligjencës (CIA), u pushua nga puna...

Mediat amerikane, SHBA kishte një agjent në qarqet e larta ruse

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Agjensia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The New York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

Mediat amerikane: SHBA “nxori një spiun nga Rusia” në vitin 2017

para 6 muajve - Gazeta Tema

Mediat amerikane raportojnë se Agjencia Qendrore e Inteligjencës (CIA), në vitin 2017, ka nxjerrë nga Rusia një rus, i cili ka ofruar sekrete për presidentin Vladimir Putin, informacione për përfshirjen...

SHBA-ja “nxori një spiun nga Rusia” në vitin 2017

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Mediat amerikane raportojnë se Agjencia Qendrore e Inteligjencës (CIA), në vitin 2017, ka nxjerrë nga Rusia një rus, i cili ka ofruar sekrete për presidentin Vladimir Putin, informacione për përfshirjen...

CIA kishte futur një agjent në nivelet e larta të Rusisë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Agjencia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The Neë York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

Mediat amerikane: CIA kishte një agjent në qarqet e larta ruse

para 6 muajve - Arbresh

Agjensia Kombëtare e Zbulimit (CIA) ruante si burim të dhënash një person me qasje në nivelet e larta të Kremlinit, njoftuan gazeta The New York Times dhe rrjeti televiziv CNN. Informatori luajti një rol...

Një agjent amerikan në Kremlin. SHBA e tërhoqi pas takimit Trump-Lavrov

para 6 muajve - Flaka

Përmes një misioni sekret për të cilin nuk dihej asgjë deri tani, Shtetet e Bashkuara tërhoqën në 2017-tën një prej agjentëve të tyre sekretë më të suksesshëm brenda radhëve të qeverisë ruse. Lajmi eksluziv...

SHBA-ja “nxori një spiun nga Rusia” në vitin 2017

para 6 muajve - Arbresh

Mediat amerikane raportojnë se Agjencia Qendrore e Inteligjencës (CIA), në vitin 2017, ka nxjerrë nga Rusia një rus, i cili ka ofruar sekrete për presidentin Vladimir Putin, informacione për përfshirjen...

SHBA-ja “nxori një spiun nga Rusia” në vitin 2017

para 6 muajve - Arbresh

Mediat amerikane raportojnë se Agjencia Qendrore e Inteligjencës (CIA), në vitin 2017, ka nxjerrë nga Rusia një rus, i cili ka ofruar sekrete për presidentin Vladimir Putin, informacione për përfshirjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK