http://kariera.mk

Vjedh 1000 kartela bankare me ndihmën e kujtesës së tij

para 10 muajve - RTV 21

Policia arrestoi të enjten 34 vjeçarin Një person, 34 vjeçar, i cili ka punuar si arkëtar në një dyqan për një kohë të gjatë në një vend të vogël të Japonisë, habiti të gjithë me aftësitë e tij mendore....

Arrestohet arkëtari, ua mbajti në mend 1,300 konsumatorëve të dhënat e kartelave bankare

para 10 muajve - Gazeta Express

Yusuke Taniguchi, 34-vjeçar, u arrestua pasi kishte vjedhur informacion të kartelës bankare të 1,300 njerëzve, e më pas i përdori ato për të bërë blerje online. Lajmin e ka bërë të ditur ‘Sankei News’,...

Arrestohet arkëtari, ua mbajti në mend 1,300 konsumatorëve të dhënat e kartelave bankare

para 10 muajve - Iliria News

Yusuke Taniguchi, 34-v j eçar, u arrestua pasi kishte vjedhur informacion të kartelës bankare të 1,300 njerëzve, e më pas i përdori ato për të bërë blerje online. Lajmin e ka bërë të ditur ‘Sankei News’,...

Arrestohet arkëtari, ua mbajti në mend 1,300 konsumatorëve të dhënat e kartelave bankare

para 10 muajve - Aktuale

Yusuke Taniguchi, 34-vjeçar, u arrestua pasi kishte vjedhur informacion të kartelës bankare të 1,300 njerëzve, e më pas i përdori ato për të bërë blerje online. Lajmin e ka bërë të ditur ‘Sankei News’,...

Vjedh 1 000 kartela bankare vetëm duke i mbajtur mend numrat

para 10 muajve - Ekonomia Online

Kujtesa është një gjë e ndryshueshme një koleksion i kujtimeve tona të kaluara që ruhen në kokat tona. Mekanika që qëndron prapa kujtimeve tona është e gjerë dhe përtej qëllimit të të kuptuarit, por që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK