http://kariera.mk

Ditari i Ana Frankut publikohet këtë muaj

para 11 muajve - Insajderi

Ditari i Renias: Jeta e një vajze të vogël në hijen e Holokaustit, pritet të publikohet nga anëtarët e familjes së Renia Spiegelit. Libri është krahasuar me ditarin e Anna Frankut. Motra e saj Elizabeta...

Nën hijen e Holokaustit,ditari sekret i një vajze polake botohet këtë muaj

para 11 muajve - Opinion

Ditari sekret i adoleshentes polake të vrarë nga nazistët më 1942, Renia Spiegel, pritet të publikohet pas 70 vjetëve prej kur ka mbetur i paprekur në një kasafortë bankare. “Ditari i Renias, jeta e një...

Ditari sekret i “Ana Frankut polake” publikohet këtë muaj

para 11 muajve - Portalb

Ditari sekret i adoleshentes polake të vrarë nga nazistët më 1942, Renia Spiegel, pritet të publikohet pas 70 vjetëve prej kur ka mbetur i paprekur në një kasafortë bankare, njofton REL . Ditari i Renias:...

Ditari sekret i “Ana Frankut” polake publikohet këtë muaj

para 11 muajve - Koha.net

Ditari sekret i adoleshentes polake, të vrarë nga nazistët më 1942, Renia Spiegel, pritet të publikohet pas 70 vjetëve prej kur ka mbetur i paprekur në një kasafortë bankare. Ditari i Renias: Jeta e një...

Ditari sekret i “Ana Frankut polake” publikohet këtë muaj

para 11 muajve - Gazeta Observer

Ditari sekret i adoleshentes polake të vrarë nga nazistët më 1942, Renia Spiegel, pritet të publikohet  pas 70 vjetëve prej kur ka mbetur i paprekur në një kasafortë bankare. “Ditari i Renias: Jeta e një...

Ditari sekret i "Ana Frankut polake" publikohet këtë muaj

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Ditari sekret i adoleshentes polake të vrarë nga nazistët më 1942, Renia Spiegel, pritet të publikohet pas 70 vjetëve prej kur ka mbetur i paprekur në një kasafortë bankare. Ditari i Renias: Jeta e një...

Ditari sekret i “Ana Frankut polake” publikohet këtë muaj

para 11 muajve - Flaka

Ditari sekret i adoleshentes polake të vrarë nga nazistët më 1942, Renia Spiegel, pritet të publikohet pas 70 vjetëve prej kur ka mbetur i paprekur në një kasafortë bankare. Ditari i Renias: Jeta e një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK