http://kariera.mk

Prokuroria kërkon burg për gjyqtarët shqiptarë të “El Clasico”

para 11 muajve - Vizion Plus

Prokuroria e Krimeve te Renda jep pretencen ndaj tre ish gjyqtareve te apelit te Durresit te cilet akuzohen per korrupsion. Sipas organit te akuzes eshte provuar se ata udhetuan drejt  spanjes per te ndjekur...

Krimet e Rënda kërkojnë 10 vite burg për 3 gjyqtarët, 2 për biznesmenin

para 11 muajve - Koha Jone

Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën në gjyqin ndaj tre ish Gjyqtatëve të Apëlit Durrës, të akuzuar për “korrupsion”. Sipas prokurorisë ata udhëtuan drejt Spanjës për te ndjekur “El Classicon”,...

U paguan për të parë një ndeshje futbolli/ Prokuroria ‘fundos’ tre gjyqtarët e njohur dhe dy biznesmenët, ja sa vite burg kërkohet

para 11 muajve - Sot News

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 9.6 vite burg për 3 gjyqtarët e Durrësit të akuzuar për korrupsion. Bëhet fjalë për gjyqtarët Petrit Ceno, Kliton Spahiu dhe Petraq Dhimitri. Në rast dënimi do...

E FUNDIT/ Akuzat për korrupsion, Krimet e Rënda kërkojnë nga 3.5 vite burg për 3 gjyqtarët

para 11 muajve - Albeu

Prokuroria kërkon nga 3.5 vite burg për tre gjyqtarët e Durrësit. Kërkohet nga 3.5 vite burg për Kliton Spahiu, Petraq Dhimitri, Petrit Çeno. Tre gjyqtarët panë ndeshjen jashtë vendit me lekët e një biznesmeni.

Kërkohet burg për tre gjyqtarët e Real-Barcelona. Do të ndiqet ky standard për Mazniku-Fusha?

para 11 muajve - Respublica

Tre gjyqtarët e Durrësit që u akzuan se përfituan pagesa të paligjshme nga të tretë, një prej të cilave edhe ajo për të parë ndeshjen Real Marid-Barcelona, kanë marrë pretencën e prokurorisë për 3.5 vjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK