http://kariera.mk

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër

para 5 muajve - Medial

Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike...

Shekerinska – Lesh: Konfirmohet mbështetja rumune për RMV-në

para 5 muajve - Flaka

Rumania do të vazhdojë të mbetet partner i fuqishëm i RMV-së për sa i përket integrimit të saj euroatlantik, jo vetëm në letër, por edhe në projekte konkrete. Kjo u tha pas takimit të ministres së mbrojtjes,...

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër

para 5 muajve - Tetova Sot

Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri...

Shekerinska: Anëtarësimi në NATO është edhe mundësi ekonomike

para 5 muajve - Anadolu Agency

Shkup Ministrja e Mbrojtjes e Maqedonisë së Veriut, Radmilla Shekerinska, ka pritur në një takim zyrtar homologun e saj nga Rumania, Gabriel-Beniamin Lesh, i cili po qëndron në vizitë zyrtare në Maqedoninë...

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër

para 5 muajve - Lajm

Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri...

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër

para 5 muajve - Republika

Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri...

Ministri i Mbrojtjes së Rumanisë për vizitë në Shkup

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator, Zhurnal.mk – Ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Rumanisë, Gabriel -Beniamin Lesh sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në vendin tonë. Ai do të pritet nga ministrja e Mbrojtjes Radmilla...

Ministri i Mbrojtjes së Rumanisë për vizitë në Maqedoninë e Veriut

para 5 muajve - Medial

Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Rumanisë, Gabriel -Beniamin Lesh sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në vendin tonë. Ai do të pritet nga ministrja e Mbrojtjes Radmilla...

Armata, intesifikohen raportet Rumani – Maqedoni e Veriut

para 5 muajve - Flaka

Ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Rumanisë, Gabriel -Beniamin Lesh sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në vendin tonë, njofton MIA, transmeton Flaka Ai do të pritet nga ministrja e Mbrojtjes Radmilla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK