http://kariera.mk

Modeli i ri i makinës ikonike të Britanisë, Land Rover Defender

para 10 muajve - Top Channel

Land Rover ka hedhur zyrtarisht në treg makinën që do të zëvendësojë ikonën 71-vjeçare, Defender 4×4, e cila ka pasur sukses ndër vite dhe është pëlqyer nga miliona ndjekës, përfshi dhe Mbretëreshën e...

Modeli i ri i makinës ikonike të Britanisë, Land Rover Defender

para 10 muajve - Shprehja

Defender i ri është ndërtuar i fortë, që të jetë i aftë të durojë çdo lloj terreni të vështirë, si shkretëtirat e xhunglat, por edhe që të jetë i rehatshëm për të çuar fëmijët në shkollë.

Vjen “Defenderi” i ri 2020: “Land Rover” ndryshon dizajnin pas 22 vitesh

para 10 muajve - Gazeta Tema

Land Rover ka ndryshuar më në fund dizajnin e Defender,  duke e prezantuar në shfaqjen e makinave në Frankfurt këtë javë. Land Rover pajisi Defenderin e ri me teknologjinë e lehtë hibride (MHEV), që i...

Vjen “Defenderi” i ri 2020 – “Land Rover” ndryshon dizajnin pas 22 vitesh

para 10 muajve - Koha Jone

Land Rover ka ndryshuar më në fund dizajnin e Defender,  duke e prezantuar në shfaqjen e makinave në Frankfurt këtë javë. Land Rover pajisi Defenderin e ri me teknologjinë e lehtë hibride (MHEV), që i...

Kthimi i legjendës: Arrin Defender i ri i Land Rover

para 10 muajve - Flaka

Defender krejt i ri ndryshon modelin klasik që ndërpreu prodhimin tre vjet më parë. Defender i vjetër kaloi në legjendë në vitin 2016 kur, pas gati shtatë dekadash, përfundoi prodhimi serik i automjeteve,...

“Land Rover” hedh në treg modelin e ri “Defender”

para 10 muajve - Koha Jone

Pas disa vitesh pauzë kompania britanike e makinave “Land Rover” ka prezantuar sot modelin e ri të “Land Rovr Defender”. Çmimi i kësaj makine, për opsionet më të thjeshta, nis nga 50 mijë euro. Modeli...

Kthimi i legjendës: Arrin Defender i ri i Land Rover

para 10 muajve - Medial

Defender krejt i ri ndryshon modelin klasik që ndërpreu prodhimin tre vjet më parë. Defender i vjetër kaloi në legjendë në vitin 2016 kur, pas gati shtatë dekadash, përfundoi prodhimi serik i automjeteve,...

Kthimi i legjendës: Arrin Defender i ri i Land Rover – foto

para 10 muajve - KosovaPress

Defender i vjetër kaloi në legjendë në vitin 2016 kur, pas gati shtatë dekadash, përfundoi prodhimi serik i automjeteve, i cili që nga fillimi i tij deri në fund kishte një pamje kubike të veçantë, me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK