http://kariera.mk

“Më vranë xhaxhain”, dënohet me burg shqiptari që ruante shtëpinë drogë

para 11 muajve - Shekulli

Dënohet me 2.6 vite burg në Skoci, shqiptari i cili pretendon të jetë viktimë e trafikut të qenieve njerëzore. Duke iu referuar raportimeve të mediave vendase, Mirjan Kastrati u arrestua në një fermë kanabisi...

“Xhaxhai im ishte person me rendësi në politikë, por e vranë”, çfarë deklaron shqiptari i arrestuar në Skoci

para 11 muajve - Gazeta Express

Një shqiptar, i cili pretendon se ka rënë viktimë e trafikut të qenieve njerëzore është dënuar me 30 muaj burg, pasi është gjetur duke ruajtur një fermë kanabisi në Skoci. M.K pretendon se u largua nga...

“Më vranë xhaxhain”, burg shqiptarit që ruante shtëpinë me 200 mijë paund drogë në Skoci

para 11 muajve - BalkanWeb

Një shqiptari, i cili pretendon të jetë viktimë e trafikut të qenieve njerëzore është burgosur me 2.6 vite burg në Skoci. Mediat vendase raportojnë se Mirjan Kastrati u arrestua  në  një fermë kanabisi...

“Më vranë xhaxhain”, burg shqiptarit që ruante shtëpinë me 200 mijë paund dro.gë në Skoci

para 11 muajve - Medial

SKOCI Një shqiptari, i cili pretendon të jetë viktimë e trafikut të qenieve njerëzore është burgosur me 2.6 vite burg në Skoci. Mediat vendase raportojnë se Mirjan Kastrati u arrestua  në  një fermë kanabisi...

Shqiptari kapet mat në Skoci në fermën me kanabis me vlerë 200 mijë paund

para 11 muajve - Koha.net

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë skoceze ditën e djeshme, pasi u kap ndërsa kujdesej për një fermë me kanabis, me vlerë 200 mijë paund. Sipas mediave të huaja shqiptari, Mirjan Kastrati...

Shqiptari kapet mat në Skoci në një plantacion me kanabis me vlerë 200 mijë paund

para 11 muajve - Koha.net

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë skoceze ditën e djeshme, pasi u kap ndërsa kujdesej për një plantacion me kanabis, me vlerë 200 mijë paund. Sipas mediave të huaja shqiptari, Mirjan...

"U largova nga Shqipëria nga frika se do më vrisnin", ndërpritet ëndrra e 30-vjeçarit shqiptar në Britani

para 11 muajve - Albeu

Një shtetas shqiptar i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është arrestuar nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në qytetin...

Britani/ Arrestohet 30-vjeçari shqiptar, punonte në fermë kanabisi

para 11 muajve - Shekulli

Një 30-vjeçar shqiptar, i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është vënë në pranga nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në...

Shqiptari kapet mat në Skoci në fermën me kanabis me vlerë 200 mijë paund

para 11 muajve - Ekonomia Online

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë skoceze ditën e djeshme, pasi u kap ndërsa kujdesej për një fermë me kanabis, me vlerë 200 mijë paund. Sipas mediave të huaja shqiptari, Mirjan Kastrati...

Skoci/ Fermë me 700 rrënjë kanabis, shqiptari kapet “mat”

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia skoceze dje (10 shtator), pasi u kap teksa kujdesej për një fermë kanabisi me vlerë 200 mijë paund. Në ndërtesë, policia gjeti 700 rrënjë bime kanabis...

“U largova nga Shqipëria nga frika se do më vrisnin”, ndërpritet ëndrra e 30-vjeçarit shqiptar në Britani

para 11 muajve - Fakti Ditor

Një shtetas shqiptar i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është arrestuar nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në qytetin...

Arrestohet 30-vjeçari shqiptar, punonte në fermë kanabisi

para 11 muajve - Arbresh

Një 30-vjeçar shqiptar, i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është vënë në pranga nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK