http://kariera.mk

Zëvendëskryeministri Sadulla Duraku, takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator, Zhurnal.mk – Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraku, sot realizoi takim...

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Alsat-M

Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraki, sot realizoi takim me Ambasadorin e Iranit në vend,...

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Shprehja.com

Zëvendës kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraki sot takoi ambasadorin e Iranit në Shkup,Hosein Karimi....

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Medial

Shkup, 11 shtator 2019 Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraki, sot realizoi takim me Ambasadorin...

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Ina

Zëvendës kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraki sot takoi ambasadorin e Iranit në Shkup,Hosein Karimi....

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Aktuale

Zëvendës kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Sadulla Duraki, sot realizoi takim me Ambasadorin e Iranit në...

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Flaka

Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraki, sot realizoi takim me Ambasadorin e Iranit në vend,...

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Lajm

Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraki, sot realizoi takim me Ambasadorin e Iranit në vend,...

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - InfoMagazin

Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Sadulla Duraki, sot realizoi takim me Ambasadorin e Iranit në vend,...

Zëvendëskryeministri Duraki takon ambasadorin e Iranit

para 5 muajve - Fakti Ditor

Zëvendës kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Sadulla Duraki, sot realizoi takim me Ambasadorin e Iranit në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK